Космите, космите!

  • 7 536
  • 146
  •   1
Отговори

Анкета

Боря се с космите...

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ясно е, че форумката косми няма, или ако има, то те са
а) незначителни и невидими с просто око
б) несъществуващи, понеже тя ги маха от корен и от раз

Но - тези, които все пак не се срамуват да кажат, че имат косми - какво ги правите? Ако ги махате - с кой метод? Ако не ги махате, също има опция  Grinning

Дайте глас за методите, които основно ползвате, ако ползвате повече от един. Дала съм опция за максимум два гласа. Примерно - ако правите кола на краката, епилирате триъгълника, но бръснете подмишниците (или мустаците), гласувате за тези методи, които смятате за по-важни. Не давам глас "комбинирано", защото подозирам, че ще събере най-много гласове и така и няма да се разбере водещият метод за борба с космите  Mr. Green

Който се срамува да си каже, моля да даде глас, това е анонимно.

# 1
  • Мнения: 3 459
Триъгълник - бръсначос, крака - основно кола и чат-пат епилатор, ръце и мишници - същото като краката, мустаци - ленти!
Подобаващо ли отговорих?  Mr. Green

Бу, направи анкетата с 3 опции, иначе няма как да гласувам  Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Ръце, крака, мустаци-всичко минава през кола-маска и каквото остане-с епилатора. Триъгълници, квадрати и прочее форми при мен не търпят нищо друго освен депилатоар. Така че гласувам за кола и депилатоар и тайничко завиждам на тези, които честно могат да отговорят с предпоследната опция... Whistling

# 3
  • Мнения: 2 374
Всичко махам с кола маска!

# 4
  • София
  • Мнения: 170
Крака, ръце и подмишници- с епилатор. Триъгълника със самобръсначка, а лятото с кола-маска. Мустаци- нямам. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 522
Айде пак се почна старата тема на нов глас...
Аз пък имам мустаци и ги скубя с пинсета.Да видим кой друг ще си признае.

# 6
  • София
  • Мнения: 167
И аз си признавам, че имам мустаци и ги скубя с пинсета всеки ден, а краката, ръцете и подмишниците с епилатор, триъгълника го бръсна.

# 7
  • Мнения: 5 622
Крака - кола+ епилатор  Grinning

Ръце- кола

Интимни части- с бръсначката

Мишници- неуспешна борба с лазер, следователно пак на старият метод- с бръсначката  Laughing

Мустаци, брадаци, корем, пети и длани- нямам косми и нищо не махам.

П.С. Не можах да гласувам, защото и трите метода ги ползвам еднакво, така че не мога да гласувам за два, а третия да го игнорирам  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Първите две опции. Peace

Крака - епилатор
подмишници и интимни части - с бръснача  Grinning

ръце,мустаци,бради- все още не съм обрасла с черни космаци и не ги махам  Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Използвам предимно кола маска, бръснача играе само при мишниците. Когато ме домързи или пък е прекалено горещо, обаче, карам само с бръснач. Но вече сериозно съм се замислила за епилатор, щото през големите жеги с кола маската ми е адски трудно.

# 10
  • Мнения: 3 641
Крака и подмишници епилатор. Мустачки нямам, както и косми по ръцете също.
Триъгълник със самобръсначката

# 11
  • Мнения: 123
Крака,мишници,триъгълник с епилатора...Мустака го оставям да се вееее Mr. Green Че как иначе це гъделичкам мъжо Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Навсякъде - с епилатор. Когато мно-о-ого ме мързи - самобръсначка.

# 13
  • Мнения: 119
Триъгълник и ръце - кола;
крака и мишници - епилатор или кола;
мустаци - пинсета или кола.
Да живее колата Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 448
Крака, мишници и ленти на триъгълника с епилатор, дооформям триъгълника със самобръсначката, че не мога да трая с епилатора на целия.  Wink
Ръце не махам, не ми се налага.
Мустака не бях го правила нищо, но след 6-7 неуспешни процедури с фотоепилация, си махам останалите косми с пинцет един по един. Малко тъпо, ама все се каня да пробвам с тези ленти, които продават за това място и не се решавам. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт