speshno !

  • 1 375
  • 12
  •   1
Отговори
zdraveite tazi sutrin se subudih kum 5 h zashtoto mnogo mi se pishkashe ,otidoh do wcto napunah se oba4e nemojah padnaha to4no nqkolko kapki i mn mi pareshe vurnah se legnah no nemojah da zaspq neshto me drazneshe daje nemoga da razbera to4no kakvo e 4uvstvoto samo znam 4e e gadno molq vi  suvetvaite me kakvo da pravq Cry(((v momenta ve4e e 6 i 48 a az nemojah da zaspq zaradi tova useshtane ...

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Отиди на лекар и си пусни изследвания.
При мен така се получава при цистит. Имам пясък в бъбреците и като започна да изкарвам песъчинки... става кофти.

# 2
  • Мнения: 13 512
пусни си урина и отиди на лекар. Обикновено така започва цистит.

# 3
  • Мнения: 4 435
Или уретрит.

# 4
  • Мнения: 13 512
при него трябва да има и течение.

# 5
  • Мнения: 4 435
при него трябва да има и течение.

 Shocked Сериозно ли? Аз преди две години имах същите оплаквания като на авторката,течение не съм имала.И отидох на лекар,при личният.Той ми задаваше разни въпроси,за симптомите,за всичко,изобщо не съм казвала,че имам течение.Той вика-Айде утре ще идеш да дадеш една урина еди къде си,обаче няма смисъл дотогава да се мъчиш,ще ти изпиша хапчета,имаш уретрит. Shocked И ми изписа,аз ги купих,каза ми и някакви билки да пия,ама си спомням,че не можах да ги намеря. И така...не отидох и урина да дам,и майка ми също ми говореше,че това са симптоми на цистит,ама кой й вярва,нали лекарят друго е казал.Ужас. ooooh!

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
имаш малко камъче, което е тръгнало да излиза или изхвърляш пясък.
пусни си урина - стерилна най-добре и отиди да ти направят една ехография.

# 7
  • Мнения: 2 821
Ех, че лесно поставяте диагнози ама, особено това за камъчето Crazy

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Най добре е да се посети лекар. Но това, което знам е да се пие чай от липов цвят и може неуринал(билкови са).

# 9
  • Мнения: 13 512
Ако още имаш болки, си вземи от аптеката Cantharis 30 и взимай по 2-3 гранули през 15 мин. Ако е циститна криза, трябва да отшуми  за няколко часа. Дъщеря ми няколко пъти се спасява с  този препарат.

# 10
  • Мнения: 1 844
направи си стерилна урина за посявка и ехография на бъбреци.
може да е някаква бактерия,симптомите при е.коли са същите.

# 11
  • Мнения: X
И аз мисля, че е цистит. Никой от нас обаче няма да ти изпише рецепта. Лекар. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 492
Ех, че лесно поставяте диагнози ама, особено това за камъчето Crazy
Shocked ама верно....! Даже и рецепти изписват вече..... ooooh!

И според мене е цистит. Бягай на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт