грижи 3а въ3растни хора в Пловдив или околоПловдив

  • 496
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Моля ви хора помогнете със съвет ако 3наете къде да се обърна?
Баба ми падна преди  половин година и си 4упи крака. Леля(дъ6теря й) ми я гледа но ве4е много се и3нерви и тя не е съсвсем  млада.А3 съм вну4ката,но жувея в 4ужбина. леля ми ве4е неможе а и а3 немога да се върна,3а да я гледам.Трябва да търсим жена,която да се грижи сре6ту 3апла6тане.3наете ли не6то около Пловдив или в Пловдив.И какви са цените?Баба ми е от село Селци.най добре 6те е ако някой я гледа6е там.Ох,не3нам ве4е какво да правя тук от 4ужбина не е лесно да търси6 Cry Cry
благодаря ви и ви желая много много 3драве

# 1
  • Мнения: 3 770
Мисля ,че има два хосписа , но цените са доста високи.Свекърва ми си чупи крака преди половин година и след операцията лежа вкъщи.Мъжът ми плащаше на жена да се грижи.Иначе аз се обаждах в хосписите и ако не се лъжа цената беше около 50 лв. на ден.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
В хосписите в Пловдив предлагат и почасова грижа, но не по-малко от 2 часа на ден.
Във вашият случай обаче това няма да свърши работа. Най-добре е да се потърси на место жена от селото, която е работила преди като сестра или санитарка в болница. Но и това не можеш да направиш от чужбина, трябва си контакт на место.
Единственото, което може да ви удовлетвори е частен старчески дом. Има такъв в Белащица или в Брани поле /малко ги бъркам тези села/ може да се вземе инфо от в-к Марица. Там съм срещала обява за него. Успех, наистина е много трудно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт