Столче за хранене???

  • 1 545
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 324
Здравейте,  Simple Smile
Искам да купя столче за хранене на бебо, но не знам какво да избера.  Четох че на доста мами им се е наложило да купуват по 2 или 3, защото се чупят. Моля ако някой има опит да ме насочи!?

# 1
  • Мнения: 6 438
Аз имах Чиполино Гранд Комфорт и ми беше много удобно-не се счупи  Peace Сега съм с дървено и е 100 пъти по-удобно-заема по-малко място,детенцето стои в него без проблеми.Но според мен сте още малки за дървено столче,а и за каквото и да било друго  Peace
Ето няколко модела от дървените:
http://www.hauck-group.de/en/detail.asp?PLID=1&BID=3&KID … &ARTNR=662984

http://www.stokkeusa.com/tripptrapp.htm

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 21:53 от GrOzNoTo^_^PaTe

# 2
  • София
  • Мнения: 324
Малки сме, но колегите на мъжа ми ни дадоха бойна задача да купиме(от тях) до кръщенето - 18.05.08.  Simple Smile
Предварително мерси за снимките!

# 3
  • Мнения: 6 438
А до каква сума се оглеждаш?

# 4
  • София
  • Мнения: 324
Дали са ни 200лв.

# 5
  • Мнения: 6 438
Ето това за мен е страхотно и е на 160 лв  Peace
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/57_58

# 6
  • Мнения: 116
Ние сме с това и съм страшно доволна http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3611
Ползваме го вече 3 месеца и е много удобен за бубка.
Видя ми се най-удобен и заради допълнителната възглавничка, която ми се струва много удачна за по-малко бебе.
Има 3 положения на облегалката за гръбчето и може да се ползва и като люлка.
Като поотрасне детето и започне да ходи самО, може да сяда сама в стола, защото седалката се сваля почти до земята.
За мен това е столчето  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Ние сме с такова дървено и не го сменям за друго.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 195
И аз сега се чудя какво столче да изберем newsm78
Харесала съм Cangaroo " Sweety"и Това

Някой ползвал ли ги е? Имате ли забележки относно тях?

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011

Ние имаме това от една година вече, нашето е синьо.
Между другото, цветовете на живо са много приятно бебешко синьо и розово, в сайтовете не знам защо не излизат хубаво цветовете.

Това е най - успешната ни покупка за бебето. Столчето е експлоатирано без милост ежедневно и засега нямам никакви забележки към него.
На колелца е, има и спирачки. Височината се променя, както и облегалката - детето ми дори е спало в него. Таблата се движи напред - назад и може да се свали. Има кош за играчки и място, където да се постави свалената табла. 5-точков колан. Много лесно се почиства, плата не задържа никакви петна, абе въобще столчето си е супер за тези пари.

# 10
  • Мнения: 1 195
Ники мерси   bouquet след такава реклама май на него ще се спра Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Ама то верно вече трябва да ми плащат процент от продажбите!  Laughing
На колкото майки го препоръчах и го купиха - всички са доволни.
Сетих се още нещо - купих го от Хиполенд и ми дадоха 6 месеца гаранция.

# 12
  • Мнения: 1 195
.......................
Сетих се още нещо - купих го от Хиполенд и ми дадоха 6 месеца гаранция.

Simple Smile тъкмо това щях да питам от къде го взехте и колко струваше? Че се чудя да го поръчам ли от Малчо или да ходя да го взема от магазин Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
120 лв. струваше някъде, защото имам карта Хипо+ за 3% отстъпка, иначе мисля, че беше 125 лв. без карта.

# 14
  • Мнения: 4 784

Ние имаме това от една година вече, нашето е синьо.
Между другото, цветовете на живо са много приятно бебешко синьо и розово, в сайтовете не знам защо не излизат хубаво цветовете.

Това е най - успешната ни покупка за бебето. Столчето е експлоатирано без милост ежедневно и засега нямам никакви забележки към него.
На колелца е, има и спирачки. Височината се променя, както и облегалката - детето ми дори е спало в него. Таблата се движи напред - назад и може да се свали. Има кош за играчки и място, където да се постави свалената табла. 5-точков колан. Много лесно се почиства, плата не задържа никакви петна, абе въобще столчето си е супер за тези пари.
И ние сме с такова, но не съм толкова доволна. Удобно е, но се нацепи и коланите му доста често се измушват.

Общи условия

Активация на акаунт