Закусвайте за да отслабнете

  • 56 609
  • 1 456
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Ако искате да се изчиститеот мазнините,закуската ще помогне за запалване на метаболизма за предстоящия ден.Когато пропускате това хранене,метаболизма намаля като загасващ огън.Здравословната закуска освен това ви възпира от преяждане малко преди обяд..Запомнете,когато се събудите,всъщност сте били лишени от храна в продължение на 6-8 часа.Организма започва да търси енергия навсякъде,където би могъл да открие и в края на краищата мускула става мишена.А мускула ви е нужен за да се бори с мазнините  bouquet

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 13:25 от Поци

# 1
  • Мнения: 4 678
Днес закусих-овесени ядки с прясно млако+мед   bouquet

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 13:25 от Поци

# 2
  • Мнения: 910
Аз не мога без да закуся,закусвам обикновено мюсли с кисело мляко.

# 3
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Вчера омлет от белтъци и един домат. Днес две парчета моцарела, с краставица и малко зехтин........ иначе откакто започнах да закусвам преди една  години, започнах да отслабвам....
.... обичам и закуска от изцедено кисело мляко със смляно ленено семе, кълнове, сусам, овесени трици и малко домашен мед.
Закусвайте и пийте вода, наистина се сваля  Peace

# 4
  • Мнения: 737
Не си спомням от колко години не закусвам newsm78
И не си спомням от колко години вече се боря с тия килограми newsm78


# 5
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
и аз от около 10г не закусвам сутрин,защото ако хапна нещо после цял ден съм гладна. newsm78

# 6
  • Мнения: 781
Има нещо вярно, аз започнах да закусвам 4 месеца. Първо ядях по 1 грейпфрут, а сега половин кисело мляко с мюсли. Вече се убедих, че наистина трябва да се закусва Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 63
 
и аз от около 10г не закусвам сутрин,защото ако хапна нещо после цял ден съм гладна. newsm78
PeaceАбсолютно! Може ли някой да го обясни? Не закусвам,защото отлагам започването на яденето.Ако започна от сутринта,това означава да хапвам цял ден.

# 8
  • Мнения: 4 678
Това е психически ,не физически проблем според мен  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 678
Днес-овесени ядки с прясно мляко  и мед Party
+сока на 2 лимона+протеин ,аминокиселини,карнитин,фет бърнър,27 витамина и минирали,легалон,зелен чай на таблетки,жен-шен и гинко билоба,кофеин,калций-магнезий-цинк,требистан,ленено масло Crazy

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 07:21 от Поци

# 10
  • Мнения: 6 029
и аз от около 10г не закусвам сутрин,защото ако хапна нещо после цял ден съм гладна. newsm78

Да, защото
закуската ще помогне за запалване на метаболизма за предстоящия ден.

Аз ям по 5 пъти на ден, винаги закусвам. Ако спазвам диета - тоест ям зеленчуци, месо и т.н. отслабвам. По празниците се олях с яденето, разбира се, но не качих нищо. Защото метаболизма ми работи  Grinning

# 11
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Добро утро,
от както ставам сутрин в 6:15ч да бягам и до към 9:00ч (време за работа)вече съм адски гладна,а по принцип сутрин не закусвам Sad
Вчера видях темата на Поци и реших да обърна режима си на хранене
сутрин да закусвам
обяда да разделя с приятел  Grinning,
а за вечеря или плод или салата
Та тази сутрин закусвах домашна пилешка супа с една филийка хляб,но обещавам от утре вече да имам в кухнята си
овесени ядки и мляко Wink

# 12
  • Мнения: 910
Аз си закусих мюсли с кисело мляко и кафенце.

# 13
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз закусих с грейпфрут и горчиво кафе Heart Eyes.

# 14
  • Мнения: 45
Аз закусвам от скоро. Дали наистина метаболизмът ми ще се подобри. Имам да свалям около 10кг.

Общи условия

Активация на акаунт