Румънски мебели???

  • 4 305
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!
Харесах си нещо http://www.novdombg.com/index.php?products&tid=3&vid=&pid=124, но никъде не мога да намеря някакви отзиви. Цените са много добри, а не помня откъде чух, че уж били по-качествени от полските. Има ли някой подобни мебели или чул ли е някой нещо за тях?

# 1
  • Мнения: 19
Изглежда никой не е чувал нещо за това "животно"... Sad Sad

# 2
  • Мнения: X
Преди 1.5 месеца, когато избирахме нашата спалня бях в Нов дом в Бургас, и аз гледах същата, която тогава ми казаха че е ПОЛСКА (но много качествена, бля-бля...) И прецени до каква степен ще ти е удобно да имаш шкаф над главата си докато спиш...

# 3
  • Мнения: X
Иначе- ако търсиш нещо евтино- Аико имат големи промоции, а има и други магазини с промоционални цени. Ако наистина искаш хубави и качествени мебели- Направи си сам-това направихме ние !!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И аз бях пускала тема преди време за същата фирма Grinning Впоследствие си купихме спалня оттам, мислим и шкафчета и някакъв скрин да си вземем, но се забави работата, поради липса на финанси за момента Rolling Eyes Не сме спали на тази спалня още, тъй че не мога да дам категорични отзиви. На мен ми харесва визуално, изглежда стабилно, пък по-нататък ще видим как ще е. Мебелите са румънски със сигурност, не са полски. Поне етикетите и упътванията си бяха на румънски Peace

# 5
  • Мнения: 19
  bouquet
Благодаря ви! Най-вече на Месечинка виторога, защото на мен ми трябваше само 1 рамо...
При липса на достатъчно място оползотворяването на площта над главите е разумно решение. Все още сме с подобна секция (на 23 години  Cry), която ни е в хола и има подобен "мост" под който влиза тройка диван. Свиква се, а и събира много неща.
Мечтая си да я изхвърля и да имам повече въздух, но не виждам да стане в близките 2-3 години.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 212
На мен тези шкафчета отгоре страшно ми харесват, исках и аз такива, но размерът не ни пасва, нашата спалня не стига че е мъничка, ами и в единия ъгъл има колона и съвсем отеснява мястото Whistling Има колкото за легло 1.40 м. и две шкафчета от двете страни. Иначе за дневната съм си харесала комбинацийки, има интересни неща.

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Наши приятели имат струва ми се точно от тези мебели само ,че обзаведоха детска стая.Скоро им бяхме на гости(с приспиване ,защото сме в различни градове)и ми направи впечатление,че бюрото и гардероба са вече повредени.Но не мога да преценя дали е по вина на дъщерите им (те са в тинейджърска възраст все пак) или просто мебелите са некачествени.
А нашата спалня е полска ,не мога да твърдя,че е страхотна,но за 5 г.изглежда много добре.
Макар,че има много негативно мнение за полските мебели все си мисля,че и начина на стопанисване има значение.

# 8
  • Мнения: 2 700
Имам същата спалня (леглото) от 7-8 месеца. Нямам забележки.  Wink
Но като купуваш първо си плати за техен монтаж (мъжът ми каза, че сам е щяло да му бъде трудно да я монтира) и второ поискай си гаранционна карта. На мен първоначално ми казаха ако съм имала проблеми да им се обадя по телефона и щели да дойдат. Аз се заинатих и сега имам двугодишна писмена гаранция. Laughing
И трето - ако искаш латексов матрак си поръчай отделно подматрачна рамка. Ние купихме леглото спонтанно и набързо и въобще не погледнах какво поръчвам. Стандратният модел е без рамка и ние се принудхме да си вземем  двулицев, но не и латексов матрак (за което между другото не съжалявам).
Нов дом Симеонов работят с Нани, но не си длъжна да купуваш от тях матрак. Ако все пак решиш да вземеш Нани е по-добре да си го поръчаш от фирмения им магазин на Екзарх Йосиф, отколкото от Симеонов.
Купувай смело Peace

Общи условия

Активация на акаунт