За детските надбавки

  • 388
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
 Като станем четиричленно семейство през август и ще стане така, че на член от семейството ще се падат по около 200 лв.(по малко ще са но не мога да ги сметна).
Не съм много наясно при какви условия мога да взимам детски и какви документи ще са ми необходими и къде трябва да отида да ги подам и съответно да получа компетентна инфо.
Моля ви, тези от вас които имат предствава да ми драснат някой друг ред.
Много ще съм благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
и аз юли ще подавам та ето какво ми казаха от нашата община:
- декларация ( надлежно попоълнена) ето я : http://www.biberonbg.com/files/mesechni_pomoshti.pdf 
-служебна бележка за БРУТНОТО трудово възнаграждение 6 мецеса назад ( ако подаваш юли от януари до юни) от твоята работа и от тази на мъжа ти - много важно е да има изх. №, дата, подпис и печат
- копие от актовете за раждане не децата ( носи и оригиналите, за справка  Mr. Green)
- копие от акта за гражд .брак (това ми го каза една дружка, че нея затова я върнали)
- лична карта ( мой съвет вземи и на мъжа ти щом като подаваш за първи път)
- търпение  #Cussing out #Crazy Mr. Green ( мое предположение)

# 2
  • София
  • Мнения: 747
Трябва да отидеш в социални грижи към общината, където е твоят ПОСТОЯНЕН адрес т.е. този който е на личната карта. Другото е така,както bibi е писала. Аз ги подадох тази седмица. Само копие от акта загр. брак не са ми искали.

Общи условия

Активация на акаунт