Да отбележа за целулита

  • 933
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте на всички,
От доста време чета вашия форум ,но досега не съм писала нищо.  Embarassed Но ето че и аз мога да бъда полезна с нещо и затова реших да ви пиша.
Значи от известно време се боря с разни излишни килограмчета , но това което мен най ме притесняваше досега е целулита. Никога не съм имала кой знае колко ,но все пак достатъчно, че като наближи лятото да ми настръхнат косите от мисълта как ще тръгна по бански или с поли няма да се чувствам конфортно.
Та по същество преди съм пробвала разни кремчета, но никога не съм била особено постоянна и упорита и съответно нямаше и никакви резултати. От 1ви април почнах диетата на Дюкан и понеже там пишеше,че трябва много вода да се пие та аз като послушно момиченце от почти 2 месеца пия около 3л вода на ден, не ям много сол( никога и не съм била особен любител) и пия ананас на капсули и това е, тъй като имам 8 изпита да в момента не спортувам освен бързо ходене пеш, но от следващата седмица и това ще почня да правя,защото знам колкое важно. А иначе диетата на Дюкан имах разни отколонения доста сериозни и в момента правя леко мой си вариант.
Резултата от всичко е,че вече целулита ми изчезна на 90%.
Така че извода от цялото нещо е, че освен да даваме луди пари за най-различни "магически" средства трябва просто да почнем с най-простите неща като например ВОДАТА и храненето.
Ако някой се е отекчил да ме извини... знам че не съм открила Америка, но все пак реших да споделя още веднъж колко е важно да се пие вода (и чай може разбира се)
Успешен ден от мен и за отслабващите много "-"чета
 Sunglasses

# 1
  • Мнения: 288
Имах период, в който пиех по 3 л. вода на ден, но целулита даже не намаля. Все същия ужасен си е и все така много.
Това е моето мнение по в-са.  Peace

# 2
  • Мнения: 24
То всичко си е строго индивидуално разбира се ... А може и този ананас да дава ефект не знам..На много места съм виждала да се препоръчва. Thinking

# 3
  • Мнения: 288
Да, за ананаса и аз съм чувала, че се препоръчва, също както грейпфрутите, но за диети. Може би и за целулит....? Кой знае.. Остава си май висящ в-с.

# 4
  • Мнения: 17

Здравейте и от мен! Незнам за водата,дали е така,защото аз по принцип не пия нищо друго освен вода и то минимум 1,5л на ден. Винаги съм била така,не обичам газирано,както и сокове. Въпреки това имам целулит. Както и да е,valche1 стана ми интересно за диетата на Дюкан,какви точно отклонения си получила,защото и аз я пазя в момента и отслабнах 1-та седмица 2кг и от тогава не съм мръднала,а вече съм 4-та. Моля те,ако можеш да споделиш за тези "сериозни отклонения"!  Thinking Благодаря ти!

# 5
  • Мнения: 24
Здравейте,
аз явно не се изразих добре, не съм получила самата аз някакви отклонения, освен това че като я започнах и МЦ то ми дойде по рано с около 5 дена, което по принцип не би трябвало да стане имайки предвид че пия хапчета... (противозачатъчни),
Идеята ми беше че се отклоних от оригиналната идея.
А относно задържането и аз задържах и си направих един ден , в който ядох и плодове  (защото много ми се бяха прияли) и още някви въглехидрати и след това почнах пак да свалям.
Естествено не те подстрекавам да си развалиш диетата просто споделям.
А за целулита аз не казвам, че САМО от водата се е подобрил, просто мисля че И тя има влияние.
Хайде успешен ден  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 430
За целулита помагат и масажите, а най-много ми помогнаха т.нар. "солени маски", поне така ги наричаха в салона. Намазваха не с маската, увиваха ме с фолио и ме завиваха с дебели одеала, седя час (ходех рано сутрин и заспивах винаги, защото ме оставяха сама и ми гасяха лампата). След което се събуждах цялата изпотена в краката, това беше и търсения ефект. Измиваха ме и с масаж ми нанасяха специален крем. Тези солени маски се правеха веднъж седмично. През това време имах хранителен режим и пиех повечко вода. Краката ми се изгладиха видимо. Сега пак се замислям за същото..

# 7
  • София
  • Мнения: 161
За целулита помагат и масажите, а най-много ми помогнаха т.нар. "солени маски", поне така ги наричаха в салона. Намазваха не с маската, увиваха ме с фолио и ме завиваха с дебели одеала, седя час (ходех рано сутрин и заспивах винаги, защото ме оставяха сама и ми гасяха лампата). След което се събуждах цялата изпотена в краката, това беше и търсения ефект. Измиваха ме и с масаж ми нанасяха специален крем. Тези солени маски се правеха веднъж седмично. През това време имах хранителен режим и пиех повечко вода. Краката ми се изгладиха видимо. Сега пак се замислям за същото..

ще споделиш ли къде си правила тези маски и на каква цена са  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 24
Да и мен ме интересуват цените и също така какво стана ,когато спря да ходиш ? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 459
И аз съм Дюканка, целулита изключително много намаля, направо не мога да повярвам като се погледна в огледалото. Дюкан и много вода.

# 10
  • Мнения: 116
А за масажорите какво ще кажете?Има ли ефект? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт