Венета Райкова бременна, Виолета Здравкова пак ще е булка

  • 5 323
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Чета си аз, че Венета Райкова чака бебе, а Виолета Здравкова ще минава под венчилото пак. Нали тук е клюкарник, викам си чакай да споделя с колегите. Радвам се за Венета. Това ще я певърне в друг човек просто, това велико тайнство. ето и за Виолета:
“Мис България” 99 Виолета Здравкова отново се готви за сватба, призна си тя. Засега, обаче крие новия си любим. “Не искам да става известен. Ще му викат мъжа на Виолета Здравкова.  Има си много хубава и сериозна работа. Искам този път да имам момче"


Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 23:33 от Tatti

# 1
  • Мнения: 4 700
Преди няколко месеца пак имаШе тема zа Венета Райкова, че била бременна. АЗ вече се питах дали не е родила.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 152
...и ако е родила - какво е - мъжко или женско змийче Thinking

# 3
  • Мнения: 35 951
  Радвам се за Венета. Това ще я певърне в друг човек просто, това велико тайнство.

 smile3532

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Бременността на Венетка я разнищихме вече Mr. Green
Виж за Виолетка си е нова клюка  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 388
Бременността на Венетка я разнищихме вече Mr. Green
Виж за Виолетка си е нова клюка  Laughing
Вие хубаво я разнищихте, но може ли и за мен да кажете - бременна ли е или не ( Венетка имам предвид )? Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 435
Венета не е.

# 7
  • Мнения: 6 417
Божкеее, когато Венета най-накрая наистина забременее, никой няма да й повярва след толкова ровене под юргана й  Crazy

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Апа не е  Crazy тоя път може да е прихвнала  Whistling

# 9
  • Мнения: 2 388
Мерси момичета. Simple SmileВече ще спя спокойно, като знам, че Венетка не е бременна. Laughing

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
...и ако е родила - какво е - мъжко или женско змийче Thinking

          Joy Joy Joy JoyКак ви ги раждат главите тези бисери Joy

 Венетка и Тишо са ми много антипатични.Дано наистина скоро имат дете, Венетка пък може малко да се облагороди.

# 11
  • Мнения: 1 058
Ей Венетка бременна най-после.

# 12
  • Мнения: 2 388
Ей Венетка бременна най-после.
Айде пак смут в душата ми. Mr. Green Нали два поста нагоре уж не беше бременна. newsm78
Много моля за надежна информация. Praynig

# 13
  • Мнения: 214
днес пък прочетох че Тишо фалирал- затварял ресторанта

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Ама те не се ли разделиха с Тишо, аз чух, че се развеждали....или всичко е ПР  newsm78
А за Здравкова...., тя както ги подкара, скоро ще задмине Миглена Ангелова  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт