Съпруг за морско свинче

  • 6 291
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Хубавицата Жижо, порода Шелти от Варна си търси съпруг. Ако има мераклии да се обадят.

Ето я
http://images25.snimka.bg/005759420.jpg
http://images25.snimka.bg/005759421.jpg

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 07:47 от pina

# 1
  • Мнения: 6 991
Ау, красавица.
Ма не са нашите красавци от тая порода.
И ние искахме една такава мома, ама не ни я дадоха, малка била  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 916
Очарователна девойка  Hug Успех със сватосването!

# 3
  • Мнения: 25 442
Прекрасна е!  Heart Eyes
На каква възраст е? Пусни обява в морскосвинските и другите животински форуми. Иначе се сещам за подходящи младежи, но не са от Варна.
Имай предвид, че е желателно тя да гостува на младоженеца и то цял месец, за да е сигурно, че няма да пропуснете овулацията ѝ.

# 4
  • Мнения: 11 747
Как' Сийка, не знам на каква възраст е, но ще питам и ще напиша.
Готвя се да пусна обява във форума на морските свинчета, но от вчера чакам администратор да ми одобри регистрацията.
Съвсем не знаех, че трябва да гостува цял месец. От къде са ергените, които имаш предвид, да предам? Те ще си преценят дали ще я закарат.

# 5
  • Мнения: 25 442
Ами сещам се за един в Стара Загора, но не знам дали собственикът му ще е съгласен да ги гледа и двете (дете е). Мога да попитам.

# 6
  • Мнения: 5 478
pina, готова си с одобряването  Mr. Green

П.П. Много ти е красива свиничката!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 622
Еми ето го нашия мъжкар и е от Варна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163186&photo=2
На снимките е още малък, сега е доста по едър и с повече козина

# 8
  • Мнения: 25 442
Ух, и той е един сладуууур!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 11 747
Ооо, Таша, вашия е друг цвят, ще  станат красиви деца!  Hug  За женене ви е казваш?

AraBesqUe, с връзки ли съм?  Laughing

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 14:36 от pina

# 10
  • Мнения: 3 634
Нашата мома е обикновена, но много интелигентна. Доведохме й съпруг, но тя много страдаше от намесата в личното пространство. Остана си стара мома.  Blush

# 11
  • Мнения: 5 478
Аууу, този кандидат жених е много готин! Всъщност според мен е е по-удачно прасенцето да си е от същия град, защото и без това Жижо ще се озове в нова обстановка, само й липсва и едно 3-4 часово пътуване...

pina, с мнооого големи връзки си Laughing

Dante, и моята мома два пъти я събирах с мъжки (даже втория път беше с на Кака Сийка момчето), но уви бебета така и не се появиха...

# 12
  • Мнения: 11 747
Ами май във Варна ще я сватосаме!

Ако има деца, после и снимки ще трябва да сложим...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 634
Ако има деца, после и снимки ще трябва да сложим...  Mr. Green

Е, ще трябва!  Flutter

Един колега беше купил прасенце за подарък. Оставил го в кухнята и отишъл да гледа ТВ, като се върнал след 2ч те били трички вече. Дали обаче в магазина са знаели, че продават бременна праска?!  Thinking

# 14
  • Мнения: 25 442
Едва ли. Обикновено са толкова зле, горките, че...  ooooh!
Пък и едва ли биха се лишили от печалбата - още две свинчета за продаване.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт