Против изпотяване

  • 18 920
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 755
Кажете ми мъже, какво изпозвате за мазане под мишниците против изпотяване? Взех за мъжа ми Адидас - пълен боклук се оказа. Дайте ми съвет за нещо ефикасно, че много се поти, а сам козметика не си купува.

# 1
  • Мнения: 157
А стига бе и козметика ли сами не може да си изберете? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 131
За мазане не знам. От известно време насам и двамата използваме Dove с White Mark Protection. Нищо, че е дамски и мъжът ми го използва против изпотяване. Иначе се пръска с мъжки парфюм, естествено.  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 761
Вода и сапун , по възможност всеки ден.При нужда- по-често.
Ако се поти твърде много трябва да отиде на лекар-ендокринолог.
Ако няма здравосложен проблем,след баня да си измива мишниците с малко сода-тя неутрализира киселинността на потта и така потта не ферментира.

# 4
  • Мнения: 371
Нищо по-ефикасно от мъжката Рексона стик не съм срещала и двамата го използваме и наистина 24ч има ефект Peace

# 5
  • Мнения: 307
Моят мъж е доволен от дезодорант Рексона с талк - Зелена опаковка

# 6
  • Мнения: 7 723
Одорекс.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нищо по-ефикасно от мъжката Рексона стик не съм срещала и двамата го използваме и наистина 24ч има ефект Peace
Peace Аз ползвам женската, но подкрепям с две ръце! Откакто я ползвам не съм имала проблем с изпотяването, дори и при усилени натоварвания. Няма по- добро нещо! Peace

# 8
  • Мнения: 63
Мдааа ... вода, сапун и рексона, ама преди това кола маска или вариациите и

# 9
  • Мнения: 569
Одорекс, изпотяването и неприятната миризма просто изчезват.

# 10
  • Мнения: 2 448
Ето съвета за ползването:
Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

# 11
  • Мнения: 63
Ето съвета за ползването:
Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!


това пробвано ли е или е чуто ?

# 12
  • Мнения: 591
Мъжа ми използва на Жилет...препоръчвам  Peace

# 13
  • Мнения: 351
Извинявам се за глупавия въпрос,ама от къде мога да си го купя?И каква му е цената?

# 14
  • Мнения: 25
Във всяка аптека в която има и медицинска козметика - Одорекс Део за подмишници и длани 7,90 - 8,50 лв зависи от надценката Simple Smile
Има и Одорекс Фут за крака  7,50лв.
Но не очаквайте чудеса  Naughty

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 14:57 от MegatroniC

Общи условия

Активация на акаунт