Глоба за мръсна кола???

  • 5 138
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Какво мислите по въпроса? Как да успеем да поддържаме колите си чисти, след като улиците са мръсни, а строежите са навсякъде?

# 1
  • Мнения: 152
...като си вземем дърмите всички...и отидем да живеем в по-нормална държава...

# 2
  • Мнения: 17 546
Ами аз мисля, че това ще е единствената глоба, която няма да получим никога за нашата кола! Мъж ми в предишния си живот сигурно е бил автомивка... Joy

# 3
  • Мнения: 1 813
Само се сети какъв скандал ще вдигна,ако някой си направи устата да ме глоби за мръсна кола. За колан,минаване на червено или подобно,ок. Когато знам,че съм виновна. Но за мръсна кола... ще ги помоля да ми приемат извиненията просто.

# 4
  • Мнения: 5 393
А какви ще са критериите за "мръсна кола"?Казва ли някой? Crazy

# 5
  • Мнения: 500
Поредната простотия..... Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 1 103
 Според мен е поредния пълнеж на новините - нали трябва да запълват с нещо времето, което им се полага, а и поредната смехотворна хрумка на някой "голям мозък". Ако трябва да се спазва това, то 2/3 от колите са за глоба. А ако вали - всички. Иначе не че съм против, отвращават ме коли по улиците, на които нито им се вижда номера, нито какъв цвят са, но от репортажа не останах с впечатление, че това се отнася за тях. Колата, която показаха за назидание ми приличаше на нашта два дена след миене.
 Та резонно възниква въпроса : На колко време ССФ си мие колата? (идея за нова тема)

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Е, предполагам критерият ще е поне номерът да се вижда... Wink

# 8
  • Мнения: 606
...като си вземем дърмите всички...и отидем да живеем в по-нормална държава...

  А така!

# 9
  • Мнения: 1 896
Мисля, че има къде-къде по-резонни проблеми с движението по пътищата, които трябва да се разрешат.
Мисля, че много по-сериозни провинения от 'мръсната кола', които пряко застрашават живота и сигурността на всички участници в движението  остават ненаказани. Освен това мисля, че причината за тази безнаказаност в болшинството случаи съвсем не е в мръсния номер на автомобила, който не се вижда.
Това мисля.

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 23:16 от Ulia

# 10
  • Мнения: 1 172
Какво мислите по въпроса? Как да успеем да поддържаме колите си чисти, след като улиците са мръсни, а строежите са навсякъде?
Като започнем да държим сметка на общинарите за чистотата по улиците и около строежите: да изискваме всеки да си върши качествено работата (почистване, контрол и т.н.).

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А то и в градския транспорт е забранено да се качваш с мръсно облекло, но какви ли не се качват...

# 12
  • Мнения: 998
Отново се дават възможности за рушвети, защото самите катаджии щели да преценяват на място ( newsm78), дали си сгрешил сериозно, като си минал на червено ( newsm78) и дали колата ти е мръсна.

По повод мръсните коли да дойдат на нашата улица и да видят как от строежи асфалт вече няма, бебешката ми количка е все в прах и мърсотия, та какво остава за колата  Tired

Е, предполагам критерият ще е поне номерът да се вижда... Wink
Казаха, че не значело само това  Tired

# 13
  • Мнения: 606
  Ще ме накарат да бръмча с мръсна кола, мамицата им, алчна, ненаситна. Нямат наяждане.

# 14
  • Мнения: 2 386
Е, предполагам критерият ще е поне номерът да се вижда... Wink
Казаха, че не значело само това  Tired

Б*си, що не станах засукана катаджийка? Оп с чадърчето в дъджа и съм събрала една заплата за час-два от глоби и аванти (вж. три теми по-нагоре).  Mr. Green Ако не беше тъжно, щеше да е смешно даже.
Глоба за мръсна кола.  Joy Мръсната ми, гадна кола на прекрасните, излизани пътища, уникално устроеното движение и безплатните закрити паркинги, мдам..

Общи условия

Активация на акаунт