месечния цикъл

  • 422
  • 7
  •   1
Отговори
Здравеите мами!
Искам да Ви попитам след като ви дойде
за пъви път после идваше ли ви всеки месец или е нормално да прескочи.
На мен ми дойде на 5-тия месец след раздането въпреки, че кърмех а сега нещо го няма все още кърмя.

# 1
  • Мнения: 7 106
На мен ми дойде 10,5 месеца след раждането и после вторият път чак на годинка и една седмица на малката. Въпреки че знам, че в началото цикъла е нередовен, що тестове направих ooooh!.
Такаче, направи си тест и ако е отрицателен си свиркай Whistling и чакай включване Grinning

# 2
  • Мнения: 6 243
Абе нередовен си е.
Аз имам досега три включвания общо, първото беше през януари... Ама хич не се и занимавам с тестове. Ако ми било писано, каквото две, там и три.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 121
Ами на мен ми дойде преди седмица и беше много оскъдно, за разлика от преди. Я ми виж лентичката, надявах се да почака още няколко месеца, ама...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Извинявам се ,че и аз се включвам с въпрос, но да не пускам нова тема! Значи на мен ми дойде 10 дена след като ми спряха лохиите, но кървенето беше с кафяв цвят! 24 дена по-късно кървенето беше същото на цвят, но по-слабо и по-кратко! По принцип преди да забременея ми идваше на 37-38 дена и взех да се притеснявам! В началото на месеца ще ходя на консултация, но да питам дали е нормално???

# 5
  • Мнения: 81
Аз също мисля, че е нормално да има проблеми, но като се забави почвам да се съмнявам и за по-сигурно ще направя един тест тези дни.

# 6
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ех, този цикъл!!! Процъфтя индустрията на тестовете за бременност  Wink

Аз още нямам цикъл, така че представете си как е  Embarassed Вие поне имате успокоение, нищо че не е много редовно  Confused

# 7
  • Мнения: 1 341
Ех тези хормони....
на мен за първи път след лохите ми дойде когато Кети беше на 8 месеца. След това преди годинка и днес пак. Явно вече е решил, че трябва да ме тормози..... Close

Общи условия

Активация на акаунт