уф фолк мигли

  • 3 090
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
здрасти на всички   .  търся  в района на Е.Марков  - Бели брези   някакъв салон в който прикачват мигли  . но не на снопчета  а по косъм Hug Laughingако знаете  помогнете моля -мерси това е най новото Wink

# 1
macka samo taka shte si dadesh parite.pove4e ot 10 dni n izdarjat/da ne govorim 4e stoish 2h s zatvoreni o4i a lepiloto adski lyti.
здрасти на всички   .  търся  в района на Е.Марков  - Бели брези   някакъв салон в който прикачват мигли  . но не на снопчета  а по косъм Hug Laughingако знаете  помогнете моля -мерси това е най новото Wink

# 2
  • Мнения: 1 284
Моя приятелка си сложи, струваха 100 лв и паднаха след месец-два окончателно.

# 3
pak mnogo e izkarala.pri men izdarjaxa 10 dni pri tova mnogo pazix o4ite.razo4arovana sam.pari na viatara

# 4
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз ще си слагам за бала,но  в петък

# 5
  • Мнения: 126
    djuli какви са били миглите който са ти паднали на снопчетали .....сега има нова система мигла по мигла newsm78

# 6
  • Мнения: 223
според мен не си стува парите. 100 лв за 10 дни , и то за мигли ?! не..... Stop

# 7
  • Мнения: 1 447
според мен не си стува парите. 100 лв за 10 дни , и то за мигли ?! не..... Stop
Честно да си кажа и аз не бих дала 100лв,а само за десет дни желан ефект.

# 8
    djuli какви са били миглите който са ти паднали на снопчетали .....сега има нова система мигла по мигла newsm78
[/quote      zdravwi.ne na snop4eta...nai novia metod.da slagat gi migla po migla.okolo 2h e procedyrata.mnogo sa krasivi no nikoga vee4e niama da sloja na vsi4koto otgore kogato padne migla s neiapadat i dve moi.yjas.alergi4na sam kam spirali.na snop4eta nikoga ne sam slagala no tezi mnogo gi prexvalixa zatova vednaga se reshix.10 dni-ne pove4e]

# 9
  • Мнения: 3 641
Моя приятелка си сложи, струваха 100 лв и паднаха след месец-два окончателно.
И една моя прителка си сложи, но при махането и половината нейна изпопадаха. Shocked Ужас, момичета по-добре ползвайте качесвени спирали Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
според мен не си стува парите. 100 лв за 10 дни , и то за мигли ?! не..... Stop
Честно да си кажа и аз не бих дала 100лв,а само за десет дни желан ефект.
и аз  Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 779
Моя приятелка си сложи, струваха 100 лв и паднаха след месец-два окончателно.
И една моя прителка си сложи, но при махането и половината нейна изпопадаха. Shocked Ужас, момичета по-добре ползвайте качесвени спирали Peace

Или изкуствени мигли направо. Аз в момента съм се заредила с едни, не знам обаче кога ще им правя сефтето.. наложих ги само и изглеждаше доста обещаващ ефектът. Пък и не са скъпи толкова и се надявам, че ще мога да ги ползвам повече от 1-2 пъти.

# 12
  • Мнения: 492
според мен не си стува парите. 100 лв за 10 дни , и то за мигли ?! не..... Stop
И аз така. Peace

# 13
  • Мнения: 1 310
Днес ходихме със съпруга ми на лекар. Докторката беше с изкуствени мигли Shocked Много зле! Направо отврат! Sick Мисля, че с една хубава спирала лицето изглежда далеч по-женствено и красиво.

# 14
  • Мнения: 2 414
Къде са си слагали тези мигли по 100 лева? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт