вигантол

  • 2 870
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, да ви питам за вигантола: почнах да давам, но се опитах в лъжичка две капки с кърма и така да я сипвам в устата на бебка, но половината беше изплюто..сигурно и вигантола в това число. Та да питам : вие как давате - в шише, с лъжичка, или директно капете в устата? ако последното става, де Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 477
Давам с лъжичка в малко мляко  Peace

# 2
  • Мнения: 641
Капя директно в устата.
Слагам я легнала.Така става по-лесно.
По препоръка на доктора се капе на гладно, след нощната пауза и не се смесва с нищо.

# 3
  • Мнения: 439
давах сутрин, на гладно, в началото легнал и давах с лъжичката, като поотрасна пак с лъжичката, бях почнала и по препоръка на педиатъра, да давам витамини и той си чакаше с кеф лъжичката

# 4
  • Мнения: X
ами то при нас няма голяма нощна пауза, често сме яли например в 5, а после в 7-7 и нещо пак и аз мисля тогава да й давам - преди храненето в 7, но дали ще е на гладно као е яла преди 2 часа Thinking

# 5
  • Мнения: 2 374
Давах с лъжичка с малко вода или адаптирано мляко!

# 6
  • Мнения: 641
ами то при нас няма голяма нощна пауза, често сме яли например в 5, а после в 7-7 и нещо пак и аз мисля тогава да й давам - преди храненето в 7, но дали ще е на гладно као е яла преди 2 часа Thinking

Като имахме нощно кърмене го давах преди сутрешното.
Давай го преди ядене.

# 7
  • Мнения: 610
Давах в лъжичка.

# 8
  • Мнения: 236
Аз в началото давах с кърма, а сега просто капвам 2 капки в лъжичката. Ама не съм от най-редовните...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Капя директно в устата. Peace

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Изсипвах в млякото или направо капех в устата,както ми паднеше. Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 891
Давах с лъжичка.

# 12
  • Мнения: 4 753
От началото в лъжичка, но забелязах, че капките остават по лъжичката и сега давам директно в устата...  Peace

# 13
  • Мнения: 1 596
Капя директно в устата.
Слагам я легнала.Така става по-лесно.
По препоръка на доктора се капе на гладно, след нощната пауза и не се смесва с нищо.

Me too Peace

# 14
  • Мнения: 101
2 капки в лъжичката, сутрин на гладно. То детето си свиква после и моята така плюеше в началото. А явно още не е свикнала да яде с лъжичка, като се научи няма да имаш проблеми

Общи условия

Активация на акаунт