Добра ясла в Пловдив?

  • 705
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Търся добра ясла за сина ми в Пловдив и моля да ми препоръчате такава в района около Гребната база или "кап. Райчо".
Няма значение дали е частна или държавна, единствено има значение качеството на обслужване. Търся професионално отношение, мили и ангажирани с децата служителки, по възможност със занимания на английски език. Задължително ми е яслата да има външна площадка.
Сина ми е на 2 години.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете и линкове към предишни сходни теми Hug

# 1
  • Мнения: 8 242
Аз не знам за такава  Rolling Eyes
Затуй прескачаме момента с яслата  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 206
В Пловдив частни ясли няма.
Детенцето ти е на 2 и нямаш почти никакви шансове за никоя ясла, освен ако не имаш мноого здрави връзки или пари.
В някои ясли и с пари няма да стане.

# 3
  • Мнения: 658
Стига де, толкова ли е зле положението? Cry

# 4
  • Мнения: 6 206
Май да.
Моето беше записано на ясла когато беше на седем месеца, а тръгна точно на две.
По-лесно е отколкото на градина, но пак не е лесно.
Знам за познати, които са се уреждали с пари в последния момент. Не и с право на избор, просто където ги вземат.
Иначе за английски е абсурдно да говорим.
Всички имат външни площадки.
Моето лично е ходило в Тракия, въпреки че не живеем там, аз съм много доволна и от отношение, чистота, всичко, без забележки съм. Нито детето ми, нито аз съм от лесните.
Но тук във фОрома ще прочетеш какви ли не страхотии за въпросната ясла. Така че не вярвай на никоя препоръка на 100%

# 5
  • Мнения: 3 216
Ами много кьсно си се сетила за ясла. Моя го записах на 2 месеца и реда му излезе на 1 година и 2 месеца. Иначе ние сме в ясли 19 и сьм много доволна. Госпожите са мили и децата просто ги обичат-нищо,че ме карат да купувам по няколко чифта пантофи,че не им били удобни-НА ТЯХ,не на детето.За английски-моето бьлгарски не е проговорило още пьк какво остава за английския-това е мисията невьзможна. За вьншните площадки-всичките си имат,но на някой са по-добре поддьржани.

По-добре от сега се организирай за детската градина и не губи време. Подавай молби,защото и там чакането е огромно,с година ,че и повече.

# 6
  • Мнения: 550
За ясла в Пловдив... с английски език newsm78,не се сещам.За ясли около Гребната се сещам,но не мога да дам никаква информация,за съжаление!
Ако не сте подали до сега молба едва ли ще ви вземат някъде.Иначе навсякъде е едно и също,според мен,просто някои деца се адаптират по-бързо от други и затова на мамите им е по-лесно и съответно са" доволни" от грижите  на персонала.Пожелавам ви успех! Peace

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добри отзиви съм чувала за яслата до Каменица. Детето на кума ми ходеше там - всяка седмица ново стихотворение или песничка, разнообразни занимания през деня ... Друга ясла с добра репутация е тази до ТЕТ-а. Мои приятели са записали там дъщеря си. Знам, че миналото лято правиха голям ремонт на сградата. Персоналът и отношението към децата също било на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт