За местоположението на офиса

  • 543
  • 3
  •   1
Отговори
Досега все съм работила в сгради- на втори и на четвърти етаж.Сега ми предстои да започна работа в застрахователно дружество.
Офиса е все едно влизаш в магазин- незнам как се водят тези помещения.От улицата влизаш директно в офиса.Всъщност преди е бил магазин.Притеснява ме как е през зимата .Студено ли е?Лятото как е?Някой от вас ако работи в такъв офис и сподели повече инфо ще ми е от полза.

# 1
  • Мнения: 2 005
Ако заплащането е добро, гледай да не изпуснеш работата!  Simple Smile Пък за останалото, както казват бившите ни приятели: "Поживем - увидем!"   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 197
Виж сега - това че е на нивото на улицата и е било магазин не означава нищо за това колко е топло вътре. Примерно аз съм работила в такъв офис, с витрини към улицата, който обаче беше над абонатната станция. Там през зимата без парно си беше направо жега, да не говорим, че почти постоянно вратата се отваряше, защото всички пушехме.
Така че местоположението определено не е определящо. Предполагам, че отоплението няма да е проблем, а също и че има климатик за лятото.
Успех!

# 3
  • Мнения: 142
Досега все съм работила в сгради- на втори и на четвърти етаж.Сега ми предстои да започна работа в застрахователно дружество.
Офиса е все едно влизаш в магазин- незнам как се водят тези помещения.От улицата влизаш директно в офиса.Всъщност преди е бил магазин.Притеснява ме как е през зимата .Студено ли е?Лятото как е?Някой от вас ако работи в такъв офис и сподели повече инфо ще ми е от полза.

Естествено, че офиса трябва да е офис, а не апартамент. Заради такива "офиси" на 2, 3 и прочие етажи аз нямам мира! Радвай се, че ще работиш в нормална фирма, а не в някакво измислено предприятийце на 4 ет!

Ако под сгради имаш предвид жилищни сгради, разбира се....

Общи условия

Активация на акаунт