Разболява ли се?

  • 574
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Момичета моята беба е на 2 месеца и не ми се е случвало да се разболява,но днес е много отпусната и цял ден спи!Това е непривично за нея-по принцип е много енергична и не спи много през деня.Вече взех да си мисля разни работи Sad

# 1
  • Мнения: 2 448
Първото ни разболяване беше на 5 месеца и половина, посред лято грип. Не знам какво да ти кажа, ако така продължава и те тревожи заведи я на лекар. Обикновено бебетата рядко боледуват, повечето даже до годинката не се разболяват. Не бързай да си мислиш лошо, ако само спането те притеснява , изчакай, все пак на 2 месеца повечето доста спят.

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Като се събуди измери температура, целуни челцето, наблюдавай детето.

Ако няма други симптоми - не се тревожи, случва се някой път децата да имат различно поведение без да има обезпокоителна причина.

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Като се събуди измери температура, целуни челцето, наблюдавай детето.

Ако няма други симптоми - не се тревожи, случва се някой път децата да имат различно поведение без да има обезпокоителна причина.
Peace

Наблюдавай я

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Защо не се обадиш на педиатъра ви и не се консултираш с него състоянието на детето как може да се тълкува? Моята кротва така само при температура.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Има ли температура?

# 6
  • Мнения: 236
Дай повече информация за симптомите на детенцето. И при всички случаи звънни на педиатъра, защото ние тук можем само да гадаем, но не сме лекари. Много е малко бебчето, ако си притеснена, попитай и лекар

# 7
провери първо дали има температура.а ако имаш някакви упасения ти предлагам да се обадиш на лекар.най-добре ще е.

# 8
  • Мнения: 471
Няма температура или някакви други симптоми на настинка и затова се успокоявам,но ако и утре е така ще се обадя на педи Confused

# 9
  • Мнения: 1 168
Не зная дали кърмиш или си на АМ. Ние сме на АМ и когато увеличим дозата малката спи по цял ден и то в продължение на няколко дни. Вече сме имали 2 такива периода. Не казвам, че е това, но е просто една възможност - ако се притесняваш, обади се на педи.

# 10
  • Мнения: 814
Провери дали има температурата (или други симптоми). Ако няма, се замисли дали не си я претоплила (с повечко дрехи, или с температурата на стаята).
Междудругото синът ми от съвсем малък спи повече, когато времето е мрачно и особено ако вали  Peace

# 11
  • Мнения: 4 753
Понякога се случва бебчетата да спят повечко, друг път по-малко.... Мисля, че щом няма температура й няма нищо.... Ако си я ваксинирала или ще я ваксинираш трябва да я следиш внимателно за всякакво непривично поведение....  Peace

# 12
  • Мнения: 1 447
Ако няма някакви симптоми които да те притесняват не се безпокой,че спи.Децата имат и такива дни
 един ден спят повече,един ден по-малко.А за да се успокоиш се обади на вашия лекар.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Като се събуди измери температура, целуни челцето, наблюдавай детето.

Ако няма други симптоми - не се тревожи, случва се някой път децата да имат различно поведение без да има обезпокоителна причина.
съгласна съм

Общи условия

Активация на акаунт