Крем за лице 20-25години

  • 1 437
  • 19
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Искам да си купя крем за лице от по скъпите, който е за възраст 20+.Почти на 24 съм,със мазна кожа...Дайте ми някакви идеи.Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 447
Вземи си матиращ дневен крем.
Както и околоочен дневен.

ХУбаво е да си избереш и нещо
подхранващо и успокояващо
за през нощта.

 Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 779
 на мен матиращият на нивеа ми действа много добре....моментално попива,все едно се топи върху кожата,не утежнява

# 4
  • Мнения: 3 641
Специално за околоочен крем ти препоръчвам Аll about eyes на Клиник.
Много добре хидратира кожата Peace

# 5
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А да ми ги намерите на снимки?
За околоочен крем все още нямам нужда,това на Нивея ми звучи добре...

# 6
  • Мнения: 4 447
А да ми ги намерите на снимки?
За околоочен крем все още нямам нужда,това на Нивея ми звучи добре...


Продуктите на Ниевя са боклуци.

Вземи си дневна и нощна комбинация
на Гарние или Лореал.  Peace

# 7
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Дайте ми конкретен продукт......

# 8
  • Мнения: 779
http://www.nivea.bg/products/show/12270
 дано помогне и на теб! newsm10

# 9
  • Мнения: 10
GERnetic- специален крем за смесена и мазна кожа. ето още инфо:

PEAUX MIXTES ET GRASSES
за смесена go мазна кожа
 
Продукт за истинско и много ефикасно лечение на всички кожни несъвършенства.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: нанася се всяка сутрин с леки масажни движения след добро почистване на лицето с тоалетното мляко ГЛИКО и лосиона фИБРО на GERNETIC.

СВОЙСТВА: този специален крем за лице е специално създаден и особено активен към мазните и смесени кожи. Действа анти- себорично, анти-акне, стяга разширените пори, намалява видимо черните точки. Има приятна текстура, прониква бързо в кожата, прави я кадифено гладка.

ОСНОВНИ АКТИВНИ СЪСТАВКИ: Растителни екстракти: слез/кахнологичен екстракт, хидратмиляк, мащерка,смирна, Живовляк; липоаминокиселина, получена по биотехнологичен път; активна биорастителна основа, получена като биотеант съставен от Влактоглобулин и богат на аминокиселини филтрат.

http://saloneffect.com/content_documents/grija_lice.htm#grasses

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
L'OREAL Хепидерм примерно.

# 11
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
GERnetic- специален крем за смесена и мазна кожа. ето още инфо:

PEAUX MIXTES ET GRASSES
за смесена go мазна кожа
 
Продукт за истинско и много ефикасно лечение на всички кожни несъвършенства.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: нанася се всяка сутрин с леки масажни движения след добро почистване на лицето с тоалетното мляко ГЛИКО и лосиона фИБРО на GERNETIC.

СВОЙСТВА: този специален крем за лице е специално създаден и особено активен към мазните и смесени кожи. Действа анти- себорично, анти-акне, стяга разширените пори, намалява видимо черните точки. Има приятна текстура, прониква бързо в кожата, прави я кадифено гладка.

ОСНОВНИ АКТИВНИ СЪСТАВКИ: Растителни екстракти: слез/кахнологичен екстракт, хидратмиляк, мащерка,смирна, Живовляк; липоаминокиселина, получена по биотехнологичен път; активна биорастителна основа, получена като биотеант съставен от Влактоглобулин и богат на аминокиселини филтрат.

http://saloneffect.com/content_documents/grija_lice.htm#grasses

Това на каква цена върви?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
GERnetic- специален крем за смесена и мазна кожа. ето още инфо:

PEAUX MIXTES ET GRASSES
за смесена go мазна кожа
 
Продукт за истинско и много ефикасно лечение на всички кожни несъвършенства.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: нанася се всяка сутрин с леки масажни движения след добро почистване на лицето с тоалетното мляко ГЛИКО и лосиона фИБРО на GERNETIC.

СВОЙСТВА: този специален крем за лице е специално създаден и особено активен към мазните и смесени кожи. Действа анти- себорично, анти-акне, стяга разширените пори, намалява видимо черните точки. Има приятна текстура, прониква бързо в кожата, прави я кадифено гладка.

ОСНОВНИ АКТИВНИ СЪСТАВКИ: Растителни екстракти: слез/кахнологичен екстракт, хидратмиляк, мащерка,смирна, Живовляк; липоаминокиселина, получена по биотехнологичен път; активна биорастителна основа, получена като биотеант съставен от Влактоглобулин и богат на аминокиселини филтрат.

http://saloneffect.com/content_documents/grija_lice.htm#grasses
Каква му е цената на това?

По повод темата-влез в някоя аптека,там ще ти покажат различни видове-Виши,Юсерин,Авен  и др.

# 13
  • Мнения: 4 916
На Гернетик са 50-60 лв. Моето мнение е, че не си заслужават парите. Но пък са много икономични - изкарват по 3-4 месеца.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм със смесена кожа и дневния крем за чувствителна кожа със зелен чай и морски водорасли на Апотеке Шелер ми се отразява чудесно.
Ако си с по-мазна кожа може да нанесеш съвсем малко от продукта и пак се разнася добре. Около 12лв е. Има фактор 10 и попива чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт