Удар по главата

  • 1 014
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте!
Поизплаших се доста, защото 9 годишният ми син, играейки си с брат си си удари доста силно главата в областта на тила в стената... чу се доста силно, Детето ми се разплака, успокоих го, но съм силно притеснена, защото казва, че го боли мястото, където се е ударил...
Лошото е, че е и настинал, според личната лекарка е бронхит и кашля доста, пием антибиотик и др. лекарства по този повод. Когато се изкашля обаче не забелязвам да го боли, поне не реагира да го боли, а все пак си е вид напъване по цялото тяло... /ох, как го обясних само/   Embarassed
Въпроса ми е дали имам причина да се притеснявам и какво да правя, какви симптоми да търся, че евентуално нещо не е наред?!
Благодаря ви предварително!  Confused

# 1
  • Мнения: 641
До колкото знам се наблюдава детето до 24 часа за сънливост и повръщане, което е симптом на сътресение.
Най-вероятно ще има само цицина и болка на мястото 2-3 дни.

П.С. Като си спомня аз как съм си удряла главата като малка пак ме заболя   Confused

# 2
  • Мнения: 2 005
И аз също треперя по същия повод  Sad Днес за първи път е на градина и отивам да си го взимам и гледам реве моя  Cry Госпожата излиза и ми съобщава , че едно друго дете било агресивно и го е ударило , много често първите му реакции били такива  #Crazy Направо побеснях след около две минути синът ми като  ми обяснява , че бати го е ударил с някакво кубче по главичката , а скоро беше претърпял гърч  #Cussing out Отговора на госпожата беше следния :
"Ами с него винаги имаме проблеми , защото много бие децата и няколкократно сме казвали на родителите , но няма никакво възпитание !" , че в този ти смисъл сега треперя да не вземе да повръща и да стане нещо лошо  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт