Рожден ден празнуване??

  • 6 676
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте!

Не знам дали темата е за тук, но спешно се нуждая от помощ и съвет. Искам да празнувам някъде в София рождения си ден, около 35-40 човека, на място, което мога да затворя само за нас - някое малко кафене, бар.... нещо такова. Нищо особено лъскаво и претенциозно - място за купон!  Grinning Определено не искам ресторант, пицария и подобни места. Пак да се предлага някаква храна - като кетъринг, да има музика... да има къде да се танцува..И да не е в Драгалевци, Симеоново и т.н....

Помагайте моля с идеи  Praynig, защото трябва да направя подобаващ купон - правя кръгла годишнина  Laughing А собстените ми идеи се изчерпаха или просто ми искат безумни суми.... Cry

# 1
  • Мнения: 274
Кабаре на Христо Белчев. Проверено е Simple Smile

http://www.club-cabaret.net/club.htm


# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Афтър файв; Антре; Джази; Грамофон

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 23:23 от Имелда

# 3
  • Мнения: 562
Бар Toba&Co на "Московска"6. Няма кухня, но осигуряват кетъринг.
цък

# 4
  • София
  • Мнения: 375
Благодаря за идеите  Hug, но това са все известни и доста "оборотни" заведения, които няма никакъв шанс да затворят в събота вечер, за частно парти, без да поискат само за резервацията поне 2/3 от потенциалните приходи в  съботната вечер..... Sad Което ми идва малко в повече като сума...... Sad

# 5
  • Мнения: 378
За да затворят цяло заведение в събота вечер,трябва да ти е ясно,че ще ти излезе много скъпо,нали се сещаш,че трябва да докарат печалбата от теб за изгубените клиенти които им отнемаш.

# 6
  • Мнения: 13
Тук би могла да намериш нещо подходящо http://sofia.zavedenia.com/
за моя рожден ден мъжът ми ми беше подготвил парти изненада с приятели, ние бяхме млака група в зимната градина,а в самото заведения имаше рожден ден за 30 души - заведението е в една пресечка до БНР - тип механа, но не си спомням името му Sad ще питам довечера мъжа ми и ще пиша пак Simple Smile

# 7
Много заведения имат по няколко помещения с повече или по-малко маси така , че няма да има нужда да се затваря заведението и пак ще сте сами.

# 8
  • София
  • Мнения: 375
Точно за това имах предвид, че не търся някое известно заведение, по скоро някое приятно, малко, закътано местенце... някъде Simple Smile

# 9
  • Мнения: 52
Ресторант Дегея имат две помещения едното редовно
го затварят за празнуване на различни празници. Кухнята
е хубава цените са достъпни.

Общи условия

Активация на акаунт