3 jours express

  • 9 669
  • 87
  •   1
Отговори
Незнам длаи сте чували за това но е адски добро сега го пия за втори път и съм много доволна за 3дена отслабвам с по 2см от бедрата.Препоръчвам го на всички които се лутат и се чудят какво да вземат:)Надявам се да ви помогна:)Цената му е 27лв.,малко е скъпичко защото е смао за 3дена но според мен си заслужава.Ако имате въпроси на ваше разположение съм Hug

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 105
А,като го спреш не качваш ли?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
А,като го спреш не качваш ли?
и аз искам да разбера точно това  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 424
За 3 дни - 2см от бедрата  Shocked  А какво ядеш тези 3 дни ?

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а спортуваш ли?
направо ми е трудно да повярвам....къде го продават това чудо?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Може да не си се измерила правилно. Mr. Green Laughing

# 6
ми хора наистина видим е резултата не съм качила и ям само плодове зеленчуци месо и веднъж седмично си позволявам каквото ми се яде:)но наистина след първия път дрехите ми оширочяха

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
 Crazy #Crazy Mr. Green
Бравос! Hug

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кажи де, от къде, колко Wink

# 9
  • Мнения: 48
Незнам длаи сте чували за това но е адски добро сега го пия за втори път и съм много доволна за 3дена отслабвам с по 2см от бедрата.Препоръчвам го на всички които се лутат и се чудят какво да вземат:)Надявам се да ви помогна:)Цената му е 27лв.,малко е скъпичко защото е смао за 3дена но според мен си заслужава.Ако имате въпроси на ваше разположение съм Hug

Кво е тва чудо бе  #Crazy. Я пиши повече за него, от къде се купува, че ми омръзна хем гладна хем дебела. А пише ли вътре някакви противопоказния или странични ефекти?

# 10
нем няма странични ефекти във всички аптеки на ремедиум е 27.49лв. .То за всеки организъм е различно но при мен само това има видим ефецт иначе съм пила  кво ли не и нищо .За първи път съм толкова доволна и затова споделям ,ако мога и на някои да помогна:)Пък и да ви кажа съм си лакома и си ям доста дори плодове и зелечуци да може само.Иначе в опаковката има за 3те дни кво да се яде аз не го спазвам щтот не ми харесва менюто но може би така ще има още по видим ефект пише че е вазможно до 4 см от талията да се свалят

# 11
  • Мнения: 2 142
Можеш ли да покажеш, как изглежда опаковката. Много интересно!  Thinking Какво съдържа?
Направо ми се струва невероятно, но може да опитам

# 12
  • Мнения: 1 975
Ако наистина сваля предимно от бедрата аз съм навита, защото при диети отслабвам от кръста нагоре, а бедрата са ми проблем.

27лв за 3 дни, така ли? 

# 13
  • Мнения: 61
 newsm78 на какъв принцип действа, какви съставки съдържа, каква е дозировката  Thinking

# 14
  • Мнения: 1 424
Може ли да го пиеш 6 дни примерно, ако наистина е толкова ефективно си заслужава  ?  Mr. Green  Малко скъпичко ще излезе, ама... жертви

Общи условия

Активация на акаунт