На някого бели ли му се.....

  • 2 661
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
SAMSUNG U 700 ?Какви са ви отзивите за този телефон,че моят стана на 1 месец и чакам да се олющи.Пазя го като очите си но все пак.... newsm78
И предварително се извинявам ,че отворих нова тема за такова "важно" нещо,но не намерих подходящо място  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 423
Каквито и да са ни отзивите,
ти си се нахендрила, все тая.

# 2
  • Мнения: 1 418
Виждала съм обелен,на колежката.Моят го държа
в плюшено калъфче.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
самсунг и гсм-та ли почнаха да правят....

# 4
  • Мнения: 750
Ами,ще ти се бели ами....като е пръчка! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 418
самсунг и гсм-та ли почнаха да правят....
Мноооого смешно!

# 6
  • Мнения: 118
Ти за телефон ли го ползваш или за аксесоар?

# 7
  • Мнения: 1 085
Какво против самсунг.Аз имам Д600 и няма и драскотина а с него съм повече от 2 години.

# 8
  • Мнения: 1 418
Аз имам D900 и U700.Първият е каго гумиран и няма проблем.
Вторият е лъскав и съм виждала олющен такъв.

# 9
  • Мнения: 2 448

За този ли става въпрос? Какво точно му се бели, в началото помислих, че е някой цветен и му се бели боята, ама този?  newsm78 Явно е някакво менте твоя. До сега не съм страдала от белене на телефон, и аз съм със Samsung и то доста по стар модел, ама не се е обелил. newsm78

# 10
  • Мнения: 5 647
Имах едно време някакъв Samsung... и не повторих повече.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Имала съм три самсумга в живота си. Нито един не се е белил. Вероятно защото повече от година не са се застоявали.
Проблемите на самсунг са със софтуера.Ако говориш повече, както правя аз, започва да се самоизключва и някакви такива мистерии.

# 12
  • Мнения: 943
За едни е пръчка ,за други не.За едни е телефон,за други не.Откакто има GSM-и си купувам SAMSUNG,не виждам какъв им е проблема.Сега за този четох в един германски форум и за това да питам как е при вас.
А за нахендрането ,по-добре да знам докато още имам време да го продам,не мислиш ли ???

# 13
  • Мнения: 943
Ти за телефон ли го ползваш или за аксесоар?

А и ако не знаеш жените са малко по-различни от мъжете и винаги искат всичко да е възможно най-добре изглеждащо и "да" и като аксесоар и като телефон го ползвам.Предполагам,че и твоят не е SAGEM ала тухла

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
SAMSUNG U 700 ?Какви са ви отзивите за този телефон,че моят стана на 1 месец и чакам да се олющи.Пазя го като очите си но все пак.... newsm78
И предварително се извинявам ,че отворих нова тема за такова "важно" нещо,но не намерих подходящо място  Rolling Eyes



Аз имам SAMSUNG ZV60 от около 10 месеца и няма проблеми.Къде се лющи твоя(по ръбовете или отгоре)?А иначе като марка,мисля че Самсунга никак не са лоши. Peace

Общи условия

Активация на акаунт