Малко глезотии -Шишчета с плодове и шоколад

  • 2 183
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
ананас
банан
ябълка
портокал ,
ягоди ,
шоколад 
нарязвам на кубчета не много малки плодовета по избор и ги набучвам на шишчета по два броя от едното ,два броя от другото и така до края на шишчето разтапям на водна баня шоколада и с една лъжица започвам на тънка струя да поливам шишчетата не ги потапям вътре да станат по красиви само ги поливам леко на струйка слагам в хладилника да стегне шоколада 

може плодове по избор  Peace

# 1
  • Вече на село
  • Мнения: 569
madagascar, благодаря за идеята. Представих си го като изискан завършек на по-обилна трапеза. Както казва моя позната украинка "Я кушаю глазами". Непременно ще го направя при първа възможност.

# 2
  • Мнения: 9 973
бях гледала нещо подобно в бон апети,но не помня какво беше,но това е чудесно за РД или друг празник  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 485
Чудесна идея,благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 187
Благодаря ви момичета аз ги приготвям често на децата и много се радват слагам в големи чаши за мелба топки сладолед и поливам с  черешов гъст сок и слагам по едно шишче за украса и за рождените им дни винаги шишчетата пресъстват радват се малки и големи  Joy Joy  съжалявам че нямам снимки да ви покажа  аз винаги си снимам произведенията ,но това виж ти съм пропуснала Rolling Eyes,но не  е трудно да си го представите може и с бял шоколад да се полее или с бял и кафяв комбинацията  е много добра и красиво става  Peace Hug

# 5
  • Мнения: 1 505
Идеята ти за 2-та вида шоколад е невероятна,а само да кажа,че аз имам и розова паста,която много наподобява шоколад,може и от нея да сложа,ще стане разкош.

# 6
  • Мнения: 187
Идеята ти за 2-та вида шоколад е невероятна,а само да кажа,че аз имам и розова паста,която много наподобява шоколад,може и от нея да сложа,ще стане разкош.
  Peace Peace добра идея имаш mimi6669 аз съм си мислела по този въпрос и съм мислела бял шоколад да оцветявам с боя за сладки  Hug

# 7
  • Мнения: 1 505
Не,идеята беше твоя,аз само се сетих с какво разполагам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт