Раждане в Света София

  • 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Предстой ми раждане  след около 2 мес.и се колебая къде да родя.Моля за вашите съвети  относно раждането в Тина Киркова,защото тя ми е най-близо.И да ми препоръчате педиатър.Предварително ви благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Аз се колебаех между Тина Киркова и Шейново,накрая родих в Тина.Има мн.мангали,но те са си в отделни стаи.Не си бях избрала екип.Попаднах на мн.готина акушерка.Нали сме за 3 дни.Щом ти е близо не се колебай.Аз пътувах от другия край на София.Ако имаш др.въпроси питай.Леко раждане.

# 2
  • София
  • Мнения: 521
Преди почти 7 месеца раждах там и останах доволна. Имах уговорка с лекар. Ползвах самостоятелен вип и беше чисто и приятно. Е, соленичко излиза/70лв./ден/, но пък за 3 дни си заслужава спокойствието  Mr. GreenОсвен това татито си стоеше почти по цял ден при нас. Бебето си е при теб. Взимат го за тоалет и преглед. Лекарите и акушерките са любезни, но виж в от педиатрите и сестрите не съм доволна  Naughty На вратата стои надпис "моля, не ни безпокойте излишно, ние се грижим за вашите деца"  Sick или нещо подобно.....к #Crazy както и да е изтърпяват се. Иначе за педиатър най-добре търси, някой който да ти е близо  Peace
Леко раждане  Hug

# 3
  • Мнения: 2 374
Аз също родих там,то стана доста инцидентно,нямах уговорка с лекар,но пък тези,които имаха не се държаха много по-добре с тях изобщо не ми обясниха как да кърмя дори не си направиха труда да дойдат да ми покажат за секунда,а на тръгване от болницата акушерката ми вика "Ако сте доволни от нас може да дойдете да ни почерпите с нещо,ние сме в стаичката" Shocked Shocked Shocked-ей така останах,абе не съм толкова разочарована,но не съм и доволна,важното е,че бебето излезе живо и здраво Wink

Общи условия

Активация на акаунт