Показатели, че нещо с бременността не е наред.

  • 2 269
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте момичета, имам следното питане - в 14 г.с. съм, до сега нито веднъж не ми е било лошо и не съм повърнала.
Днес се чувствам отвратително  Sick , цял ден ми се вие свят, и ще повърна - никога не съм се чувствала така.

Дали това е показател, че нещо не е наред - може ли на такъв късен етап да започне да ми се гади? чела съм тук из форума, че към този период отшумяват тези проблеми.

Според мен нещо не е наред, мисля да се замъкна в родиният дом за преглед - че и събота, моята си докторка не е в кабинета си.

Според вас, ако недай си Боже  Praynig , бебето спре да се развива или да диша, или има някакъв проблем - какви синптоми трябва да има майката, нещо да 'подскаже' че има проблем?

# 1
  • Мнения: 18
Вергилия не се притеснявай най-вероятно е от бременността, хапни си нещо диетично и почивай в къщи, можеш да си направиш лимонада от сок от лимон,сода и захар надявам се да ти помогне

# 2
  • Мнения: 428
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace

# 3
  • Мнения: 1 733
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
Peace и лека бременност!!!

# 4
  • Мнения: 3 205
Вергилия, и при двете бременности на мен почна да ми става лошо след 12-та седмица, въпреки че трябвало уж от самото начало да усещаш гадене. Явно при някои жени става по-късно. По принцип може да ти прилошава, до малко след като почнеш да усещаш бебето, а това е около 16-17 седмица ил ималко по-късно.
Ако има нещо с плода, ще почнеш да кървиш. Това е симптомът.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ако неразположението ти продължи най-добре се обади на наблюдаващия те лекар. Няма ли начин да го потърсиш на мобилен телефон?
Но не си представяй най-лошото; успокой се; мисли позитивно и дано бързо да отшуми гаденето.

Лека бременност!

# 6
  • Мнения: 9 973
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
Peace може да има изригване...мен ме ловеше Close

# 7
  • Мнения: 46 430
Кървене, болки, контракции (раждала си, знаеш какво е контракция).

Все пак един преглед не е излишен, за да се успокоиш  Hug

# 8
  • Мнения: 1 085
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
И аз така мисля.Не се притеснявай.В понеделник иди на лекар ако все още си така.Повърни ще ти олекне.

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Самото гадене и това, че ти е лошо не е показател за проблеми с плода. Много майчета се чувстват зле до края на бременността.
Наистина, момичетата са прави, отиди при твоята лекарка да те види, мисля, че ще се успокоиш.

Лека бременност!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 674
Лека бременност и по-малко паника.Simple Smile

# 11
  • Мнения: 196
Не се тревожи,няма защо!Имам колежка на която в 3 или 4 месец започна да й става лошо.Така че не си само ти,спокойно.А на дъщеря й нищо й няма-едно прекрасно,здраво дете. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 734
Според мен няма нищо притеснително.

# 13
  • Мнения: 27 524
Според мен няма нищо притеснително.

И според мен. Гаденето не е симптом за ставащо нещо лошо с плода  Peace

# 14
  • Мнения: 5 577
 Hug благодаря ви, значи за сега ще си спестя ходене до родилния дом.

мъжа ми ми мери кръвното - долната граница била някъде 40  Shocked , е той не е специалист, но някъде там явно.
пак ми е зле като цяло, направи ми кафе, и ми реже лимони  Crazy


егати, аз мислех че се размина вече с кофти нещата,  а то  Close

Общи условия

Активация на акаунт