кръщене...

  • 570
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
мами решихме да правим кръщене този месец дайте идеи и съвети как да го организирам така че да стане хубаво имайте предвид че сме в апартамент и пространството е ограничено на заведение не ми се ходи защото мисля че няма да се чувствам комфортно с пакостници като моите дечица  има рожден ден на 27 май и там някъде ще е кръщенето Wink

# 1
  • Мнения: 5 026
Лично за мен, за подобно празнентво, обстановката в къщи, не е подходяща. Но то си зависи от броя на гостите, които ще поканите, финансова възможност....
Освен празнична украса, можеш да наемеш клоуни (ако ще има по-големи дечица), защото бебе няма да разбере нищо, а е възможно и да се уплаши. Нищо по-специално от обикновено събиране не е кръщенето. Близки, хапване, пийване, хубава музика и много настроение  Peace

# 2
  • Мнения: 417
Колко гости ще каниш?Ако са повечко заведение е по добрия вариант.И на теб ще ти е по лесно няма да търчиш нагоре надолу да сервираш,пък и казваш че имаш ограничено пространство защо трябва да се гъчкате.Може да избереш заведение с градина ако е хубаво времето да сте навън.Дали ще купуваш неща за в къщи или ще платиш в заведение няма кой знае каква разлика в цената.И пак ти казвам ако си останеш в къщи няма да разбереш нищо от празненството.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 103
И ние комбинирахме РД с кръщенето но имаме голяма тераса и се събрахме там .

Общи условия

Активация на акаунт