Предложете ми някой добър гинеколог в Русе

  • 608
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Скоро ще станат 2г. от както искаме бебе и почти година от както сме тръгнали по доктори и пак нищо имам записан час за август при Любомир Бойчев в Тутракан, но вчера успях да взема последно направлени от личния лекар защото мисля даго сменям, та за последно да се пробвам в Русе, минах през Узунова, Дойчинова, Зарзаланов и все нищо сумати пари за изследвания и лекарства и пак нищо. Предложете ми някой добър гинеколог в Русе, за последен опит в този град.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 383
Виж в подфорума ПО ГРАДОВЕ. Но щом си обиколила толкова доктори, по-добре се ориентирай към София, да не даваш пари напразно...
Успех!  Praynig  Hug

# 2
  • Мнения: 11
Sneji^, защо не пробваш да идеш на преглед при д-р Луиза Тончева- за съжаление не работи със ЗК, има частен кабинет точно срещу кооперативния пазар, но пък прегледът е в рамките на 10-20 лв. Май приема от 16 до 19 часа всеки ден, а в съботата е от 10 часа.

Преди години тя ми постави много точна диагноза и съм доволна от нея. Преди две години бяха решили, че имам сто неща  и ме готвеха за операция и аз наплашена все пак реших да ида и при нея за стотно мнение, та тя каза, че е проблем в единия бъбрек, както и се оказа Mr. Green. Някои не са доволни от нея, но аз- напротив и макар да живея в София, всеки път като си ходих до Русе, докато бях бременна, ходих и при нея-в  нищо, което каза не сбърка Peace

Каквото и да решиш-пожелавам ти успех!!! Hug   Hug   Hug

# 3
  • Мнения: 1 951
Най-добре е да се насочите към специалист по стерилитет. В Русе за съжаление няма такива... Успех!

# 4
  • Мнения: 471
САХА  Heart Eyes
МНого мил и добър:)
Сега ми следи бебчо той Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт