За тези,които имат Chipolino Omnia

  • 2 127
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 518
Бях твърдо решена да си вземем тази количка,докато не я видях на живо и останах малко разочарована ooooh! Бих искала да споделите,тези които я имат вече,с какви впечатления сте от нея,удобна ли е за бебето,здрава ли е,какви недостатъци има Thinking Аз се спрях на нея,най-вече защото е доста лека и широка,а ние вече сме доста едри и нашата количка ни е вече тясна,най-вече за спане,това,което ме притесни е че гръбчето е от някакъв картон ли...но е доста меко и като спи детето в нея ми се струва,че ще потъва и няма да й е удобно,освен това няма степени на облегалката,т.е. не е с някакъв механизъм,а е с колан,който се отпуска,дали ще е удобно,освен това кошът за багаж е доста малък и като сложа някоя по-тежка чанта на дръжките дали ще се обърне Thinking Та споделете вашите впечатления,доволни ли сте,като цяло от тази количка или не  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 44 028
Аз омния нямам, но имам количка (втора ) с колан и двете са били мн удобни, това не е проблем, а гръбчето никога не е съвсем меко, винаги има нещо трърдо, предполагам, че и тадзи количка не е изключение, просто твърдото  облицовано Wink

# 2
  • Мнения: 3 457
за гръбчето те всичките са така,а за кошницата не случайно всичките ги дават до 5кг и то по-големите Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 518
Благодаря ви момичета  bouquet Надявам се да се включат и мами,които са я ползвали вече,за да споделят и те мнението си Simple Smile

# 4
# 5
  • Мнения: 6 441
И аз я видях на живо и останах доста разочарована,Първото,което ми направи впечетление беше самата материя-струва ми се,че ще запарва много.

Ето в тази тема много майки са се похвалили,че я имат.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266028.0 Може да попиташ и тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт