Възможно ли е "прорязване" на зъби три месеца?!?

  • 701
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 522
В чудо се видях. На сина ми горните зъби - поне виждам, че два са тръгнали го мъчат вече три месеца. От седмия месец все чувам на профилактичните прегледи, че аха-аха и ще пробият ... та до сега. Какво ли не пихме - панадоли, хамомили, други хомеопатични, с кво ли не мазах /признавам че аналгин и ракия не съм пробвала и няма да пробвам/ - ефект нулев. Редно ли е според Вас да се консултирам с детски стоматолог? Препоръки за Сф?

# 1
  • Мнения: 11 003
Да, възможно е и не виждам нищо притеснително. Peace

# 2
  • Мнения: 2 374
И аз също,нормално е!

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
 И аз мисля, че е нормално, само кофти е, че се мъчи детето  Thinking Консултирай се със стоматолог, нищо не губиш, но ще си по-спокойна.

# 4
  • Мнения: 9 814
Лошото е, че се мъчи детето, а иначе е нормално, но за твое успокоение се консултирай със стоматолог.

# 5
  • Мнения: 405
 Смятам, че най-разумно ще е да направиш консултация с детски стоматолог.
 Успех  bouquet

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Възможно е.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Да, възможно е и не виждам нищо притеснително. Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 2 522
Въпросът е за мъката, не за притеснението. Благодаря на всички отговорили.

# 9
  • Мнения: 5 940
Панадолът въобще не трябва да се дава  при никнене на зъби. Съдържа доволно количество парацетамол, който натоварва много черния дроб. Не давам нищо, когато на сина ми изникват зъби, но при него става доста безболезнено. Има различни хомеопатични успокояващи, лайката може и да не помага, смени я. Иначе е напълно възможно да се проточи изникването.

# 10
  • Мнения: 1 367
Напълно възможно.На моя близка първото й зъбче пробило като била на три месеца.Лошото е,че детето се мъчи така.

# 11
  • Мнения: 1 447
И аз мисля, че е нормално, само кофти е, че се мъчи детето  Thinking Консултирай се със стоматолог, нищо не губиш, но ще си по-спокойна.
След консултацията със стоматолог поне ще бъдеш спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт