приятелката ми реши да маха бебето моля помогнете да я разубедя

  • 2 498
  • 44
  •   1
Отговори
каже те как да я разобедя тя иска да махне бебето уж че не била готова за това но не е така майкаи вчера почна да и крещи и днес ми го каза моля би умолявам ви да ми помогнете как да я накарам да го задаржи аз съм финансово стабилен има къде да се живеее така че това дете ще баде много добре гледано надявам се приемете темата ми на сериозно вчера видях че сте писали много на моята приятелка

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Ти не можеш да я убедиш, а как ние да го направим?

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Останах без дъх докато ти изчета постинга Simple SmileКажи на колко години сте?Извинявай, но оставам с впечатлението, че сте малки?Греша ли?

# 3
аз съм на 23 а тя на 21 бебенцето е в 8-ма седмица много го искам
а нея щяло да я баде срам че е бременна че била глупачка и е забременяла

# 4
  • Мнения: 4 965
 newsm78
Нали уж ти беше бременна и се чудеше дали да ходиш на бригада или не?
Сега пък и приятелката ти?
...
Хайде, стига глупости.
Каква точно е идеята ти? Да заформиш спор ЗА или ПРОТИВ аборта или си някоя позабременяла тийнейджърка, която се чуди как да си оправи кашата, или просто се забавляваш от реакциите на майките тук???

# 5
да така аз съм приятелят и
моята приятелка вчера пусна темата за бригадата и сега иска да си маха бебенцето а аз искам да я разобедя

# 6
  • Мнения: 4 965
Амиии, в такъв случай, вместо да пишете теми и да се чудите, вземете и поговорете като големи хора /все пак, не сте деца/ и вземете правилното решение за вас двамата. Никой тук не може да вземе решение вместо вас, нито да убеди майка й да приеме спокойно една подобна новина. Ти и тя сте единствените, които могат и трябва да вземат решение за живота на детето си!
 Peace

# 7
  • Мнения: 1 671
вместо да пишете теми и да се чудите, вземете и поговорете като големи хора /все пак, не сте деца/ и вземете правилното решение за вас двамата. Ти и тя сте единствените, които могат и трябва да вземат решение за живота на детето си!
 Peace


И й кажи, че може би за по-голяма глупачка ще я сметнат, ако слуша за такива неща майка си!  Wink

# 8
  • Мнения: 132
Приятелката ти явно е много зависима от майка си, но не сме ние тук хората да виним който и да е било в каквото и да е било...

Аз съм омъжена и нашата бъдеща бебка е планирана, но въпреи това, когато разбрах, че съм бременна почти се ужасих за около 1-2 часа. Просто ми беше много нереално, страшно, пък и тя, миличката да вземе да стане от първия опит  Heart Eyes

Мъжът ми много ме подкрепи в тези първи моменти да осъзная какво става, самият той ммноооого иска бебче и ми каза следното: "Ако ме обичаш и искаш да си имаме дечица, то няма нищо страшно в това, че ще станем мама и тати на това бебче..." Излишно е да казвам колко съм щастлива в момента и с какво нетърпение я очакваме!

Съветът ми към теб е да откъснеш приятелката си от настоящата среда за малко - заведи я някъде, където да поговорите двамата, обясни и какво чувстваш и я увери в това,  че ще бъдеш винаги до нея... Ти си знаеш какво точно да и кажеш, но ти пожелавам да успееш да стигнеш до сърцето и и всичко с вас да се нареди  Hug!

Пиши после какво се е случило и успех!

# 9
  • Мнения: 1 237
Уж пишете двама души с един ник,ама правописните ви грешки са едни и същи.  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 39 723
Аз до колкото прочетох девойката стигна до решение. Само не се ебавайте с мамите Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 085
Вчера си изказах мнението по въпроса.Ти ако си мъж на място ще тропнеш на масата.Постави и въпроса или ти или майка и.Щом искаш толкова това бебе постави и някакво условие така че да не може да откаже.Поговорете като големи хора.Успех и дано го задържи.

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Уж пишете двама души с един ник,ама правописните ви грешки са едни и същи.  newsm78
Май са един и същи човек!  Peace

# 13
  • Мнения: 363
щом не го иска бебето, да го маха

# 14
  • Earth
  • Мнения: 1 952
 Joy hahaha Безумен правопис. И в двата поста.
Това за годините сигурно ли е  ? Stop

Общи условия

Активация на акаунт