Кои теми са тъпи?

  • 3 504
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Дали можем да го дефинираме? Спомням си, че когато и аз бях новак заклеймявах доста като такива. Сега обаче нищо не ми прави впечатление, знам, че тук сме много различни, всеки с нивото, проблемите и емоциите си. Това, че не съм на вълна махане на нощния памперс например значи ли , че темата е тъпа?  За темите ми е въпроса, не за коментарите..

А, сега се сетих, че все пак има една тъпня, която все още ме впечатлява - тази със шапчицата. Ама не самата тема, коментарите, коментаритее..  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 029
"Тъпото", минзухар, е субективно понятие. Умното също.

# 2
  • Мнения: 765
 Аз съм пускала няколко тъпи теми и то  със съзнанието, че са тъпи - Дали да си сложа силикон или да си купя кола - тази тема днес я споменавам за втори път . Тъпа, но показателна.  Grinning

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
При 79000 потребители, от които поне половината са активни, няма как да не срещнем всякакви теми. Ако на мен ми е тъп вопъла срещу пъпка на носа, на друг може да му е тъпо моето питане как се справяте с разпиляните играчки из къщата.
Няма защо да крия, има теми, които ме изумяват. Има и такива, които само ме усмихват.

# 4
  • Мнения: 3 447
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.
Форумът е сила! Party
П.П. Който иска "остра" тема, що не си я пусне?  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 072
П.П. Който иска "остра" тема, що не си я пусне?  newsm78

Мъжът ви "наострен ли ви е"? - петъчна
Остротата в отношенията снаха - свекърва - периодика в ДиС
Бръкнах си в окото с остър молив. Ще ми излязат ли бръчки? - житие и страдания на КМ
"Остър" стомах преди раждане. Да спра ли вече цигарите? - терзания на бъдеща майка
Остър завой със 120км/ч - конкурс кой е по-по-най в Татковци
Острилка за първи клас!!!!!!!!!!!!!!! - треска на 14 септември в Нашите деца
Остра кука 8-ми номер. Къде? - В Хоби, питам аз

# 7
  • Мнения: 2 401
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.

Точно това ме накара да пусна питането.  Защо стари форумки, врели и кипели не спират да се впечатляват от това, че тук пишат толкова различни хора, защото тъпото обикновено  е това, което е различно от нашето..дано ме разбрахте.

# 8
  • Мнения: 4 841
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.

И на мен. Изумява ме понякога неумението да се взимат елементарни решения, особено пък ако са свързани с междуличностни отношения - "Как да поискам секс от съпруга си?"  #Crazy Предполага се, че хиляди непознати хора могат да ти дадат адекватен съвет, а ти - който познаваш човека до себе си, не знаеш...
Също така разните "На колко години направихте еди какво си..." или "Покажете си..."

Макар че понякога именно "тъпите" теми ме разсмиват.

# 9
  • Мнения: 3 447
 Защо стари форумки, врели и кипели не спират да се впечатляват от това, че тук пишат толкова различни хора, защото тъпото обикновено  е това, което е различно от нашето

По-силно е от нас  Laughing

# 10
  • Мнения: X
 newsm78 Чини ми се, темите на другите...
Този път ще успеем ли да минем без дефиниция на "тъп"? А може би и на "тема"?

# 11
  • Мнения: 2 475
[
Мъжът ви "наострен ли ви е"? - петъчна
Остротата в отношенията снаха - свекърва - периодика в ДиС
Бръкнах си в окото с остър молив. Ще ми излязат ли бръчки? - житие и страдания на КМ
"Остър" стомах преди раждане. Да спра ли вече цигарите? - терзания на бъдеща майка
Остър завой със 120км/ч - конкурс кой е по-по-най в Татковци
Острилка за първи клас!!!!!!!!!!!!!!! - треска на 14 септември в Нашите деца
Остра кука 8-ми номер. Къде? - В Хоби, питам аз



Добавям темати за шапчиците вкъщи и дилемата за имената

# 12
  • Мнения: 2 401
Да бе, и аз като я пусках тая тема  си давах сметка колко е тъпа ама ей на.. Laughing

# 13
  • Мнения: 6 029
Какво й е на темата с шапчиците?

# 14
  • Мнения: X
може би това,че никой не си показва шапчиците там newsm78

Общи условия

Активация на акаунт