Отговори
  • Мнения: 407
Има ли ефект хомеопатичното лекарствоРИЦИНУС КОМУНИС 5 СН за увеличаване на кърмата?
Моля ви кажете по колко таблетки сте пили?
И какво точно трябва да се избягва да се чде по време на неговия прием.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Смята се по принцип, че когато се приемат хомеопатични лекарства, трябва да се избягва прием на мента (паста за зъби, дъвка), шоколад (поне в деня на приема, бял може), не се пуши поне 15 минути преди и след прием на лекарството, както и се избягват силни, остри миризми.

Това горното е по принцип. Абсолютно не мисля, че ще има кой да те посъветва как да пиеш хомеопатия на собствен риск. Хомеопатията е лекарство и не е вярно, че е безвредно. Хомеопатия следва да се изпише от квалифициран хомеопат, който да прецени индивидуалните нужди на пациента след проведена консултация.

Съжалявам, че не съм ти от полза и само се карам, но това е сериозно Simple Smile Иначе да, хомеопатията (не само Рицинус) може да е изключително ефективна - но затова има хора, които учат с години, за да могат да кажат кое точно ще е полезно в дадена ситуация. Това, което при един човек в определен случай е работило, при друг може не само да не работи, но и да даде нежелан ефект.

# 2
  • Мнения: 835
Знам, че Рицинус го предписват и за спиране на кърмата, така, че внимавай!
В зависимст от потенцията е и ефекта.по-добре се консултирай с хомеопат.

# 3
  • Мнения: 2 111
От форума разбрах за това лекарство,в някои теми има писана дозировката,реших да попитам лекар хомеопат ,но въпреки,че много мами го хвалеха,при мен нямаше ефект.Така че Бу е права,не винаги има ефект хомеопатията при всички. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Консултирай се с хомеопат, само тогава ще ти бъде предписано правилното хомеопатично лекарство.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Така че Бу е права,не винаги има ефект хомеопатията при всички. Peace
По-скоро, не всяко лекарство действа по един и същи начин при всички Simple Smile След интервю с хомеопат и точно лекарство обикновено има желания резултат.

# 6
  • Мнения: 327
На мен ми беше изписано от лекар,но ефект не мисля,че имаше.2 пъти на ден по 5гранули и поне 3 седмици.Но и аз съм чувала.че на други мами пък действа Thinking

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Изписани ми бяха от хомеопат по 5 топченца 2 пъти дневно. Определено имаше ефект. В началото дохранвах, докато един ден постепенно махнах добавката и така вече година и близо 10 месеца се кърмим  Blush

Общи условия

Активация на акаунт