добри специалисти в Майчин Дом - Варна

  • 1 491
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте!
От няколко дни знам че ще си имаме бебче. И по този повод искам да ходя на консултации в Майчин дом-Варна. Но незнам при кой от всичките специалисти да отида. Ще съм ви много благодарна ако ми дадете някакви насоки. Благодаря ви! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 171
аз бях при д-р Георгиева, много мила и добри4ка, разбира си от работата и е много внимателна.
В крайна сметка всеки ще препоръ4а лекаря от който е доволен, избора е твой
Успех и лека бременност   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Георгиева е добра, но скоро ще ражда и момичето ще остане без лекар. Аз съм при Халачева и съм най-доволна. Познавам се вече и съм била за 4 години при почти всички лекари там, но се спрях на нея. Всички там са отзивчиви и мили, но тя е с много голям стаж и има много пациенти. Снежи пък ми е акушерката за консултациите. Препоръчвам ти интензивната консултация.Струва 450 лв. но всеки лев си струва. Когато се налага ще те гледат на 4Д,което иначе струва 55 лв. а така няма да го плащаш. Аз понеже съм след инвитро и се водя рискова, вече 6 пъти ме гледаха на него , а всеки 2 седмици съм на консултация и преглед при Халачева. Раждала съм преди в АГ, и не бих повторила там, а тука се чуствам много добре, сигурна и спокойна.  Миналата седмица без да плащам пак трима лекаря се събраха да угодят на каприза ми и 30 минути да дебнат бебо какво има между краката, а това нали ти е ясно че въобще не влиза в консултациите. Абе очарована съм,нямам думи. Каквото и да пожелаеш, ще намерят начин да ти угодят. След раждането също съм чувала и чела че грижите за бебето и майката са едни от най-добрите в България.

# 3
  • Мнения: 790
Георгиев. Въпреки че пое една камара пациенти на жена си (която вече роди) и на други лекари, и постойанно го викат да прави 4Д като най-добър в това, никога не ме е претупвал, много е внимателен и обстоен. Наблюденията са ми изцяло само за ЖК. Тепурва ще раждам при него секцио в края на юли. работи и с касата ако ти е от значение.

Общи условия

Активация на акаунт