пак странно кръвотечвение

  • 775
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Трябваше да ми дойде преди известно време, тогава като наближи деня ме боля стомаха, после един ден около очакваната дата ме боля доста точно като ден в,който да ми дойде, но не стана и спряха болките. Днес е 10 ден на закъснението ми и ми дойде със странни болки в корема и разстройство Embarassed.Като ми спря разстр. спряха и болките в корема(които бяха като менстроални болки).............кръвта е малко странна на цвят,отначало ми беше много слабо,което е странно пак за начало , а после едни парченца се появиха................


Това беше предния месец , отидох на лекар както съм писала и после, казаха ми, че вс е ок! Но ме изненада док като ми каза, че уво-то ми ще е след 1-2 дни (т.е. все едно не се промени от закъснението) после ми каза, че трябвало да ми дойде на 26-това незнам как го видя,  дойде ми на 2, но е много странно него ден имах около 2 капки квъв, на другия 3, днес пак две-абе почти няма  кръв вече 3 ден??? newsm78 Притеснява ме факта да не би пак да ми кажат,че нищо ми няма

# 1
  • Мнения: 3 621
Най-добреия съвет които мога да ти дам е да си смениш гинеколога, защото наистина това което казваш е много странно
Дано всичко е наред

# 2
  • Мнения: 4 070
Оказа се, че имам киста, но пак според същия гинеколог, миналия път като ми закъсня си мислеше, че можело да имам ама ми каза, че няма нищо и тогава ми каза, че след ден -два ще имам уволация, а сега ми каза,че не се е появила уволацията, а киста????????????? ДАдоха ми лекарства за да ми дойде????? ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 092
наистина си смени доктора .
Много объркано ми звучи  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 270
Най-добреия съвет които мога да ти дам е да си смениш гинеколога, защото наистина това което казваш е много странно
Дано всичко е наред
Peace

# 5
  • Мнения: 4 070
Изчетох доста литература по въпроса за кистите , док. ми направи точно такъв преглед (вагинален) какъвто пише , че трябва да се направи за да се установи киста. Изписа ми едни лекарства, които НЕ са противозачатъчни и мисля да ги почвам понеже инфото за кистите не ми хареса много, а пак ще се посъветвам с др гинеколог- просто мисля че с тия лекарсва сега няма да ми стане- дуфастон се казва хапа.

Общи условия

Активация на акаунт