секс секс секс

  • 2 824
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
let's talk about sex.. Stop
айде да си сверим часовниците и да си поклюкарстваме по женски колко често правим секс с мъжете ни и всеки път ли "програмата ни е пълна"или понякога попритупваме нещата? Hug
случвало ли ви се е да не сте правили секс няколко дни и да го направете малко по задължение,за да не чувства мъжа ви празнотата? newsm78
мм,абе общо взето темата е да споделите как върви сексуалният ви живот и да си направим равносметка.. Peace

# 1
  • Мнения: 4 965
Сакън, аз такива работи не правя... със собствения мъж...

# 2
Хайде аз да сложа първия смислен отговор, а не само "запис" , "ще следя" Mr. Green
 Колко често- ами май не толкова колкото му се иска на мъжа ми. В такъв случай е всяка вечер или поне Mr. Green
 За пълна програма-ей то това "широк спектър " бре жена , то програмата за едни една , за други може и "садомазато" да е част от нея Mr. Green
  И да случва ми се да правя "по задължение" -защото да не се разсърди. При нас и нещата са по сложни , и направо става уф , голям проблем.
 Ама сега съм в "отпуска" той се сърди че аз нещо повиших гласовите струни (и аз не помня за какво), та така , на сърдито вече 20 дни не сме. Ама и мен си ме устройва де Mr. Green

Айде ваш ред е, аз "ще следя вече" Mr. Green

# 3
  • Мнения: 843
  А, никой нищо не каза!!! Ми да кажа аз.   Дечко спи с татко си, та   имаме само събота и неделя.
             около 2 пъти на сесмица , поне.     Пълноценен и разкошен секс..
                  Ей,  аз съм на 41, той е на 43.  все пак.  Имаме буба на 3 години,  която ни позволява близост , само  когато сме сами.  Спи леко .
               толкова. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 753
Бре, бре, много срамно нещо това секситу...  Whistling

Само да видя къв беше въпроса, че забравям....
Правим рядко... оправдаваме се с бебето (аз се оправдавам)...  Mr. Green Преди правехме повече, той моят все разгонен ходи...
Ама сега тъкмо почнем и онова се събуди в креватчето и каже "агу" и айде до тука...  Mr. Green
Пълната програма отнема много време... та за това я делим на няколко пъти...
Случвало ми се е да не сме правили секс няколко месеца (като бях бременна) та сега ми е кофти за мъжлето, че то горкото майтап, майтап, ама на него му се таквози...
Готвя му секс уикенд, ама той не знае... дано не ме домързи до тогава....  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 64
С мойто мъжле напоследък не ни се отдава много възможност за гушкане, тъй като го командироват доста често тия дни - дори на рождения ми ден го нямаше, а бях намислила романтична вечер CryПоне успя да се върне за една вечер - та се случи случката и пак замина  Cry
Само да се върне  Twisted Evil

 Heart Eyes Blush

# 6
# 7
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Това е чуждица в българският език!
Ползвай речник  Mr. Green Whistling Joy

Намерих я  Party
И да си кажа.....1 път на месец,ако не подминем датата де........последните 2 такива останаха само с опит....та в резуме...3 месеца БЕЗ  Party Party Party

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 14:04 от ДОРОМ

# 8
  • Мнения: 2 716
Секс. Да. Влиза ми в задълженията.
Съвсем сериозно.

# 9
  • Мнения: 1 731
Средно през 2-3 дена . PartyИска ми се по-често ама няма как .Децата пазят. Laughing Mr. GreenПълна програма рядко.В повечето случаи сме на стандартното ниво. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 620
И се гушкаме,и се сексиме всеки ден.
Основно задължение.Стане ли 00.06 отхвърляме първо задълженията....всичките и след това денят започва Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 844
ние с мъжо средно удряме 4 пъти на седмица,или казано накратко през ден.е,има периоди,в които го правим всеки ден по цял ден,но напоследък сме по-кротки,че ремонтът ни взима силичките. Joy

# 12
  • Мнения: 2 005
Ние, общо взето, нямаме график. Както се случи. Обикновено издебваме дребния хулиган да заспи и тогаз  luvbed . Случва се почти всеки ден, зависи кога ще се прибере от работа   phoneuu бизнесмена /да се разбира буквално: зает мъж  Joy / Много често, когато се прибере и малкия е заспал и всичко си идва на мястото. Относно програмата, мога да кажа, че нямаме никакви задръжки и правим всичко, което харесва и на двамата.  newsm36 gydi

# 13
  • Мнения: 943
Ма що не обичате да правите секс?>

# 14
  • Мнения: 59
Хмм , ами няма нищо лошо в секса , ама като е почти всеки ден и примерно не ми се прави (ами то умръзва и ако зависи от моя ще нон стоп  Wink)... претупвам набързо...колкото да не е без хич !!!

Общи условия

Активация на акаунт