избор на латекс

  • 119 134
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Какъв латекс да избера - готов цветен или машинно тониран?
Споделете впечатления - качество, цени, марки?
Благодаря

# 1

Хайде и аз ще чакам да споделите опит smile3508

# 2
  • sofia
  • Мнения: 183
 WinkЗДРАВЕЙТЕ,аз ползвах тониран машинно латекс за боядисване на всичките ни стаи и съм мнооого доволна.Такъв цвят какъвто си харесах такъв се получи.

# 3
  • Мнения: 85
Зависи.
Ако латекса е качествен, ако тонирането е както трябва, ако го преценяваш когато е положен на стената и изсъхнал... Бе, много ако-та Simple Smile
LEVIS - е доста добър  5кг са около 55 лева,Baumit i Borolex също са добри.
Вкъщи стените ги направих с релефен водоустойчив за външни и вътрешни условия покрива всяка грапавинка и е много здрав стой като мазилка а си е един обикновен релефен латекс и после с тониран латекс стана идеално Simple Smile

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз се чудя за Левис или Церезит/Баумит или новия латекс с тефлон на Мегахим. А сега де  ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 406
И аз ще следя темата, че правя ремонт

# 6
  • Мнения: 85
И трите марки са добри...

# 7
  • Мнения: 606
  И каква е разликата? Важно е да не е евтин.

# 8
  • Мнения: 85
ами тя разликата между тях май е точно в цената но аз съм за ЛЕВИС най-вече

# 9
  • Мнения: 51
Ще следя с голям интерес, защото това и мен ме чака, а и не съм много запозната newsm53
Аз само имам една претенция - да могат да се мият стените... Този с който последно боядисахме в къщи ако нещо го изцапаш и после го измиеш се замазва и става по лошо и изглежда много зле, седи като размазано петно.... Та четох някъде за такъв латекс, който може да се мие и не се поврежда след това.... само, че не помня какъв беше този латекс  341uu

# 10
  • София
  • Мнения: 676
Левис! Ние сме с такъв навсякъде и си го мия постоянно - флумастери, пастели, химикалки, червено вино, шоколад.... не мърда!

# 11
  • Мнения: 51
ОООООО суперррр!!!! значи това ще е моят избор!!!  smile3501

# 12
  • Варна
  • Мнения: 480
От опит определено машинно тониран.
Ползвала съм на оргахим и Dulux.
Първия е ефтиния вариянт.
Dulux е скъпичък, но има своите предимства-наситен цвят,възможност за сатениране на боята, не на последно място мириса на парфюм

# 13
  • Мнения: 416
Здравейте! Аз работя в магазина за професионални и качествени бои. С удоволствие ще ви помогна в избора на цвят латекс, мазилки... и т.н. Марките с които работя са Sigma, TITAN i Osaka. Имаме  голямо разнообразие на цветове, компютърно тониране ..... Ако някой има въпроси, може да ми пише....

# 14
  • Мнения: 5 178
Левис! Ние сме с такъв навсякъде и си го мия постоянно - флумастери, пастели, химикалки, червено вино, шоколад.... не мърда!
Mоже ли повече инфо за този латекс, миещ ли се води

Общи условия

Активация на акаунт