Помогнете "KUSTUR CLUB" или "EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB" ?

  • 6 814
  • 13
  •   1
Отговори
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте,след старателно прочитане на всичко изписано се спрях на тези два хотела.Офертите са от Atlas-s .
Ние сме младо семейство,което за първи път ще летува в Турция.Отиваме сами без деца.Искам мъжът ми да остане доволен ,защото го навих много трудно да заминем  ooooh! .Така,че моля ви помогнете с мнение кой от двата си заслужава повече.Някой пътувал ли е с този тур оператор  newsm78 ?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Здравейте,след старателно прочитане на всичко изписано се спрях на тези два хотела.Офертите са от Atlas-s .
Ние сме младо семейство,което за първи път ще летува в Турция.Отиваме сами без деца.Искам мъжът ми да остане доволен ,защото го навих много трудно да заминем  ooooh! .Така,че моля ви помогнете с мнение кой от двата си заслужава повече.Някой пътувал ли е с този тур оператор  newsm78 ?
Благодаря ви предварително!
Аз бих ти препоръчала Кушура  Peace като за по-млади хора.
Ефезията е посещавана от по-старички германци.
за атлас нищо не мога да ти кажа...

# 2
  • Мнения: 86
С двадесет ръце Кущур, няма да съжалявате, ние ходим няколко години вече там и е страхотно.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 497
Ходила съм в Кущур,за мен там е рая Laughing

# 4
  • Мнения: 78
А знаете ли дали хотелът има сайт?

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 573
А знаете ли дали хотелът има сайт?

ето заповядай

http://www.kusturclub.com/Holiday_Village/

# 6
  • София
  • Мнения: 4 947
EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB мисля, че е по-подходящ. Кущур издиша с капацитета - около басейна и в ресторанта. Доста от бунгалата са шумни - или заради близостта им до амфитеатъра, или заради близостта им до шосето. Предимство на Кущур е ролбата, но за хора без деца това може да не е толкова важно. EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB не е така пренаселен.

# 7
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB мисля, че е по-подходящ. Кущур издиша с капацитета - около басейна и в ресторанта. Доста от бунгалата са шумни - или заради близостта им до амфитеатъра, или заради близостта им до шосето. Предимство на Кущур е ролбата, но за хора без деца това може да не е толкова важно. EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB не е така пренаселен.
В Куштура няма амфитеатър. А относно това, че  е на шосето, то в Кушадасъ няма хотел , който да е на плажа и  да няма досег до шосе.
Какво е ролба?
Има цяла тема за Турция.

# 8
  • София
  • Мнения: 346
Ние пътуваме за "Кощур" в Събота през нощта и като се върнем ще пиша отзиви.Иначе го избрахме,защото сме с 2 деца и прочетох,че  е много подходящ точно за семейства с деца....

# 9
  • София
  • Мнения: 4 947
Ролба е водна пързалка.
А как се казва онова, в което се правят вечер детските дискотеки и след това скечовете за възрастните? Аз това нарекох амфитеатър.

# 10
категорично Kustur Club....не съм била в другия хотел, но давам гаранция 100% че от Kustur няма как да останеш недоволна! и тва че било шумно не е вярно - нито амфитеатъра пречи (в 11ч. програмата свършва!), нито пък тва че някои от къщите са близо до шосето! (аз даже не се сещам да има такива....)

# 11
  • Мнения: 1 710
Ако не си стигала до форума на пътешественика, за да прегледаш темите за Турция, ето малко инфо за х-л Ефесия http://for.journey.bg/topic.php?page=17&topic=808, ако пък си ги чела, сигурно си видяла, че има прекрасни отзиви за хотела. Във същия форум има прекрасни отзиви и от Кущур, но всички, които видях се отнасят за почивки през миналите години.

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 03:21 от Марги*

# 12
  • Мнения: 327
Няма ли ходили тази година в Ephesia holiday beach club newsm78
Ако има нека дадът инфо как е тази година

# 13
  • София
  • Мнения: 85
Ходила съм в Ephesia, но за съжаление не тази година. Мога да кажа, че изкарахме много добре и всичко беше ОК, All incl. също беше на ниво. Хотелът не е много луксозен, но все пак е от по-старите хотели.

Общи условия

Активация на акаунт