въстановяваща маска за коса..?

  • 3 859
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
момичета косата ми е мазна в корените и суха в краищата,не е е боядисвана,дълга е,понеже не ми остава много време за домашни маски,кажете ми някоя купешка която знаете че е добра,бих дала до 30лв,искам въстановяваща маска за коса,за да живне малко косата ми ..вие от коя маска сте доволни,но такъв да е ефекта,не за разтеж или нещо друго,а да въстановява и съживява косата .. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
Miosotis - с костен мозък
Сериите на L`Oreal Profesional и Vitality`s  също са много добри  Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Аз също подкрепям за Миосотис, но тази с мел! Подейства ми съживяващо на косата преди време!  Peace Ако ти се дават повече пари -  Керастаз!

# 3
  • Мнения: 3 830
Керастаз или Л'Ореал Peace

# 4
  • Мнения: 4 496
Интенс рипеар на Л`Ореал.  Flutter

Или мажеш с кокосово масло, но само по дължината, стоиш час, час и нещо, после измиваш с шампоан.

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:40 от мис арк

# 5
  • Мнения: 2 414
Инстант рипеар на Л`Ореал.  Flutter

Или мажеш с кокосово масло, но само по дължината, стоиш час, час и нещо, после измиваш с шампоан.
Кокосовото масло не сваля ли боята?

# 6
  • Мнения: 7 723
Има ампули, които подхранват косата.
Иначе и аз подкрепям МИОСОТИСа с две ръце.
Възстановяващите маски на ЖЕНЕРА също не са лоши.
А и на ДЕНИС- също. Peace
Серумите на ЕЛСЕВ (Л`ОРЕАЛ)- също  Peace

А що пък не и крем- масите на ГЛИС КЮР? newsm78

Какво и решение да вземеш - знай, че козметиката за коса трябва да се редува.  Hug

# 7
  • Мнения: 3 830
Малко извън темата, но ми избоде очите.

Пише се "възстановяваща"  Peace

# 8
  • Мнения: 4 496
Кокосовото масло не сваля ли боята?

Поне аз не съм чувала, а и не ми се е случвало. Ползвам го от 8 месеца.

# 9
  • Мнения: 1 505
Извинявам се,че ще използвам тази тема,но моля ви да ми кажете за маската за коса на шварцкопф какво мислите.

# 10
  • Мнения: 2 414
Извинявам се,че ще използвам тази тема,но моля ви да ми кажете за маската за коса на шварцкопф какво мислите.
По-добре дай снимка на маската,че така надали някой ще се сети точно за коя става въпрос. Peace

# 11
  • Мнения: 2 414
От личен опит мога да препоръчам тази ампула
Има я във всеки фризьорски салон,който работи с Лореал.Косата става страхотна след употребата и. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 496
За какъв тип коса е? Ориентировъчна цена? Благодаря!

# 13
  • Мнения: 2 414
Тази ампулка е от серията  Absolut Repair,която се води за много изтощена коса. Simple Smile
Цена,за съжаление не мога да ти кажа със сигурност,аз си я взех за 6 лева,но може да са я вдигнали. Peace

# 14
  • Мнения: 212
За какъв тип коса е? Ориентировъчна цена? Благодаря!
12-15 лева,няколко вида са.Само за употреба в салон.
Аз бях адски доволна от лилавата,за след боядисване е и неутрализирала вредата от боята.

Общи условия

Активация на акаунт