Земетресение - Добрич и Силистра

  • 1 093
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 946
В dir.bg чета преди минути, че в 11.00ч. на територията на областите Силистра и Добрич е усетено земетресение с магнитут 4,8 по скалата на Рихтер като епицентърът е на 620 км. североизточно от София извън страната.

Странното е, че нито аз, нито някой от колегите и познатите ми  в Добрич сме усетили нещо подобно, а 4,8 не е малко по принцип.

Някой от региона да го е усетил???
Силно се надявам да има някакво недоразумение.

# 1
  • Мнения: 14 133
И аз чух по Радио 1. Четох и на сайта на Фокус.  newsm78
Да кажат други форумци от Силистра и Добрич усетиха ли земетресението.  Thinking

# 2
  • Мнения: 189
Нито аз,нито колегите ми,слава богу сме усетили нещо подобно

# 3
  • Мнения: 109
Усетих го на 3 ет. Разлюля и аз панически слязох на първия, където колегите решиха, че имам проблеми с кръвното и ми направиха чай...Никой друг не го е усетил. Мъжът ми работи на 8 етаж и сподели, че от 5 колеги, само тримата - по-възрастни, са го усетили...И те си помислили, че имат проблеми с кръвното Simple Smile
Това е в Добрич. МНого се надявам да не се повтори, защото изпитвам панически ужас от земетресения.

# 4
  • Мнения: 14 133
А в Силистра как е било по високите етажи?  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 448
Ами майка ми живее в Силистра, точно и се обадих, нищо не е усетила? Изненада се , че я питам подобно нещо. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 821
Не съм усетила нищо, а съм на 4ти етаж.Странно Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 643
Аз на шестия, нищо не съм усетила.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Земетресението е на 620 км от София, т.е доста далеч извън България. А магнитудът е бил 4.8 в епицентъра, у нас е било много по-слабо, затова не е усетено от повечето хора.

# 9
  • Мнения: 14 133
От Силистра и Добрич не е чак толкова далеч.  За протокола Силистра е на близо 450км от София точно в Североизточна посока. Важното е, че няма лоши последствия за жителите на двата града.  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Е вярно, по-близо е, но така или иначе там е било много по-слабо отколкото в епицентъра.

# 11
  • Мнения: 2 005
Дано да няма други трусове , че такава паника ме наляга - ужасссссссси страх, ама голям страх Cry

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Земетресението е на 620 км от София, т.е доста далеч извън България. А магнитудът е бил 4.8 в епицентъра, у нас е било много по-слабо, затова не е усетено от повечето хора.
Въпрос на гледна точка. За мен 620 км североизточно от София означава далеч от София, не от България, особено, ако съм из североизтока  Laughing
Нищо не усетих във Варна, в тоя момент ми трепереха краката от друго и тъй

Общи условия

Активация на акаунт