Дами, бихте ли облякли новите Bikini jeans ?

  • 953
  • 9
  •   1
Отговори

Анкета

Дами, бихте ли облякли новите Bikini jeans ?

Опции:

  • Мнения: X
Преди седмица бях шокирана от "най-новата модна лудост", която сигурна съм ще достигне и до нас. Та не знам дали аз съм "динозавър" и трябва да си преосмисля разбиранията или... просто наистина е смахната идея да се появиш навън с такава "дреха"...
Бикини дънки /Bikini jeans/ са най-новата модна лудост, която тръгна от Бразилия и се разпространи в цял свят.
Талията на дънките е свалена под ръба на благоприличието, като отвътре към дънките са зашити бикини, може и прашки.
Дънките се държат на тялото с еластичните връвчици на прашките, завързани отстрани.
Бразилките първи започнаха да носят дънките. Сега предстои ни да видим дали тези дънки през лятото ще завладеят улиците в Лондон, които изпращат най-сигурния сигнал дали един стил ще оживее или не.

       
Та, за това питам - дами, бихте ли облякли новите Bikini jeans ?

# 1
# 2
  • Мнения: 5 362
Да Peace Харесват ми.Не за всеки ден,разбира се,но за определени случаи защо не?!  Wink

# 3
  • Мнения: 1 599
не не бих носила тези дънки Naughty

# 4
  • Мнения: 7 186
Не бих, не ми харесват. Прекалено вулгарно излъчване имат, аз предпочитам по- дискретно загатнатия сексапил.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
не не бих носила тези дънки Naughty
.. и  аз нЬе  Wink


...но на засукана финна тинейджърка биха стояли добре , пъК и като гледам за лятото са идеАлни т.е. доста проветливи  Laughing

# 6
  • Мнения: 56
Не,не ми харесват.

# 7
# 8
  • Мнения: 1 645
не не бих носила тези дънки Naughty
.. и  аз нЬе  Wink


...но на засукана финна тинейджърка биха стояли добре , пъК и като гледам за лятото са идеАлни т.е. доста проветливи  Laughing

Именно Peace
Харесват ми но не мога да си представя на 27 да нося такива...

# 9

Общи условия

Активация на акаунт