Отговори
  • Мнения: 13 512
На колко години се научиха децата ви да си завързват връзките на обувките сами?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не си спомням точно, но мисля че е била около 5.5-6 годишна.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
На около 4 години.

# 3
  • Мнения: 2 567
Спомням си с абсолютна точност, защото е свързано със събитие, което няма как да не помня. Малката беше с баща си в болницата за втората си операция и той там я научил да връзва връзки. Била е на тъкмо навършени четири годинки.

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хм..,моя син е на 6 и още не може да ги връзва,май се помотва..  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
В момента моят син е на 5 години, и определено не може сам да се справи с връзките на обувките си.

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Скоро се научи, т.е. на 6 г.

# 7
  • Мнения: 8 999
Отговорих "на 8", защото се надявам дъщеря ми тази година да овладее тайните на това магическо изкуство. Синът ми още не може /през септември навършва 7/.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
Дияна още не може. Но и няма обувки с връзки. Може да върже панделка, така че може би връзките няма да й се опънат.
Аз си спомням, че като малка връзвах връзките на всички хлапета от групата си в детската градина Simple Smile

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят е на шест, не съм го учила още.  ooooh!Купуваме му все обувки с лепки. Ще го хвана тези дни да го науча, един ден ще му дойде като харизано.  Joy

# 10
  • Мнения: 13 512
Отговорих "на 8", защото се надявам дъщеря ми тази година да овладее тайните на това магическо изкуство. Синът ми още не може /през септември навършва 7/.
и аз така отговорих:-)

# 11
  • Мнения: 4 877
тъкмо щях да помоля за допълнителна опция  Joy Joy Joy
Ужас! Сега разбирам защо големите момчета тежкарски не си връзват кецовете. Дойде ми на главата.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 249
уф голямата е ве4е на 10г и още не може да си връзва обувките,но като се замисля аз и не и купувам обувки с връзки.все си мисля 4е и сама ще се нау4и.

# 13
  • Мнения: 581
 Дъщеря ми лятото ще навърши 7г. и скоро започнах да я уча и на това.Понеже тя няма обувки с връзки за сега се учи върху книжката "Лили връзва обувките си".Резултат обаче все още няма.

# 14
  • Мнения: 4 877
Аз поръчвах на Монтесори "играчка" да се учи, но нали всичко знае и не си признава - как да се научи.
Монда, можеш ли да добавиш още опции? Да видим какво е положението нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт