Питане за педиатър

  • 461
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,
бих искала да попитам мамите, които са записали децата си при д-р Крайселски (22п-ка) за впечатленията им от него. Конкретно, обръща ли ви достатъчно внимамние, ангажиран ли ви се струва в отношението си към вас и нещата, които ви притесняват? Задълбочава ли се или е нехаен, вниква ли в проблемите? Вдига ли си телефона? Имало ли е нужда да идва у вас? и идвал ли е? Обяснява ли ви кое как или е лаконичен? Задава ли ви той доуточняващи въпроси, когато го питате за нещо? и пр и пр.. с две думи вярвате ли му и можете ли да разчитате на него. Дано ми отговори някой, много ще ми е от полза, и благодаря:)

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Питането ти е по-скоро за Здравен справочник, може с търсачката да намериш повече инфо. От Крайселски съм с добри впечатления, но ние сме при колежката му по кабинет д-р Цацова.

# 2
  • Мнения: 268
 Здравей, ние сме при него и както съм писала и друг път, сме много доволни! Малкия има атопичен дерматит и честичко се изриваме. Винаги доктора ни е поставял правилни диагнози, предписвал ни е подходящи хапчета (независимо на детето или на мен), цялото семейство сме при него. Винаги си вдига телефона и когато го питам нещо, ми обяснява на дълго и нашироко (а аз съм нахална и звъння честичко...) За него мога да кажа само хубави неща! За въпроса обяснява ли - Обяснява ясно и точно, кое, как и защо...Предписва антибиотици само при нужда. Вярвам му напълно и разчитам на него ...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт