кафяво течение

  • 3 032
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Момичета помагайте.Родих преди 1 мес и 16 дни и днес ми текна някакво кафяво течение,за пръв път ми се случва.На някоя от вас случвало ли се е,аз незнам кога трябва да ми доиде цикъла,защото се изчистих за около 25 дни незнам как да го смятам.Та незнам какво да правя сега в чудо се видях,но след тази бременност и раждане незнам какво следва,малко съм като пате в калчище,все пак ми е за сефте  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Кърмиш  ли?

# 2
  • Мнения: 95
не...това има ли връзка? newsm78

# 3
  • Мнения: 1 942
Ако го има това течение още ден -два защо не идеш на лекар и без това е редно да посетиш след раждането? Споко само, тия неща са съвсем нормални - сега организма ти се урегулира и възстановява.  Peace

# 4
  • Мнения: 95
и аз си мислих да поизчакам ден два и да бягам при него,дори и не ми е казал какви изследвания трябва да правя,ако знаете кажете

# 5
  • Мнения: 1 942
Като начало е нужен само преглед  Peace

# 6
  • Мнения: 95
работите май загрубяват в момента съм все едно последен ден на цикъла но тече много тъмно кафяво почти към черно докато не спре незнам дали и на преглед ще мога да отида.Абе само на мен ли ми се случват такива глупости Tired

# 7
  • Мнения: 1 942
А бе какво като не е спряло! Лекаря не го бърка да си и в цикъл.

# 8
  • Мнения: 1 668
Аз бях така след раждането... Края на тъй-наречените лохии ми беше кафяво към черно направо. След това първите 2 цикъла след раждането беше страшна драма - болки неописуеми, както и цикъл от розово през червено, до кафяво и черно. Мина - сега даже не усещам кога ми идва, но нека това не те успокоява, а иди на лекар

# 9
  • Мнения: 320
Не се притеснявай, организма ти не се възстановил от раждането. Консултирай се с лекар, той обезателно ще те прегледа. Даже е по-добре да отидеш когато имаш течението, за да види консистенцията му и да определи точно каква е причината за него. Всичко ще бъде наред.

# 10
Ако ни си ходила на лекар.Споко.Напълно нормално е.При всяка жена е различно не е задалжително да ти е обилно кървенето.При мен след края на третия месец се нормализираха нещата.стана като по чесовник.

Общи условия

Активация на акаунт