Как да спра да качвам килограми:(

  • 32 895
  • 111
  •   1
Отговори
Здравейте.Вече 4 месеца след раждането и не мога да сваля килограм ите и даже качвам още.Направо се плаша.Не се храня много малка закуска,обяд почти няма и вечеря а още малко ще достигна килограмите когато бях бременна в края на 9 месец т.е почти 68 Shocked .Не мога да си обясня защо. Нищо не ми става като дрехи а всеки ден правя упражнения. Вие как се справихте?

# 1
  • Мнения: 244
as kachih samo 8 kila prez bremenostta, sled rajdaneto wsichko beshe izcheznalo.Stanah si sushtata kakvato si bjah predi da zabremenia. No ot poznata sum chulava , che kilata kacheni prez bremennostta osobeno ako sa mnogo se swaliat dosta trudno.Moita poznata praweshe strogi dieti i na neja ne i beshe lesno, dosta wreme produlji. Triabva da se vuorajish s turpenie .. ste svalish no moje bi po-bawno.

uspeh

# 2
  • Мнения: 96
Ха, говори ми за тези килограми...същата история...направо ме убиват!!!  Close  Close  Close
Аз по време на бременноста качих 17кг. Embarassed
При това цели 7 месеца си качвах по малко и си бях в нормата,даже под нея,съдейки по всички книги,но последните два месеца....такъв глад за сладки неща ме връхлетя,че свят да ти се завие....и факта беше на лице-17кг!!!!!!!!!!!!!!!!!   261uu  След като родих свалих 13кг. още през първите 10 дни без абсолутно никакви усилия.Но се закотвих на това място в продължение на 1-2 месеца....и след това вместо да продължа да отслабвам,аз качих 4 кг. Close
Сега (и аз преди 4 месеца родих) дори тях не мога още да сваля,а какво остава за останалите!!! Cry  Cry  Cry
На всичкото отгоре корема не се прибира....и съм като в 5-я месец бременна Close
Не ям по много-закусвам към 10ч. и вечерям към17ч. след това нищо не хапвам.И сладкото дооооста го намалих....резултат няма Sad
Идва ми да  #2gunfire  
Ако някой знае разрешение на проблема...да пише незабавно!!!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
az susto kachih mnogo po vreme na bremenostta, a dokato kurmeh oste poveche.Biah 77, sega sum 54, no vsicko dulja na doc.Baikova.Neveroiaten dietolog e, ako imas interes ste ti pratia tel. e.Pregleda struva 20lv na vseki 2 sedmici se hodi i tia ti dava nova dieta.Mnogo se otslabva, iades vsichko, no go kombiniras pravilno.Az svalih 23kg za 5 meseca sega sum na zadurjast rejim

# 4
Аз не съм качила много през бременноста 12 кг. казват че е нормално  от 8 до 12кг. На всичко отгоре аз бях много слаба преди да забременея и по време на бременноста само корем имах никъде не бях каяила другаде.А сега и аз кърмя,но по точно не кърмя а се изцеждам с помпичка че моята бебка заради бибероните се отказа да суче и не че не става ама е с голям рев и вместо да се изнервяме двете сега се изцеждам,но все пак съм чувала че докато имаш мляко не отслабваш.А за корема и аз не мога да го прибера и коремни преси и велоелгометър и нищо не помага.А това са 4 месеца вече направо не виждам изход все едно ще съм все така дебела от 42 размер сега 46 не ми става влизам ама с 300 зора Shocked .Не мога да правя диета сега въпреки желанието ми.А казват че ако кърмиш корема се прибирал по бързо-грънци...

# 5
  • France/ София
  • Мнения: 82
Oh tezi kila,
Az uj samo 11 kg biah kachila po vreme na bremennostta, sled rajdaneto mi  ostanaha 3-4 , i karmia no vmesto da otslbvam, na men tolkova mnogo mi se iadat sladki raboti i shokolad che kato che li nadebeliavam. Naistina koremat mi pochti se pribra (rodih na 14 april). No s apetitat ne znam kakvo da pravia. Niakoi moje li da napishe kade se namirashe tazi dietata sas zelevata supa... makar che ne znam kakshte izdarja bez shokolad Cry
Uspeh na vsichki.
Marina

# 6
  • Мнения: 244
Цитат на: гост
..А казват че ако кърмиш корема се прибирал по бързо-грънци...


jawno si e individualno, no moia korem se pribra sa 5 dena kato kurmih non stop.. na dwa chasa - tri njkude ....a kolkoto do kurmeto, as puk otslabnah oste poweche dokato kurmeh.. i v sushtoto vreme imah mnogo kurma..
jawno si e do organizum

# 7
А някоя мама да е ходила при д-р Емилова край Варна?

# 8
  • Мнения: 96
Цитат на: DEianaZ
az susto kachih mnogo po vreme na bremenostta, a dokato kurmeh oste poveche.Biah 77, sega sum 54, no vsicko dulja na doc.Baikova.Neveroiaten dietolog e, ako imas interes ste ti pratia tel. e.Pregleda struva 20lv na vseki 2 sedmici se hodi i tia ti dava nova dieta.Mnogo se otslabva, iades vsichko, no go kombiniras pravilno.Az svalih 23kg za 5 meseca sega sum na zadurjast rejim


Браво на теб! 23кг за 5 месеца са си постижение  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
Може ли да се прилага този режим на отслабване докато кърмиш(защото аз кърмя и смятам да продължа докато мога)??
На тази докторка какви са и координатите??

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Vsushnost az za purvi put posetih doc. baikova dokato biah bremenna vuv 3-tia mesec.tia mnogo  mi se zaradva dade mi rejim na hranene, no ne dieta, az obache nisto ne spazvah i napulniah ujasno mnogo. Za kurmeneto ne znam, moje bi niama da e dieta, a niakakuv rejim, no triabva da i se obadish i da pitas.
tel. v kabineta i e 944 36 77

# 10
v koia klinika priema tazi docentka? v kakvo se systoi prergledyt?
koga e preporychitelno da se praviat, ne vseki sezon e podhodiasht za tiah.

# 11
  • Мнения: 934
Оххххххххх, болезнена тема....Sad(
Аз по време на бремеността качих само 10 кг., които свалих точно за 2 седмици....Но сега 2 1/2 месеца след раждането, кърмейки установих, че КАЧВАМ.... Imp Качила съм около 2 кг... Cry ....Всеки ден се меря и се ядосвам...Добре, че задържам от от около седмица, че иначе не знам какво щях да правя Imp В старите дрешки си влизам спокойно, но са ми поопънати , трудно се свивам и сядам с тях.....
Е, не е болка за умиране, ама лято иде все пак..... Rolling Eyes
Ама като кърмя и мерки не мога да взема, иначе бързо ще се справя.....Wink)

# 12
Цитат на: гост
А някоя мама да е ходила при д-р Емилова край Варна?


А някоя мама да има в повече УЖАСНО МНОГО ПАРИ, които да даде на д-р Емилова?
Защото аз съм чувал, че за 20 дни тя взима 1200 лева и то само за нощувка и чай, като плодовете се заплащат допълнително.
Вие имате ли някаква информация за цената?

# 13
Цитат на: Marina Ivanova
Oh tezi kila,
Az uj samo 11 kg biah kachila po vreme na bremennostta, sled rajdaneto mi  ostanaha 3-4 , i karmia no vmesto da otslbvam, na men tolkova mnogo mi se iadat sladki raboti i shokolad che kato che li nadebeliavam. Naistina koremat mi pochti se pribra (rodih na 14 april). No s apetitat ne znam kakvo da pravia. Niakoi moje li da napishe kade se namirashe tazi dietata sas zelevata supa... makar che ne znam kakshte izdarja bez shokolad Cry
Uspeh na vsichki.
Marina


Наистина ти съчувствам за килограмите, а също и че ти се ядат много "сладки работи и шоколад".
Нормално е да се качат килограми по време на бременноста, поради големите промени, настъпващи в женския организъм, но не е нормално, ако тези килограми не искат да се махат. Каквото и да решиш да правиш, за да ги свалиш е добре, но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРАВИ ДИЕТИ, пък било то и със зелева супа!!! Диетата е най-вредното нещо за организма, което можеш да избереш, защото го лишаваш от много жизненонеобходими вещества, които и без това са в недостатъчно количество в храната. Така можеш да причиниш много щети на тялото си и особено на мозъка, защото огромна част от храната се използва за неговото функциониране, а когато той гладува ...
Познавам много добре чувството на постоянен глад, независимо какво и колко ядеш. Проблема идва от т.нар. клетъчен глад. Когато в клетките не постъпва храна с определен състав, А НЕ КОЛИЧЕСТВО, те заместват необходимото с каквото има. То обаче съвсем не е достатъчно и полезно, за да бъде всичко наред. Организма (клетките) започва да страда от недостига на тези вещества и затова вечно иска да яде, но както вече споменах се "наяжда" не с каквото му трябва, поради липсата му в храната (колкото и качествена и разнообразна да е тя), а от там и проблемите. Само един от тях е непрекъснатите и отчаяни опити да си набавиш необходимата енергия и да заситиш глада чрез "сладки работи и шоколад", а проблема не само че не се решава, а се задълбочава. Нивото на хром се понижава при жените по време на бременност и след раждане и често се наблюдават диабетоподобни състояния. Също така хрома е много необходим за енергийните процеси. Злоупотребяването със захар увеличава необходимостта от хром и в същото време до неговата загуба чрез уриниране. Но де да беше  само липсата на хром ... Ако някоя от Вас каже, че успява ежедневно да си набавя необходимите 60 микроелемента, 16 витамина и 15 аминокиселини и то в точните количества заслужава всеобщото ни възхищение. След бременността организма е свръхизтощен и толкова променен, че за да си върне старото състояние са необходими сериозни мерки, но не и радикални, каквито са диетите.
Ето защо ти се яде едва ли не непрекъснато, а и не само на теб предполагам.
Но не се притеснявайте - няма да откривате топлата вода наново. Решение на проблема има, но то често достига до повечето от нас със закъснение, поради липсата на информация, а от там и недостатъчната ни здравна култура и нежеланието на много хора да променят поне малко досегашния си начин на живот.
Очаквам вашите мнения с най-голям интерес.

# 14
  • Мнения: 1 497
Цитат
А някоя мама да има в повече УЖАСНО МНОГО ПАРИ, които да даде на д-р Емилова?
Защото аз съм чувал, че за 20 дни тя взима 1200 лева и то само за нощувка и чай, като плодовете се заплащат допълнително.
Вие имате ли някаква информация за цената


Това за плодовете отделно ми се вижда много странно.

# 15
  • Мнения: 61
Е аз мнение мога да дам до толкова, че интересът ми към постинга е на лице, само че някак не разбирам накъде ще ни заведът твоите мисли. Можеш ли да бъдеш по-конретен Laughing Ч

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Лафия
Е аз мнение мога да дам до толкова, че интересът ми към постинга е на лице, само че някак не разбирам накъде ще ни заведът твоите мисли. Можеш ли да бъдеш по-конретен Laughing Ч


на никъде, вЕрвай ми, и той не знае накъде, ако клъвне рибата, клъвне, ако не , ще се цели в друга аудитория, това е.
И не може да бъде по-конкретен, няма и сметка да бъде по-конкретен.

# 17
  • Мнения: 6 320
Уважеми господин Радунчев,
Разбирам желанието Ви да рекламирате и продавате Вашите продукти, но колкото и да са качествени те - рекламата струва пари, а "зарибяването" на клиенти по този начин е меко казано недостойно.
Изпратихте линк, който да се публикува в списъка с линкове към сайта и това беше направено. Включително бе добавен Ваш банер.
Неколкократно досега администраторите и модераторите на форумите изтриваха Ваши теми, пускани с рекламна цел без да бъде правен коментар. Считам, обаче, че начинът, по който се опитвате да рекламирате Вашите продукти може само да обиди хората, пишещи в тези форуми.
Това са форуми за взаимопомощ, съвети, обмяна на опит. Рекламни постинги НЕ се допускат.
Самата аз, въпреки че съм собственик и разработчик на този сайт и прилежащите му форуми, не си позволявам да рекламирам продуктите, които предлагам!
За рекламна цел си има определени места и тарифи.
Ако имате желание - ще Ви дам координатите на рекламната агенция, която има право да продава рекламата на сайта, но тук повече подобни постинги няма да се допускат.

Съжалявам, че трябваше да се стигне до такъв постинг от моя страна. Надявах се, че ще проумеете, че това са интелигентни жени, които трудно се поддават на провокации от този род и че премахването на предишните Ви рекламни теми ще Ви накара да почувствате, че подобен род реклами и спам не се допускат в тези форуми.

Надявам се да съм била изчерпателна и ясна. Съжалявам, ако тонът ми е по-остър, но явно е нужен в случая.

Желая Ви всичко най-добро и успех на бизнеса!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Вижте, не бързайте и не се отчайвайте с килограмите. При някои ще е бързо свалянето, при други не, всичко си е строго индивидуално.
Аз качих цели 24 кг при втората си бременност, след това не правех никакви упражнения, никакви диети - свалих ги бавно/според мен/ за около година и нещо. При това не съм на 20+ а на 30+години...което си има значение.
Съвета ми е да не правите каквото и да е за бързо и драстично сваляне, освен нездравословно е и вероятно да не се задържат новите килограми.
Ето- времето вече е хубаво - разходките с колички и бебета или тичането след проходилите са си добри тренировки.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 9 457
Е, ама вие за 4 месеца искате да свалите изведнъж това, което сте трупали върху тялото си цели 9 месеца!!! Ами как ще стане?!
А това, че по време на кърмене се прибирал по-бързо корема... Ами има някакъв процент истина в това, но не съвсем.
Истината е, че по време на кърменето се прибира матката, защото тя контрахира и по този начин се възстановява мускулатурата и и това съответно спомага за по-бързото и прибиране в изходна позиция. Така най-простичко казано.
Да, ама тя матката си се прибира, ама къде да отиде тази телесна маса, изразяваща се в отпусната кожа (за съжаление-няма как-така е- това нещо се е опъвало цели 9 месеца) и доста мастна тъкан в нея????
Ами няма да стане с магическа пръчка. Особено при кърмещите мами. Съдя по себе си.  Wink  То не бяха упражнения всеки ден, разходки и т.н. На диета не съм се подлагала и ден, защото ми се ядеше доста-почти толкова, колкото като си бях бременна Embarassed . Качих 17кг. Свалих 7 още при раждането. После още 4кг. в продължение на 3-4 месеца. И другите кг. си ги носех с мен още близо 9 месеца. Спрях да кърмя след 8-мия месец. Едва след това се започна същинското сваляне на кг. Мога да обобщя, че си мина някъде 1 и1/2 г. докато се върна на старите си кг.  Wink  Embarassed
Още повече, че по време на кърмене диетите са противопоказани. Освобождавайки се от мазнините, организмът изхвърля и голяма част от токсините, а те от своя страна преминават в кърмата.
Нали никой не иска да кърми бебето си с това?? Wink

# 20
  • Мнения: 2 693
Цитат на: kopche
Е, ама вие за 4 месеца искате да свалите изведнъж това, което сте трупали върху тялото си цели 9 месеца!!! Ами как ще стане?!


Лесно Grinning , зависи от човека /по-скоро от структурата му/, и от поведението по време на бременност до голяма степен. Историята познава и случаи Wink , в които старото тегло се връща за 1, а не за 4 месеца... Важното е човек да се харесва! Grinning

# 21
  • France/ София
  • Мнения: 82
toku shto prochetoh postiinga na mama
sega razbiram zashto e tolkova izcherpatelen otgovora na gn Radunchev,
Sajaliavam che se ostavih da me zabludi

# 22
Цитат на: Mamma
Уважеми господин Радунчев,
Разбирам желанието Ви да рекламирате и продавате Вашите продукти, но колкото и да са качествени те - рекламата струва пари, а "зарибяването" на клиенти по този начин е меко казано недостойно.
Изпратихте линк, който да се публикува в списъка с линкове към сайта и това беше направено. Включително бе добавен Ваш банер.
Неколкократно досега администраторите и модераторите на форумите изтриваха Ваши теми, пускани с рекламна цел без да бъде правен коментар. Считам, обаче, че начинът, по който се опитвате да рекламирате Вашите продукти може само да обиди хората, пишещи в тези форуми.
Това са форуми за взаимопомощ, съвети, обмяна на опит. Рекламни постинги НЕ се допускат.
Самата аз, въпреки че съм собственик и разработчик на този сайт и прилежащите му форуми, не си позволявам да рекламирам продуктите, които предлагам!
За рекламна цел си има определени места и тарифи.
Ако имате желание - ще Ви дам координатите на рекламната агенция, която има право да продава рекламата на сайта, но тук повече подобни постинги няма да се допускат.

Съжалявам, че трябваше да се стигне до такъв постинг от моя страна. Надявах се, че ще проумеете, че това са интелигентни жени, които трудно се поддават на провокации от този род и че премахването на предишните Ви рекламни теми ще Ви накара да почувствате, че подобен род реклами и спам не се допускат в тези форуми.

Надявам се да съм била изчерпателна и ясна. Съжалявам, ако тонът ми е по-остър, но явно е нужен в случая.

Желая Ви всичко най-добро и успех на бизнеса!



Уважаема госпожо Mamma,
Разбирам желанието Ви да държите форумите си чисти от Рекламни постинги. Напълно съм съгласен с Вас и на Ваше място аз също бих се грижил за това.
Но има нещо друго, което не разбирам - защо не си направихте труда да проверите достоверността на думите си преди да изсипете обвиненията си върху мен? Ако го бяхте направила щяхте да разберете, че линка и банера за които говорите нямат нищо общо с мен, а да не говорим за въпросния сайт (www.envisionyourhealt.com). Между впрочем има хиляди сайтове в Интернет за точно тези продукти.
Освен това в мястото за обяви не виждам проблем да се публикуват такива за продажбата на каквото и да било, свързано с децата, което и правят всички пишещи там включително и аз ЕДНОКРАТНО. Изтриха моята обява и реших, че е защото не съм се регистрирал. Направих го и отворих нова тема с мнение изказано от моя страна по повод здравословното състояние на децата, а също и анкета за това колко често боледуват те. Тази тема също бе изтрита и това бе всичко. Разбрах, че вероятно не всеки може да пуска теми, колкото и полезни да са те за участниците. Затова реших да пиша във вече съществуващите и то не с рекламна цел, а както Вие казвате с желание за "взаимопомощ, съвети, обмяна на опит".
Въпреки огромното ми желание да помогна на участничките във форумите с професионално и компетентно отношение, а не просто с мнения чути от тук, от там, явно на някои хора това не се харесва. Не разбирам защо даването на обстойно и пак повтарям ПРОФЕСИОНАЛНО мнение по даден въпрос трябва да бъде обявено за рекламно.
Може би, ако нямах нищо общо с тези продукти, за които стана дума и просто бях казал колко съм доволен от това, че ги ползвам, както направиха някои участници с мнение за VICHY по повод стриите, тогава щяхте да го приемете за нормално? Или отново смятате, че съм твърде обзет от желанието да продавам и рекламирам продуктите си и да провокирам по този долен начин всички, както казвате "интелигентни жени, които трудно се поддават на провокации от този род"?
Именно за това говорех в края на последното си мнение - нежеланието на много хора да променят поне малко досегашния си начин на живот и да приемат, че не всичко е реклама и не всичко се прави с цел да им се вземат парите. А това може да се проумее единствено с получаването на компетентна информация, която се старая да давам във всяко едно свое мнение, а не както масово се прави по всички медии - реклама до промиване на мозъка.
Точно защото смятам, че разговарям с интелигентни жени съм убеден, че правите разлика между рекламата и това, което правя аз. Желание за реклама нямам, но желание за помощ имам.

Надявам се този път да съм бил достатъчно конкретен.

Благодаря за търпението да прочетете всичко това и успех.

# 23
  • Мнения: 1 533
Цитат на: DEianaZ
Pregleda struva 20lv na vseki 2 sedmici se hodi i tia ti dava nova dieta.Mnogo se otslabva, iades vsichko, no go kombiniras pravilno.Az svalih 23kg za 5 meseca sega sum na zadurjast rejim



Чувала съм за доц. Байкова, чела съм интервю с нея, скоро и в "Огледала" имаше нейно участие. Даже има нещо като негласна...да не кажа война, но несъгласие между нея и д-р Емилова. Байкова твърди че при плодолечения повече от 7 дни, организмът започва да си самоизяжда чернодробните клетки /цитирам по памет/ и не е за препоръчване. Ще ми се да вярвам повече на Байкова отколкото на Емилова, не защото вярвам повече на едната, а по чисто егоистични мотиви-предпочитам да отслабвам като хапвам, отколкото да хрупам ябълки дни наред. Аз съм просто една мама, която копнее да свали 10кг, но вече съм на 35 и определено е доста по-трудно от първото качване на кг при бременност, когато бях на 20.
Молбата ми е, би ли разказала по-подробно в какво се състои предписаният ти режим /знам че е индивидуално за всеки, просто да се ориентирам/. Не защото искам да спестя тези 20лв. за преглед при нея, просто съм на 350км от кабинета й.

# 24
  • Мнения: 1 497
Г-н Радунчев,
проблемът е в това, че във вашите постове единствената цел е да се доведе читателя до заключение, че единствено продуктите на фирмата на която сте дистрибутор са в състояние да им решат проблемите. Мамите, които споделят, че Виши или Дева съм им помогнали правят това от чист алтруизъм.
Забелязвате ли разликата? Едното манипулативно, резултата от което е вашето финансово облагодетелстване (лошо няма, но не това е целта на форума), другото е необвързващо мнение.[/quote]

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
_kalina_k,
purvo ste zapochna s tova, che predi vreme pravih gladuvaneto na Lidia Kovacheva(d-r Emilova dokolkoto znam s tova se zanimava).iadiah 10 dena 600gr. plodove i pieh chai s med i mnogo mineralna voda.Iskam da ti kaja, che tova si e jivo muchenie, a nedai si boje da sgreshish nesto po vreme na zahranvaneto mojes da poluchis peretonit i di si zamines.Az na3-tia den ot zahranvaneto se izkushih s edno miniatiurno parche lukanka i ne pitai kakvi bolki imah v koreme.2 meseca sled glada si kachih kilata kato stoi ta gledai.IADESE MI SE!
Pri doc.Baikova nestata sa korenno po-razlichni.Hrania se po 5 puti na den-8,10,12,16 i vecheria v 19h.
Na vseki 2 sedmici mi dava nov rejim, koito niama nisto obsto s predishnia.Produktite mogat da budat vuv formata na salati, mandji , supi kakto si izberes. Pri neia hodiat  i mnogo hora ot provinciata, koito si vzimat dieti za 2-3 meseca napred. No mnogo se otslabva, a iam mnooogo. V momenta izglejdam kato momichence.Vse edno ne sum rajdala, po-slaba sum ot predi da zabremeneia.
Ako imas drugi vuporsi pitai, ste ti otgovoria

# 26
Цитат на: Теодора
Г-н Радунчев,
проблемът е в това, че във вашите постове единствената цел е да се доведе читателя до заключение, че единствено продуктите на фирмата на която сте дистрибутор са в състояние да им решат проблемите. Мамите, които споделят, че Виши или Дева съм им помогнали правят това от чист алтруизъм.
Забелязвате ли разликата? Едното манипулативно, резултата от което е вашето финансово облагодетелстване (лошо няма, но не това е целта на форума), другото е необвързващо мнение.
[/quote]

Теодора,
Не виждам в мнението ми относно Хрома, а и в следващото ми по повод обвиненията хвърлени от Mamma къде говоря за продуктите на въпросната компания. Изглежда не сте чела внимателно, когато казах, че ако по някакъв начин съм обвързан с въпросните продукти това не прави моето отношение по-неалтруизтично от Вашето. Също така в предишно мнение отново може да забележите, че не бих искал някоя от вас да си даде парите напразно за нещо което не би свършило работа.
Печалба естествено, че има, когато човек работи нещо логично е труда да му бъде заплатен. Само не знам откъде има това отношение по принцип към дистрибутора, като към човек, който иска непременно да ви вземе парите. Не всички са такива. Защо не се замислите дали аптекарката има по-благородни намерения от един дистрибутор? Там влизате, купувате и каквото ви кажат това е. Мислите ли, че тя не печели? Или много я вълнува дали утре пак ще доидете, когато вие сте поредния човек от дългата опашка извила се в поредната аптека изникнала като гъба след дъжд.

# 27
  • Мнения: 5 539
Никога досега не ми се беше налагало да отслабвам, но след като родих се оказах с 6-7 кг. в плюс. След като спрях да кърмя започнах да се храня по-оскъдно, но вместо да свалям, качих 1-2 кг. На витрината на 1 аптека видях няколко препарата за отслабване и реших да пробвам 1 от тях. Казах си че ако не помогне поне няма да навреди. Ползвам го от 10 дни вече и вчера като се претеглих видях че съм свалила 4 килограма. Много се зарадвах. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Продължавам да го пия. Не знам обаче какво ще стане когато отслабна достатъчно и спра.Rolling Eyes
Между другото ям всичко, което ми се яде - и шоколад, и сладолед, и хляб, и месо - естествено не в промишлени количества.
Наистина не съм вярвала, че ще има ефект, още повече че препаратът изобщо не беше скъп и от известна марка.
И за да не помислите, че имам нещо общо с производителя на това "чудо", няма да пиша как се казва. Още повече че не съм сигурна, че ще действа при всички. Просто споделям личния си опит с отслабването. Grinning

# 28
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ


 Pri neia hodiat  i mnogo hora ot provinciata, koito si vzimat dieti za 2-3 meseca napred.


Защо е необходимо да се вземат за два-три месеца напред Rolling Eyes  Confused:
Значи или няма ефект или трябва да си на диета постоянно Imp  Sign Exclamation

# 29
  • Мнения: 1 497
Николай,
сега да се втурнем да си обясняваме елементарни неща, само ще задръстим форума с празни приказки.
Цитат
Изглежда не сте чела внимателно, когато казах, че ако по някакъв начин съм обвързан с въпросните продукти това не прави моето отношение по-неалтруизтично от Вашето. Също така в предишно мнение отново може да забележите, че не бих искал някоя от вас да си даде парите напразно за нещо което не би свършило работа.

 Позволете ми да се съмнявам, че мотивите ви за присъствие във форума са само алтруистични.



Цитат
Печалба естествено, че има, когато човек работи нещо логично е труда да му бъде заплатен. Само не знам откъде има това отношение по принцип към дистрибутора, като към човек, който иска непременно да ви вземе парите.


За това въобще не става въпрос. Става дума за това, че подобна скрита  реклама противоречи на политиката на сайта.

Цитат
Защо не се замислите дали аптекарката има по-благородни намерения от един дистрибутор? Там влизате, купувате и каквото ви кажат това е. Мислите ли, че тя не печели? Или много я вълнува дали утре пак ще доидете, когато вие сте поредния човек от дългата опашка извила се в поредната аптека изникнала като гъба след дъжд.


Когато отида в аптеката, аз отивам или с рецепта или с информация какво желая да закупя. На аптекарката и е безразлично дали ще си купя Фервекс или Колдрекс, например. Докато на вас определено не ви е безразлично дали ще купя Виши или Милениум.

Но в крайна сметка идеята на целия разговор е да се спазват правилата на форума.

Поздрави.

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
AFRODITA,
zastoto ako imas da svalias 20 kg, niama da mojes da go napravis za 2 sedmici, ne i s edna dieta , zastoto zapochvas da gi zadurjas kilogramite. Principa na neinite dieti e da luje organizma. 2 sedmici se hranis po edin nachin- svalias i sled oste 2 smenias dietata i toi totalno se oburkva i pak svalias.

# 31
Цитат на: Marina Ivanova
Zdraveite otnovo
Blagodaria mnogo za izcherpatelnia otgovor! Razbiram vsichko tova, az sashto ot izvesno vreme sam protiv dietite, no tazi sas zelevata supa mi izglejdashe mnogo uravnovesena.
Dobre a shtom ni lipsva hrom, i mnogo drugi elementi i veshtestva, kakvo preporachvate da napravim za da se vaztanovim ot umorata i da ne ni presledva neistov glad za zahar?
Pozdravi Marina


Vij ot tezi preparati edva li ima niakakva polza,mamite sa pravi,tozi gospodin e reshil da ni zaribiava....a zelevata supa si e super,poznavam 4 choveka koito veche ia probvaha,sred koito i dvama maje i triabva da ti kaja che efektat e strahoten i e naistina tolkova barz,otslabvash s minimum 7 kg na sedmica,ako ia spazvash kakto triabva ,a ako ne ia spazvash striktno s opkolo5 kg.n a10 dni...Priatelkata mi koiato ne ia spazvashe tochno,bese napalniala s 30 kg po vreme na bremennosta i nisto ne i pomagashe,a s tazi dieta za  pochna da svalia,i pri tova ne ia spazvashe striktno,naprimer iadeshe si supata,no ne spazvashe drugite nesta,vmesto meso iade pukanki ili dori nesto sladko i pak otslabna....ami biah ia vijdala niakade v bg-mamma,ako ne ia namerish,ste ti pratia receptata stoto sega ne ia pomnia tochno...uspeh Wink

# 32
Цитат на: Теодора
Николай,
 Позволете ми да се съмнявам, че мотивите ви за присъствие във форума са само алтруистични.


Съмнявайте се! Това е ваше право.
Проблема е, че Вашите съмнения не правят по-маловажен въпроса по отношение на това, за което говорех (набавянето на хранителните вещества). Никога не съм казвал, че продуктите, с които работя са единствената алтернатива. Единствения проблем е, че каквото и средство да се ползва директно за отслабване то няма да доведе до трайно отслабване и организма пак остава с недостиг, който се отразява в последствие не на мен, А НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ.
Ако има някакво външно изразяване на даден проблем, какъвто е качването на килограми той задължително е заради проблеми вътре в тялото, а аз в моите мнения само ви подсказах на какво да обърнете внимание.

# 33
Uvajaemi gospodin Radunchev naistina mnogo interesno mislene imate!Kakvo znachi :"Reshih che e zastoto ne sam registriran i reshih da se registriram?!"Ako oste ne ste razbral tozi forum e za badesti i nastoiashti MAIKI,vie kam koia grupa se vpisvate ako ne taina?!Ako tolkova jelaete da reklamirate produktite si,otvorete si sait,ne e osobeno trudno i go pravete kato horata,naistina motivite vi ne zvuchat ubeditelno!Ne vijdam smisul da prodalgavate da ni otgovariate!
A osven tova,organizma si ima nachini da se hrani stiga da se hranish zdravoslovno,mnogo mi e interesno kato gi e namalo tezi preparati kak sa jiveli horata?i pri tova sa bili dosta po-zdravi ot nas....

# 34
  • MUC
  • Мнения: 571
@g-n Radun4ev
napulno sum suglasna s hajar & co. v kraina smetka v tazi tema iskame da 4etem kak da si svaljame kilogramite sled ragdane i da ne  ka4vame, a ne samozastite vi. Nesto mai ste sburkali foruma i temata...

# 35
  • Мнения: 1 497
Цитат
Единствения проблем е, че каквото и средство да се ползва директно за отслабване то няма да доведе до трайно отслабване и организма пак остава с недостиг, който се отразява в последствие не на мен, А НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ.


Навремето бях чула следната реплика, която е малко жестока, но е така "Пълни хора в Освиенцим няма".
Така, че всъщност истината за отслабването  е една единствена- намаляване на приема на калории и увеличаване на двигателната активност.
Ако храната, която се приема е нискокалорична, но разнообразна, почти не виждам нужда от прием на допълнителни химически обработени добавки. Дори съм чела, че витамините, които пием в повечето случаи не се усвояват пълноценно от организма, защото организма не ги разпознава като натурални, тоест като идентични с естествените витамини в плодовете и зеленчуците.
За здравето на децата, имате известно основание, но бих казала само известно. Коментара ми е, че при прием на алкохол цигари и наркотици, това е така. Но едно непълноценно хранене се отразява само частично, защото доколкото ми е известно бебето "само си взема" това, което му е необходимо от организма на майката. Бабите ми навремето не са приемали никакви хранителни добавки, нито витамини, но са се хранили с екологични храни и са водили здравословен начин на живот и пак са възпроизвеждали здраво поколение.
Не казвам, че продуктите на фирмата са менте. Аз лично съм фен на една руска фирма за козметика, която е била разработка на военната индустрия преди години. Така, че не отхвърлям тотално продуктите на вашата фирма по презумпция. Просто се злоупотребява с техния спектър на действие. Един ваш колега ги рекламира от такива, които спомагат за забременяване до лекуващи рак и псориазис. Вие- от отслабване и лекуване на стрии до здравето на децата. Ето това лично мен ме дразни.

Поздрави.

# 36
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
AFRODITA,
zastoto ako imas da svalias 20 kg, niama da mojes da go napravis za 2 sedmici, ne i s edna dieta , zastoto zapochvas da gi zadurjas kilogramite. Principa na neinite dieti e da luje organizma. 2 sedmici se hranis po edin nachin- svalias i sled oste 2 smenias dietata i toi totalno se oburkva i pak svalias.


Малееее, за какви 20 кг говориш Rolling Eyes Мен 2 кг ме притесняват Confused  Confused  Confused
Както и да е, аз съм разбрала, че ДИЕТИТЕ НЕ ПОМАГАТ и за това не ги спазвам Wink  Sign Exclamation
Успех на тези, които ги спазват Sign Exclamation

# 37
Напълно вярно е, че синтетичните витамини и минерали не се усвояват напълно не "в повечето случаии", а винаги и не само това, а вредят. Аз съвсем не говоря за тях, а именно за абсолютно натуралните (има такива) и ако темата, която отворих не бе изтрита щяха да ви се изяснят много неща, но уви.
Наистина не смятам да ви обременявам със информация, която не смятате за необходимо да знаете, въпреки безспорната и важност за здравето ни. Вероятно достатъчно много знаете. Но е добре да знаете, че от едно време (когато нашите майки и бащи са били здрави) до сега са се променили толкова много неща, че е немислимо в днешно време човек да бъде здрав, без да прави това, за което говоря. След много време може би някои от вас ще разберат, че съм бил прав.
Желая ви успех!

П.П. Повече няма да давам мнения. Може да си отдъхнете.

# 38
  • Мнения: 1 497
Напротив, давайте си мнението, стига да е съобразено с политиката на сайта.

# 39
  • Мнения: 6 320
Ето премахнатата тема, г-н Радунчев!

Публикувам темата, за да няма недоразумения и за да не заблуждавате жените, че е съдържала нещо друго!

За мен това е абсолютно директна реклама, която няма място в тези форуми!

Редактирала (т.е. изтрила) съм имената на фирми, марки и артикули, както и координатите!

Никой няма да има нищо против, ако постингите Ви наистина съдържат съвети, мнения, коментари, но не и когато крайната им цел е да правите реклама и продавате продуктите, които предлагате!



Специалистите казват: за да бъдат децата ни здрави имат нужда от ЕЖЕДНЕВНО набавяне на всички необходими витамини, минерали и други хранителни вещества.
За съжаление, колкото правилно и разнообрзно да се храним много от тях не могат да се набавят, поради липсата им в храната. Важно е да се отбележи, че те трябва да бъдат от естествен произход, а не както повечето от нас са свикнали - синтетичните им аналози, продавани масово в аптеките. Сега в световен мащаб се обръща особено внимание върху този проблем. Според множество изследвания на специалисти от цял свят приемането на синтетични витамини и минерали не само, че не помага, а вреди на организма. Едва 5% от тях се усвояват от организма, 20% се изхвърлят, а останалите 75% го задръстват със шлаки и токсини. Съществува и огромен риск от предозиране. Всичко това причинява редица здравословни проблеми, които могат да се избегнат, ако имаме нужната здравна култура.
Днес в цял свят вече се използват натурални витамини и минерали. Но често търговците и производителите твърдят, че продуктите им са натурални, а в действителност това съвсем не е така. В повечето случаи продуктите са на натурална основа с много допълнителни примеси, което съвсем не означава, че са изцяло натурални. Повечето клиенти не обръщат никакво внимание на това, поради липса на информация и купуват, без да се замислят, като най-често решаващ фактор за покупка е по-ниската цена. За да избегнем усложненията, които настъпват бавно и незабележимо, увреждайки трайно здравето ни, най-доброто решение е да се доверим на лидерите в тази област - *****************. За съжаление в аптеките у нас продукти на този световноизвестен фитофармацевтичен концерн не се намират по ред причини. Но за наше щастие този проблем е решен от компания ******************, която представлява ********* и предлага тези продукти. Най-важен в конкретния случай е детския продукт ***********. Той е обявен от ЮНЕСКО за номер едно за деца от 1998 година до сега. Приемайки го децата ни наистина няма да имат алергии, чести настинки и ангини, много по-леко ще преминават грипните епидемии, ще се учат по-добре и ще растат здрави и хармонично развити.
Всеки, който желае повече информация за продуктите, произведени от ******** може да се обади на телефон ********** или ***********.

Извинявам се на всички за този off topic!

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Момичета,зная колко сложен е проблема с отслабването.Но от личен опит ще ви кажа,че диетите не помагат.Лед това всичко се връща,по някой път в повече.Аз отслабнах с 45г.,благодарение на книгата на Харви и Мерилин Дайъмънд "Сила за живот".там калориите нямат значение,важното е правилното комбиниране на продуктите.Второто и издание е "Сила на живот при български условия".Купете ги и двеве,като прочетете първата,вижте и втората.Много е лесно,а и наистина човек се чувства много добре.Все пак аз задържах килограмите 4г,а сега в 6-ти месец съм + 5,5кг.Успех!!!!!

# 41
  • Мнения: 4 458
Пробвай с Аквасорс - водораслите! Доста са добри и ги препоръчвам на майки и деца. Ако решиш мога да ти кажа точно кой продукт www.aquasource.net

# 42
  • Мнения: 5 500
Цитат на: biliana333
Момичета,зная колко сложен е проблема с отслабването.Но от личен опит ще ви кажа,че диетите не помагат.Лед това всичко се връща,по някой път в повече.Аз отслабнах с 45г.,благодарение на книгата на Харви и Мерилин Дайъмънд "Сила за живот".там калориите нямат значение,важното е правилното комбиниране на продуктите.Второто и издание е "Сила на живот при български условия".Купете ги и двеве,като прочетете първата,вижте и втората.Много е лесно,а и наистина човек се чувства много добре.Все пак аз задържах килограмите 4г,а сега в 6-ти месец съм + 5,5кг.Успех!!!!!


Ама много си права Laughing  Sign Exclamation Там е истината, а не в диетите Sign Exclamation Хапваш от всичко, по колкото искаш, и си 6. Важно е само да се комбинират правилно храните Grinning много е лесно Sign Exclamation

# 43
  • sofia
  • Мнения: 769
При първата бременност качих 35 кг. (влязох да раждам 95 кг) От самото раждане свалих около 11 кг., защото бебето беше голямоа и раждах почти 18 часа. Освен това от епизотомията загубих почти 2 литра кръв, та...така. След раждането кърмех, но килограмите не мърдаха. Така  6 месеца след като реших да ида на частен преглед при гинеколог. Назначи ми изследвания на хормоните на щитовидната жлеза. Оказа се, че един от тях е доста под критичната норма и то повече от година. Оказа се, че и това е била причината за многото кг през бременността и голямото бебе - 4.200 кг.
Беше ми назначено лечение, но след като отбих детето на 8 месеца. За около 2 години (без диети и кой знае какви упражнения) успях да сваля 22-23 кг.
Сега съм в последна семица с второто дете и положението е същото, така че не се тревожи. Освен това ти препоръчвам да отидеш за консултация  и при лекар хомеопат (има такъв в клиника Лора на бул. Хр. Ботев 10). Той може да ти назначи и подготвяща терапия, която да не пречи на кърменето.
УСПЕХ! Wink

# 44
  • Мнения: 1 497
Аз съм също "за" разделното хранене, когато няма медицински противопоказания, разбира се.

# 45
  • Мнения: 299
Цитат на: aja
При първата бременност качих 35 кг. (влязох да раждам 95 кг) От самото раждане свалих около 11 кг., защото бебето беше голямоа и раждах почти 18 часа. Освен това от епизотомията загубих почти 2 литра кръв, та...така. След раждането кърмех, но килограмите не мърдаха. Така  6 месеца след като реших да ида на частен преглед при гинеколог. Назначи ми изследвания на хормоните на щитовидната жлеза. Оказа се, че един от тях е доста под критичната норма и то повече от година. Оказа се, че и това е била причината за многото кг през бременността и голямото бебе - 4.200 кг.
Беше ми назначено лечение, но след като отбих детето на 8 месеца. За около 2 години (без диети и кой знае какви упражнения) успях да сваля 22-23 кг.
Сега съм в последна семица с второто дете и положението е същото, така че не се тревожи. Освен това ти препоръчвам да отидеш за консултация  и при лекар хомеопат (има такъв в клиника Лора на бул. Хр. Ботев 10). Той може да ти назначи и подготвяща терапия, която да не пречи на кърменето.
УСПЕХ! Wink


Моля те обясни по-подробно за хормона, кой точно е и т.н. защото и моя случай е по4ти същия и моя юнак се роди 4200 а аз за 1година съм смъканала само 14 кг и то веднага след раждането

# 46
  • Мнения: 1 986
Здравейте, открих сайта на Д-р Емилова. http://www.emilova.org/bg/home.htm
Доста скъпичко изглежда въпреки, че имам познати които много свалиха в резултат на гладуването.
[u]Може ли някой да пусне отново рецептата за зелевата супа, не успявам да открия темата![/u]

# 47
  • Мнения: 5 500
Цитат на: VAVA
Здравейте, открих сайта на Д-р Емилова. http://www.emilova.org/bg/home.htm
Доста скъпичко изглежда въпреки, че имам познати които много свалиха в резултат на гладуването.
[u]Може ли някой да пусне отново рецептата за зелевата супа, не успявам да открия темата![/u]


Не е скъпо ако си го направиш у вас. Ако можеш да си го позволиш там е направо чудесно - фитнес, сауна, басейн, изследвания всеки ден. Свалят се наистина всички килограми, но е добре ако се прави в къщи да се отиде в санаториума по време на захранването, че става страшно Wink
Ще ти пусна супата като се прибера в къщи, но предпочитам чесно казано да гладувам отколкото да ям гадната зелева супа Wink  Imp

# 48
  • Мнения: 1 986
Имам бивш колега, който свали около 50 килограма за 3 години. Той май е гордост за санаториума. А зелева супа ще се наложи да си похапна, защото имам резервации за края на юни и трябва да се "събера" в банския костюм.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз качих 20 кг. през първата бременност, родих едно 4 кг. бебе, от което свалих 10 кг., но за сажаление докато кърмих качих още 4, значи станаха 14 и един ден реших, че не мога повече да се гледам такава, започнах диетата с ябълките на д-р Емилова, но без да се консултирам с нея. Прочетох книгата на Лидия Ковачева, подочух оттук, оттам нещо и започнах, свалих 12 кг. за 4 месеца, но да не ви обяснявам с какви усилия и колко пъти съм преглъщала като гладно циганче Grinning  когато минавах край някоя закусвалня.
Сега съм бременна в 3 месец до момента не съм качила нищо и се надявам, че този път килограмите ще са по-малко.
Успех на всички отслабващи и не забравяйте, че красотата идва основно отвътре, аз поне така се успокоявам Stuck Out Tongue

# 50
  • Мнения: 244
neznam dali tova ste pomogne,zashtoto ima hora , koito nemogat da izdurjat na rejim. Imam vpredvid razdelnoto hranene.
Znachi moia poznata, svali za 3 meseza 10 kila, kato e iala samo oriz sus zelenchutzi.Nikakvo sladko sushto ne e poemala, vupreki,che tia e bolna na tazi tema Simple Smile)
No tri meseza e iala samo oriz sus zelenchutzi, mnogo salata sushto,i adski mnogo plodowe.

uspeh na vsichki, opitvashti se da svaliat izlishnite kila

# 51
  • Мнения: 4 458
ами, най-добрия начин е със разделно хранене, но умерено. Обърни се към диетолог за помощ!

# 52
  • Мнения: 1 497
Ако карам 3 месеца на ориз със зеленчуци ще намразя китайците завинаги!;)

# 53
  • Мнения: 1 986
Намерих една от рецептите за зелевата супа.
http://www.rozali.com/diet1.php?l=a&p=12

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
spored men po-vajnoto e ne da otslabnes sus zeleva supa ili lecheben glad, a da gi zadurjis sled tova kilogramite.Znaite, che organizma pomni i chesto puti si otmustava.
Ima si specialaisti-dietolozi, horata sa uchili za tova godini i nai-dobre mogat da pomognat.
Kakto spomenah po-gore lechebnia glad na Lidia Kovacheva moje da e polezen, no e i mnogo opasen.Sgreshish li sus zahranvaneto mojete da si suzdadete golemi zdravoslovni problemi. Az za malko stiah da polucha peretonit i poveche NIKOGA niama da go pravia. Sus zelevata supa, ok iades ia 10 dena, ste otslabnes 10kg, ami posle?Kak ste gi zadurjis?!
Zatova moia suvet e otidete na dietolog, hem ste otslabnete, hem ste gi zadurjite, hem ste budete hubavi i ne na posledno miasto ste se hranite pravilno

# 55
  • Мнения: 1 497
Абсолютно си права. Просто е въпроса на смяна на начина хранене. За Лидия Ковачева - да, така е, но това не означава, че принципите са неправилни. Действително захранването е момента където трябва да си много внимателен.

Samo da dobawq- na men li4no zalewata supa mnogo mi beshe haresala kato wkus, no ne si spomnqm daje dali izdyrjah i 1 den.

# 56
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
Sgreshish li sus zahranvaneto mojete da si suzdadete golemi zdravoslovni problemi. Az za malko stiah da polucha peretonit i poveche NIKOGA niama da go pravia. Sus zelevata supa, ok iades ia 10 dena, ste otslabnes 10kg, ami posle?Kak ste gi zadurjis?!


Не случайно е казано, че всеки може да гладува, но само умния може да се захрани правилно Sign Exclamation
Именно затова от санаториума препоръчват гладуването и захранването особено да се направи под лекарски контрол. След дълго гладуване и твоето парченце луканка можеше да получиш и пробив на стомаха. Ако след това спазваш здравословен хранителен режим задържането на килограмите ти е в кърпа вързано. Но, ако се яде като   261uu и да не си гладувал пак ще качваш кг в тавана Sign Exclamation

# 57
  • Мнения: 5 500
Цитат на: spaetschen
neznam dali tova ste pomogne,zashtoto ima hora , koito nemogat da izdurjat na rejim. Imam vpredvid razdelnoto hranene.
Znachi moia poznata, svali za 3 meseza 10 kila, kato e iala samo oriz sus zelenchutzi.Nikakvo sladko sushto ne e poemala, vupreki,che tia e bolna na tazi tema Simple Smile)
No tri meseza e iala samo oriz sus zelenchutzi, mnogo salata sushto,i adski mnogo plodowe.

uspeh na vsichki, opitvashti se da svaliat izlishnite kila


Разделното хранене съвсем не означава да си зобкаш ориз със зеленчуци. Кой й е казал такова нещо Rolling Eyes  Confused:

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
AFRODDITA,
predpolagam, che ti kato tolkova goliam specialist imas idealnite merki - 90/60/90?

# 59
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
AFRODDITA,
predpolagam, che ti kato tolkova goliam specialist imas idealnite merki - 90/60/90?


Ами скоро като пусна снимки ще ме видиш Wink  Sign Exclamation Всъщност има една в галерията на бременните, там съм в седмия месец.
Пък интересувам си се все пак от някои неща и знам, какво лошо има в това да напиша, че и другите да знаят Rolling Eyes  Confused:
Ти що така се вързваш, отпусни малко парата Wink  Confused:

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ne se vruzvam
Pozdraviavam te ako e taka:-)

# 61
  • Мнения: 6 155
Аз качих 25 кг Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  След като родих (преди 2 месеа)свалих 10, но другите си останаха и сега не мърдат. Не мога да вляза в дрехите си от преди това, а в огледалото се гледам на части, защото не може да ме обхване цялата Grinning

   А за корема - и моят не се прибра и е като в 5 месец. Незнам ще се приберели въобще???

# 62
  • Мнения: 10 256
Ето я пак зелевата супа:

http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=351



Тоз ви господин много нахален бе, хем вижда че го пъдят и пак се намъква. Егати навлека. Ще си играя аз тука да му прескачам простотиите. Един път му казваш с добро и по най-интелигентния начин, втори път пак, трети пак е не разбира дзвера. Е мен ме изнерви вече и се принудих да се изразявам кат идиот тука. Който има нужда от неговите салтанати(крем против стрии-ха ха ха) ще намери начин да се свърже с него.

# 63
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Разделното хранене НИКАКне означава гладуване!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Напротив,много разнообразно хранене е.Казах ви коя книга да си купите и оставете Лидия Ковачева,при нея може да умре от глад човек.А и след раждане и при гледане на бебе глад не се препоръчва.При разделното хранене основното е енергията която се получава,пак ви казвам че го твардя от опит!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 64
  • Мнения: 4 458
Цитат на: DEianaZ
AFRODDITA,
predpolagam, che ti kato tolkova goliam specialist imas idealnite merki - 90/60/90?


това не е до мен, но не ми харесва така! Rolling Eyes
AFRODDITA просто има друг поглед над нещата и споделя познанията си с вас. Защо като знаеш трябва да си идеален, нали знаете, че най- известният диетолог е бил доооста дебел Shocked  и е умрял от това. Иначе, относно мерките, моите май се вписват в идеала ти без десет - 100/70/100 при височина 176см. аз също се поддържам без диети - с водорасли, но сега сигурно и за мен ще напишете нещо?! Била съм и на разделно хранене доста дълго, за гладуването... там не ми е ясно, но ако помага и го приемаш като вариант - защо не, всичко зависи от нагласата на човека
Това не го пиша за да се заяждам. Изкам само да се уважаваме и да се приемаме с различията си. В карйна сметка ако всички мислеха еднакво, едва ли щяхме да стигнем до тук Wink
Лек ден на всички ви
И повече усмивки Stuck Out Tongue

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
aylin,
zasto ne prochete sledvastia mi otgovor?!
Naprotiv, tova ne e zaiajdane.  Haresvam jeni, koito se grijat za vunshnia si vid.

# 66
  • Мнения: 4 458
Цитат на: DEianaZ
aylin,
zasto ne prochete sledvastia mi otgovor?!
Naprotiv, tova ne e zaiajdane.  Haresvam jeni, koito se grijat za vunshnia si vid.


Да, прочетох го, но след като написах моя. Аз докато напиша ферманчето вие вече бяхте изписали... Wink
 Stuck Out Tongue
като и да е - sorry

# 67
Относно лечебния глад на д-р Емилова.
Аз съм от Варна и бях решила да отида при д-р Емилова още преди да забременея. Съвсем случайно обаче разбрах че една моя позната а, жена на 63 години, е ходила при нея. Даде ми нейния график за хранене. В общи линии беше следното:
8:00 билков чай, според заболяването на човека
10:00 половин килограм плод (еднороден)
12:00 билков чай
и така през 2 часа до 18 часа в продължение на 2 седмици, след което започват 2 седмици захранване с разни зеленчукови супи, бяло пилешко месо, риба. Във всички случаи обаче, за да запазите постигнатия резултат това хранене трябва да ви се превърне в начин на живот, а не да гледате на него като на "диета за 1 месец".
Моята позната казва, че не се е чувствала толкова добре дори когато е била на 30г. Вярно е, че има ефект, но тя продължава да яде и пие само това, което й е предписано и дори твърди, че не й се прияжда нищо, въпреки че готви за цялото домочадие. Вие имате ли тази воля?
Не се подлъгвайте да давате толкова пари заради 3-4 кг повечко. Това е ЛЕЧЕБЕН глад и ако се чувствате добре и здрави - спестете си парите. А ако толкова искате да опитате - пийте чай и яжте плодове само първите две седмици и ще видите за какво става въпрос.
Аз залагам повече на спорта. По-точно на Тае-Бо-то в домашна обстановка. Свалих си от интернет 2 тренировъчни програми - едната е 8 мин . за дните когато нямам достатъчно време и 55 мин.(трудничко е да се издържи) е програмата за напреднали. Определено мога да твърдя че има ефект и не ми се налага да се лишавам от нищо, а само да го ограничавам.
Всичко е въпрос на лично предпочитание. Някои предпочитат да не се потят и да се ограничават в яденето, но аз определено съм от другите... а и упражненията ми убиват апетита за известно време и се чувствам по-бодра.
Ами това е мили мами. Вие решавайте как да стигнете до формите, които са съблазнили вашия таткото Simple Smile

# 68
  • Мнения: 5 500
Цитат
Цитат на: biliana333
Разделното хранене НИКАКне означава гладуване!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Напротив,много разнообразно хранене е.


Точно тъй е Sign Exclamation


 
Цитат
оставете Лидия Ковачева,при нея може да умре от глад човек.


Е, аз не умрях Wink Само станах 7 кг по-надолу Laughing и после продължавам да ги поддържам с разделно хранене. Те, това е Sign Exclamation

# 69
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не опревдавам жени които казват,че не могат да пазят диети.Напротив,намирам ги за слабохарактерни и безволеви,защото всичко е въпрос на ограничение.Не можеш да ядеш като прасе и после да се оплакваш,че не можеш да отслабнеш.Чувала съм и много мъже,които след като жените са им родили и не са отслабнали,че им е неприятно да ги гледат такива и да продължават да ядат с тъпото оправдание,че са родили и са такива.

# 70
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Жаборана
Относно лечебния глад на д-р Емилова.
Аз съм от Варна и бях решила да отида при д-р Емилова още преди да забременея. Съвсем случайно обаче разбрах че една моя позната а, жена на 63 години, е ходила при нея. Даде ми нейния график за хранене. В общи линии беше следното:
8:00 билков чай, според заболяването на човека
10:00 половин килограм плод (еднороден)
12:00 билков чай
и така през 2 часа до 18 часа в продължение на 2 седмици, след което започват 2 седмици захранване с разни зеленчукови супи, бяло пилешко месо, риба. Във всички случаи обаче, за да запазите постигнатия резултат това хранене трябва да ви се превърне в начин на живот, а не да гледате на него като на "диета за 1 месец".


Значи да си дойдем на думата, не съм върл защитник на метода на Лидия Ковачева, който практикува Д-р Емилова, но да изясня някои неща:
1. 8 часа - чай с една лъжичка мед
2. 10 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
3. 12 часа - чай с една лъжичка мед
4. 14 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
5. 16 часа - чай с една лъжичка мед
6. 18 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
7. 20 часа - чай с една лъжичка мед

Това е схемата на гладуването, плодовете са около килограм на ден, може да се продължи толкова време, КОЛКОТО ЛЕКАРИТЕ СА ВИ НАЗНАЧИЛИ, след което следва схема на захранване, която също е индивидуална. ако се гладува повече от десет дни се включва зеленчуков бульон. Само бульон без зеленчуците.
По принцип се продължава по същия начин, но първият ден се вкючва на обяд един сварен картоф, за вечеря един суров зеленчук. Вторият ден на обяд два сварени картофа, вечеря картоф и суров зеленчук, трети ден на обяд препечена филийка със суров зеленчук и така нататък, няма да описвам всичко подробно по отношение на захранването.
Важното е, че не се включва никаква сол, мазнина, месо и млечни продукти по време на захранването. Те, ако искате се включват едва месец след захранването, като до тогава се спазва здравословен хранителен режим Sign Exclamation
Д-р Емилова винаги е казвала, че гладуване без лекарски контрол е много опасно.
Като не ви се дават пари, може да се отиде само на преглед, който струва 10 лева и да се направи у дома. Не е сложно, нито трудно. Вярно е, че са голяма сума, но който ги има си струва.
Верно е, че след това си като зверче, иде ти да захапеш и килима чак Wink , но в това му е майсторлъка, за се запазят килограмите

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Gaborana, podkrepiam mnenieto ti za Tea-bo. super e za stiagane na tialoto. Abe istinata e che chovek triabva da se ogranichava, da ne iade bial hliab, banici i sladkisi  i da kombinira hranite pravilno.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: AFRODDITA

1. 8 часа - чай с една лъжичка мед
2. 10 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
3. 12 часа - чай с една лъжичка мед
4. 14 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
5. 16 часа - чай с една лъжичка мед
6. 18 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
7. 20 часа - чай с една лъжичка мед

Това е схемата на гладуването, плодовете са около килограм на ден,...


 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
хем колкото поискате,хем по около кг. на ден???!!!
 Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
последно...  Confused:  Confused:  Confused:

# 73
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Шани
Цитат на: AFRODDITA

1. 8 часа - чай с една лъжичка мед
2. 10 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
3. 12 часа - чай с една лъжичка мед
4. 14 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
5. 16 часа - чай с една лъжичка мед
6. 18 часа - плод, какъвто искате и колкото поискате
7. 20 часа - чай с една лъжичка мед

Това е схемата на гладуването, плодовете са около килограм на ден,...


 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
хем колкото поискате,хем по около кг. на ден???!!!
 Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

последно...  Confused:  Confused:  Confused:



Бреейййй, ама ти много внимателно ме четеш Laughing  Laughing  Laughing
Ами то близко до акъла, около килограм, разделен на порции, като всяка порция е колкото поискаш ти, като се вместваш в този килограм за един ден, може и килограм и половина, ама както писах, това което ти не си копнала, за всеки е индивидуално според това, което лекаря прецени:lol:  Laughing  Laughing
Елементарно, Уотсън Wink  Wink  Wink  Sign Exclamation

# 74
  • Мнения: 1 497
Др. Емилова е взела мотамо постиженията на Лидия Ковачева, така, че всъщност тя нищо ново не е измислила. Ако си купиш книгите можеш да го направиш и без консултация от лекар. Ако разбира се си здрава. Наистина това, което Афродита казва е така- това е лечебен глад, а не диета. Лидия Ковачева е била една много благородна жена, без ни най-малко да търси комерсиализъм. Докато за Емилова ми се струва точно обратното. За българските стандарти 1200 за 20 дни, че и на всичко отгоре да си купуваш плодовете ми се струва малко цинично. Но, разбира се който може да си го позволи, защо да не го направи.
Жаборана, моля те  дай линк за тези клипове.

# 75
# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
pipilota,
niama nisto smeshno, zastoto i az taka si bribrah korema. Nosih gi blizo 2 meseca, ne sa mnogo za gledane malko sa babeshki, no pribirat mnogo

# 77
  • MUC
  • Мнения: 571
i kakvi sa tezi gasti, kakva im e markata, ja razduite Laughing  Laughing

# 78
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора
За българските стандарти 1200 за 20 дни, че и на всичко отгоре да си купуваш плодовете ми се струва малко цинично.


Да бе, много са , вярно е Sign Exclamation Само, че голяма част от тях отиват за нощувката в хотела, който е четири звезди, друга за изследванията всеки ден, лекарски надзор и контрол, всичко това е пари, нали Confused:  Осигуряват чай, а плодове не.
Но по-добре влез в сайта им и виж. Все пак има много други скъпи работи, но здравето има ли цена Confused:
И пак казвам, че който не може да си го позволи, може да отиде на преглед и след това да си го направи в къщи. След първите седем дни пак се ходи на преглед, зависи от броя на назначените дни и определено излиза по-ефтино Laughing
Пък и не ми е работа да им смятам печалбата, както никой не смята моята.
И като не познаваш някого, не е етично да говориш за комерсиализъм.

# 79
  • Мнения: 1 497
Цитат
Пък и не ми е работа да им смятам печалбата, както никой не смята моята.
И като не познаваш някого, не е етично да говориш за комерсиализъм.


Виж какво ще ти кажа Афродита, този форум е за споделяне на лични мнения. Аз няма нужда да познавам президента на "Кока Кола" за да кажа, че това е една комерсиална компания. Никой никому не смята печалбите.Нито ме интересува твоята или на когото и да било. Коментара ми е за това, че когато постъпиш някъде на лечение в тази цена би трябвало да се вклюва всичко. Още повече когато цената е 1200 лв. за 20 дни!Само за сравнение ще ти кажа, че пенсията на майка ми е 60 лв. Ще те оставя да се понапънеш и да помислиш какво имам предвид.
Ако Др. Емилова не беше комерсиална, щеше да прави нещата на благотворителна основа- както Лидия Ковачева. За да не се наложи да ти обяснявам пак, ще ти кажа, че "комерсиален" значи търговски. Целта на търговията е печалбата. Целта на Др. Емилова е печалбата. В това няма нищо лошо. Всеки който търгува с нещо, било стока или услуга е комерсиален. Гадното е когато е свръхкомерсиален и те кара да си плащаш за престоя, а да ходиш да си купуваш плодовете отделно. Колко струват 4 ябълки??? Не повече от лев, два. Клиента плаща 1200 лв, а бива унижен да доплаща още 1 левче (хайде 5 лв. да са,за плодовете). Това имам предвид. Има ли нужда от още разяснения?

# 80
Ех,момичета  аз пуснах тема която ми е така болна за да получа малко съвети от вас за което благодаря,ама защо са тези дразги отвреме на време?Мен направо ми се плаче като се гледам и имам чувството,че няма никога да отслабна а никога не съм имала проблеми от такъв род,даже бях толкова слаба,че исках да напълнея малко че все се шегуваха с мен,че ще се счупя.А сега?Благодаря за отговорите Ви явно темата е болна за доста от нас за съжаление.. Sad

# 81
  • Мнения: 1 497
Случват се такива работи.
За твоето отслабване- бъди реалист и не се сравнявай с никого. Разбира се, че ще отслабнеш, но не става с магическа пръчица. Дори и да имаш средствата да си позволиш да отидеш в клиника, пак разковничето е в намаляване на храната и дисциплина.

# 82
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора
Цитат
Пък и не ми е работа да им смятам печалбата, както никой не смята моята.
И като не познаваш някого, не е етично да говориш за комерсиализъм.


Виж какво ще ти кажа Афродита, този форум е за споделяне на лични мнения. Аз няма нужда да познавам президента на "Кока Кола" за да кажа, че това е една комерсиална компания. Никой никому не смята печалбите.Нито ме интересува твоята или на когото и да било. Коментара ми е за това, че когато постъпиш някъде на лечение в тази цена би трябвало да се вклюва всичко. Още повече когато цената е 1200 лв. за 20 дни!Само за сравнение ще ти кажа, че пенсията на майка ми е 60 лв. Ще те оставя да се понапънеш и да помислиш какво имам предвид.
Ако Др. Емилова не беше комерсиална, щеше да прави нещата на благотворителна основа- както Лидия Ковачева. За да не се наложи да ти обяснявам пак, ще ти кажа, че "комерсиален" значи търговски. Целта на търговията е печалбата. Целта на Др. Емилова е печалбата. В това няма нищо лошо. Всеки който търгува с нещо, било стока или услуга е комерсиален. Гадното е когато е свръхкомерсиален и те кара да си плащаш за престоя, а да ходиш да си купуваш плодовете отделно. Колко струват 4 ябълки??? Не повече от лев, два. Клиента плаща 1200 лв, а бива унижен да доплаща още 1 левче (хайде 5 лв. да са,за плодовете). Това имам предвид. Има ли нужда от още разяснения?


Виж пък сега какво ще ти кажа аз Теодора, коя пък си ти, че да казваш какво би трябвало да се включи в цената Rolling Eyes Като не ти отърва недей плаща. Лесно и просто.
Друго, обясних за какво се плащат тези пари Sign Exclamation
И последно, че не ми се занимава повече с глупости, да не би Лидия Ковачева да си подарява книгите, кота говорим за комерсиалност. Нищо против жената, това да се знае Sign Exclamation
За сведение - пенсията на майка ми е 50 лева, ама дай сега да не почваме да ревем колко са пенсиите в Бг и кой може да си го позволи и кой не, кому нужно това.


P. S. 1200 е май най-високата цена, ама хайде Sign Exclamation Сега не ми се влиза да проверявам.

# 83
  • Мнения: 1 497
Мисля, че твоите рекламни мнения за др. Емилова отдавна трябваше да бъдат цензурирани, подобно на тези за Вижън.
А, аз каква съм да си изказвам мнението, съм точно такава каквато си и ти. Личност, която участва в тези форуми и си изказва мнението, но с малката разлика, че не рекламирам никого.[/quote]

# 84
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Цитат на: Теодора
Др. Емилова е взела мотамо постиженията на Лидия Ковачева, така, че всъщност тя нищо ново не е измислила. Ако си купиш книгите можеш да го направиш и без консултация от лекар. Ако разбира се си здрава. Наистина това, което Афродита казва е така- това е лечебен глад, а не диета. Лидия Ковачева е била една много благородна жена, без ни най-малко да търси комерсиализъм. Докато за Емилова ми се струва точно обратното. За българските стандарти 1200 за 20 дни, че и на всичко отгоре да си купуваш плодовете ми се струва малко цинично. Но, разбира се който може да си го позволи, защо да не го направи.
Жаборана, моля те  дай линк за тези клипове.



  202uu Много точно казано!!!Обаче луд е не който яде два зелника, а този, който му ги дава Sign Exclamation Но ако някой реши да го пробва този режим у дома, да внимава много-ако не е по правилата, ще си ходи хем дебел, хем гладен Laughing Успех!

# 85
  • Мнения: 5 500
Цитат на: redhat



  Но ако някой реши да го пробва този режим у дома, да внимава много-ако не е по правилата, ще си ходи хем дебел, хем гладен Laughing Успех!


Зависи, аз не ходя нито дебела нито гладна Sign Exclamation

# 86
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора
Мисля, че твоите рекламни мнения за др. Емилова отдавна трябваше да бъдат цензурирани, подобно на тези за Вижън.
А, аз каква съм да си изказвам мнението, съм точно такава каквато си и ти. Личност, която участва в тези форуми и си изказва мнението, но с малката разлика, че не рекламирам никого.
[/quote]

Ами кандидатирай се за Модератор тогава Laughing

# 87
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: redhat



  Но ако някой реши да го пробва този режим у дома, да внимава много-ако не е по правилата, ще си ходи хем дебел, хем гладен Laughing Успех!


Зависи, аз не ходя нито дебела нито гладна Sign Exclamation


Ами и аз това казвам, че зависи Rolling Eyes

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
momicheta, vischko e vupros na lichen izbor.Koito ima vuzmojnost da dade 1200lv za dvoina morska staia(parkovite sa po 200) da dava. V cenata sa vkliucheni i medicinski izsledvania, uprajnenia i t.n. Ne razbiram zasto sporite.

# 89
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
momicheta, vischko e vupros na lichen izbor.Koito ima vuzmojnost da dade 1200lv za dvoina morska staia(parkovite sa po 200) da dava. V cenata sa vkliucheni i medicinski izsledvania, uprajnenia i t.n. Ne razbiram zasto sporite.


Ами и аз за това говоря, ама ме четат през редовете Wink  Sign Exclamation

# 90
  • Мнения: 1 497
Цитат
Ами кандидатирай се за Модератор тогава  


По-добре ти се кандидатирай, че тогава със сигурност няма да те баннат. Wink

Цитат
momicheta, vischko e vupros na lichen izbor.Koito ima vuzmojnost da dade 1200lv za dvoina morska staia(parkovite sa po 200) da dava. V cenata sa vkliucheni i medicinski izsledvania, uprajnenia i t.n. Ne razbiram zasto sporite.


Никой не оспорва личния избор на никого. Ние не спорим заради самия спор, а защитаваме позициите си.

# 91
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора


По-добре ти се кандидатирай, че тогава със сигурност няма да те баннат. Wink



Кой е казал, че сега ще ме баннат Wink  Confused:

# 92
  • Мнения: 1 497
Хайде карай да върви. Ще черпиш един чай и една ябълка. Wink

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
po-vajnoto e da sme hubavi, sexi, zada ni haresvat mujete ni:-)

# 94
  • Мнения: 172
Ама как да сме секси като имаме проблеми с теглото Sad ?Сега аз не се харесвам а какво остава за другите Sad .

# 95
  • Мнения: 2 693
Цитат на: DEianaZ
po-vajnoto e da sme hubavi, sexi, zada ni haresvat mujete ni:-)


И не само нашите...

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
LILI11,
s mnogo lishenie(ne gladuvane) i sport.tova e istinata

# 97
  • Мнения: 172
Да така е,но огладнея ли и ям доста и към края на яденето си казвам не трябваше така да правя и така до следващият път Simple Smile .Никога не съм имала проблеми с теглото а сега... Sad .Свикнала съм да хапвам от всичко каквото ми се яде и да не качвам килограми и сега ми е доста трудно да се ограничавам а и кърмя още.

# 98
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора
Хайде карай да върви. Ще черпиш един чай и една ябълка. Wink

Немаш проблем ще черпя, само ми ела на гости, а дотогава виртуално те черпя една beer2 и едни  Popcorn за мезе Wink  Sign Exclamation

# 99
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Цитат на: DEianaZ
po-vajnoto e da sme hubavi, sexi, zada ni haresvat mujete ni:-)


Най-важното е да се харесваме самите ние, а това е най-трудното за мен поне...Не познавам по строг съдник на моето тяло от мен самата, особено като знам в какви върхови форми е виждано от собствените ми очи Rolling Eyes Абе, комплексарска тема ми е това с килцата, поне сега Embarassed Дано за вас не е такава и да се харесвате и имате самочувствие!

# 100
  • Мнения: 255
POVE4E SPORT I PO VAZMOJNOST... SEX - OPRAVIAT NE6TATA SPORED MEN Wink

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ili ..poveche sex i po vuzmojnost sport

# 102
  • Мнения: 1 986
Уха, това последното за секса, най-много ми допадна!
Надявам се, че Теодора и Афродита ще "заровят томахавката" след обещанието за бира и пържени картофки, въпреки че аз май точно така започнах да качвам килограмите-като пропих биричка. Ама пък ми е било хубаво!
Сега малко не ме побира огледалото, но понамалих яденето, спрях хляба, уж комбинирам храните и ако има ефект ще се похваля, че на 35 наистина е по-трудничко!

# 103
Цитат на: biliana333
Момичета,зная колко сложен е проблема с отслабването.Но от личен опит ще ви кажа,че диетите не помагат.Лед това всичко се връща,по някой път в повече.Аз отслабнах с 45г.,благодарение на книгата на Харви и Мерилин Дайъмънд "Сила за живот".там калориите нямат значение,важното е правилното комбиниране на продуктите.Второто и издание е "Сила на живот при български условия".Купете ги и двеве,като прочетете първата,вижте и втората.Много е лесно,а и наистина човек се чувства много добре.Все пак аз задържах килограмите 4г,а сега в 6-ти месец съм + 5,5кг.Успех!!!!!


Napalno sam saglasna,mojete da pregledate i knigite na Malahov za lechebnoto gladuvane,i izobsto nama po-dobro ot balansiranoto hranene....uspeh Wink

# 104
Цитат на: LILI11
Да така е,но огладнея ли и ям доста и към края на яденето си казвам не трябваше така да правя и така до следващият път Simple Smile .Никога не съм имала проблеми с теглото а сега... Sad .Свикнала съм да хапвам от всичко каквото ми се яде и да не качвам килограми и сега ми е доста трудно да се ограничавам а и кърмя още.


Po vajno e Kakvo,a ne Kolko iadesh!Ako se zamisliash za kaloriite i vitaminite ste ti e po-lesno i nama da gladuvash.... Wink

# 105
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Жаборана, ще дадеш ли линк за тренировките тае-бо,моля те!
И откъде ги купихте тези ласти4ни гащи че и от моя корем има много какво да се желае(ех, преди колко беше плосък и стегнат,а сега Imp  Imp  Imp Гледам с носталгия старите си хубави дрехи и се чудя на размера им, виждат ми се толкова мънички.Cry  Cry
 Знае ли някой къде има такива ластични гащи на по-ниска цена от 100лв.На мен ми се върти из главата, 4е в МЕТРО гледах такива, трябва да проверя:)Нека ни помогнат да приберем коремите,пък ако ще и да са бабешки Grinning  Grinning

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Margi, vuv vseki po-goliam magazin za belio pitai za lastichni gasti. Az moite taka si gi vzeh  i struvaha ne poveche ot 20lv.Daje ne znam dali i tolkova ima. Da, ne sa izobsto za gledane  i ne gi pokazvai mnogo pred muja ti...mnogo sa babeshki. i az iskam Жаборана da mi kaje za tae-boto, za da si go izteglia

# 107
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравейте,
Реших и аз да се включа в тази тема, която е доста отдавна.
По въпроса с лечебния глад съм твърдо против и то от горчив опит. Ходих при д-р Емилова преди няколко години, когато цените й бяха още сносни. Явно в България когато едон нещо започва да се търси, веднага му повишават цената... Така разбрах, че е станало и с доц. Байкова.
Иначе след 15 лечебен глад наистина бях отслабнала, после направих съответното захранване, но мина се не мина месец и се разболях от вирусен менингит, бъбреците ми се развикаха, цялата ми имунна система се срина и бях в болница 2 месеца... Никак не е приятно и въобще не е полезно да се измъчваш с глад!!!!
Не се подлъгвайте за лечебния глад!!!
По склонна съм да приема идеята на Биляна за разделното хранене. Вчера си купих Сила за живот при българския начин на живот и да ви кажа съм в процес на проучване Grinning Но това, което чета, ми харесва.

Впечатление ми направиха постовете на този господин с рекламата на разни продукти... Неприятно впечатление!!!
Тук жените чистосърдечно си споделят проблеми, притеснения и надежди. Затова е пошло някой да се възползва от това и да пробутва своите продукти!!!

Това е от мен Grinning Grinning Grinning

# 108
  • Мнения: 102
Az kachih nad 15 kg. po vreme na bremennosta. Sled rajdaneto uj biah otslabnala s 8 kg. , no poneje kyrmih i si hapvah i byrzo gi kachih pak!
Sega dyshteria mi e na 9 meseca i pohti smyknah tezi kilogrami. Zapochnah da spazvam lunna dieta i da hodia na gimnastika tri pyti sedmichno. Veche si vlizam v starite letni rokli, samo busta mi ne e spadnal oshte zashtoto vse oshte kyrmia po malko. S lunnata dieta kyrmata mi ne namaliava, zashtoto tia e samo edin den v sedmicata , prez koito den iam mnogo plodove i pia chaj.  Kogato e pylnonolunie se sybirat tri posledovatelni dni na plodove i chaj.
Pojelavam uspeh i na drugi sys smykvaneto na kilogramite !

# 109
  • Sf
  • Мнения: 808
Др. Емилова е взела мотамо постиженията на Лидия Ковачева, така, че всъщност тя нищо ново не е измислила. Ако си купиш книгите можеш да го направиш и без консултация от лекар. Ако разбира се си здрава. Наистина това, което Афродита казва е така- това е лечебен глад, а не диета. Лидия Ковачева е била една много благородна жена, без ни най-малко да търси комерсиализъм. Докато за Емилова ми се струва точно обратното. За българските стандарти 1200 за 20 дни, че и на всичко отгоре да си купуваш плодовете ми се струва малко цинично. Но, разбира се който може да си го позволи, защо да не го направи.
Жаборана, моля те  дай линк за тези клипове.

http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/

Заповядай линк за тае бо видео тренировки.

# 110
  • Мнения: 2 032

Навремето бях чула следната реплика, която е малко жестока, но е така "Пълни хора в Освиенцим няма".
Така, че всъщност истината за отслабването  е една единствена- намаляване на приема на калории и увеличаване на двигателната активност.
Ако храната, която се приема е нискокалорична, но разнообразна, почти не виждам нужда от прием на допълнителни химически обработени добавки. Дори съм чела, че витамините, които пием в повечето случаи не се усвояват пълноценно от организма, защото организма не ги разпознава като натурални, тоест като идентични с естествените витамини в плодовете и зеленчуците.

И аз съм привърженичка на здравия разум по отношение отслабването, като Теодора. За няколко седмици можа да си гладуваме до припадък, ама начина на живот през останалите 50 седмици, да кажем, е много по важен. Също имам дълбоки съмнения относно усвоямостта на голяма част от добавките: някой не се усвояват (желязото винаги е проблематично), някои са в ненужно големи дози, така че ако са водно-разтворими, просто се изпикават.
И аз изпитвах адски глад след раждането, в началото на кърменето, но след няколко седмици се улових, че съм започнала да всъщност да ям по навик повече, отколкото ми се яде (и да качвам килца, за мой голям ужас). Взех мерки, нищо драстично, просто по-малко фафли и повече движение, така да се каже, и след няколко месеца резултата беше налице-стопиха се сланинките.

# 111
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Има едно нещо, за което е прав онзи човечец, който толкова упорито се бори да си продаде стоката.  Организмът изпитва глад за полезни въглехидрати (кафяв ориз, пълнозърнести продукти, картофи), а ние го задоволяваме със сладко. И после сме дебели. Най-добре е да си имаш под ръка сушени плодове, медец, пресни плодове и да се храниш пълноценно. По малко и само полезни неща. Вече всеки знае какво е полезно, а повярвайте ми, с течение на времето то ти става и вкусно. Аз вече не мога да ям много от вредните храни - не са ми вкусни. Ако някой ми го беше казал преди години, щях да се изсмея...  А сега не мога да ям майонеза, колбаси, тестени неща (е, с изключения), сладки газирани напитки, пържено.  Сега да са науча и да не се тъпча...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт