Как поддържате червените си обувки?

  • 988
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Привет, момичета!
Купих си преди време едни червени обувки, много сладки, обаче сега имам проблем с поддържането им. Къде мога да намеря червена боя за обувки /изобщо дали има и дали ще е същата newsm78/ или пък ателие, в което да боядисват обувки?
Някой знае ли?

# 1
  • Мнения: 338
Във Варна знам едно място, където могат да ти направят какъвто цвят боя за обувки искаш, но виждам, че си от София.
Попитай в някой по-голям магазин за обувки, би трябвало да има червен цвят, още повече, че червените обувки не са толкова рядко срещани.Успех!

# 2
  • Мнения: 1 174
Пеладжиа, ще ми обадиш ли това място?  Simple Smile Не пускам ЛС, понеже смятам, че информацията може да бъде полезна на останалите съфорумки.

# 3
  • Мнения: 408
Миналата година си купих червени обувки, които много скоро взеха да избеляват. Боя червена - никъде в града. И като не можах да измисля други си купих червен перманентен маркер - не са мръднали  Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 626
Знам че в магазините на Саламандър има червена боя. Една колежка ходи да си купи, но каза че били скъпи за количеството си, и били само два нюанса на червеното, които не отговаряли на нейните обувки. Провери ако искаш.

# 5
  • Мнения: 459
И аз има проблем с червената боя. Прибрах червени ботуши, които купих тази зима намазани с безцветна... та ще следя темата, за да мога да поддържам обувките си.

# 6
  • Мнения: 338
Пеладжиа, ще ми обадиш ли това място?  Simple Smile Не пускам ЛС, понеже смятам, че информацията може да бъде полезна на останалите съфорумки.
Това е една сергия на Колхозния пазар Peace. Намира се от страни на първия блок (реда с детските стоки и памперси). Точно на ъгъла на първото магазинче, което мисля, че е само за дрешки newsm78. Срещу сергията има магазин за парфюмерия и козметика.
Момчето там може да ти направи какъвто цвят боя искаш, само че по принцип  идва следобед, след 14 часа, и стои до към 18.
Днес специално ходих да проверя, понеже, честно казано, не съм взимала боя от там от миналата година и не бях сигурна дали сергията е все още там.
Не знам дали го обясних много ясно, но се надявам да съм помогнала  Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 1 174
Благодаря ти, Pelagia, Simple Smile мисля, че те разбрах!Ще намеря мястото и ще се свържа с момичето.

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Привет, момичета!
Купих си преди време едни червени обувки, много сладки, обаче сега имам проблем с поддържането им. Къде мога да намеря червена боя за обувки /изобщо дали има и дали ще е същата newsm78/ или пък ателие, в което да боядисват обувки?
Някой знае ли?

Моята боя купих от магазина на Саламандер на Витошка , но  вземи с теб обувката , защото има много нюанси на червено  Peace

# 9
  • Мнения: 70
Благодаря ви, момичета!
Ще проверя в Саламандър, ако не намеря каквато ми трябва - грабвам маркера Simple Smile

# 10
  • Мнения: 646
Аз си купих червена боя от сергия на пазара. От този вид дето са в кутийка на първо ниво боята, на второ гъбката за нея и безцветно капаче. Незнам разбрахте ли ме - от най-често използваните бои...има и в червено.

Общи условия

Активация на акаунт