Пиано бар

  • 1 113
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
От 100 години не сме излизали с половинката по клубове, пък днес се оказахме без дете  newsm44, та много ми се е доходило в някой пиано бар...  newsm68
Преди време ходихме в един в кв. "Изток", но не му знам името и не знам как да го открия в Гугъл-а. Дали съществува още?  newsm78
А също така знаете ли къде могат да се чуят на живо някои от айдълите?

# 1
  • Мнения: 1 008
С две ръце бих ти препоръчала "Синатра" в Лозенец.
Но едва ли ще крещнеш някой от айдълите.

# 2
  • Мнения: 4 916
От 100 години не сме излизали с половинката по клубове, пък днес се оказахме без дете  newsm44, та много ми се е доходило в някой пиано бар...  newsm68
Преди време ходихме в един в кв. "Изток", но не му знам името и не знам как да го открия в Гугъл-а. Дали съществува още?  newsm78
А също така знаете ли къде могат да се чуят на живо някои от айдълите?

Отстрани на "Фантастико" се пада. Улицата е "Тарас Шевченко". Тази седмица имаше някакъв персонал през деня, та явно съществува още.
Ако отидете в "Синатра" много те моля до провериш дали вече са научили някоя песен на Франк Синатра, защото преди време не знаеха нито една... което е странно за заведение с такова име  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 701
С две ръце бих ти препоръчала "Синатра" в Лозенец.
Но едва ли ще крещнеш някой от айдълите.
Абе за "Синатра" не знам... имат гаден фейс-контрол...  #Cussing out Преди няколко месеца не пожелаха да ни пуснат, защото мъжете с нас бяха с маратонки...  Rolling Eyes
Почувствахме се, все едно сме последните изпаднали просяци...  Embarassed А не сме по на 15 год., все пак и по общоприетите стандарти се обличаме добре!  Crossing Arms


argun, благодаря за инфото!   bouquet
Намерих го този пиано бар - казва се LIME LIGHT и тази вечер свирят "Дартс" - май не бяха лоши по оскъдните ми спомени...  Thinking

Все пак очаквам и други предложения!  Wink

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 14:59 от jane1

# 4
  • Мнения: 1 072
В Синатра  така и не ми хареса. Жалко, под носа ми е.
Отивай в LIME LIGHT. Аз лично никъде не се чувствам по-добре.

# 5
  • Мнения: 1 008
Май само на мен ми харесва в Синатра... Confused

# 6
  • Мнения: 1 424
И на мен ми харесва Синатра  Peace  аз само там съм ходила де...  Blush

Общи условия

Активация на акаунт