кървениста слуз от влагалището.....

  • 2 641
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Една приятелка скоро роди момиченце(вече е на 12 дни) и от влагалището на бебето от ден тече някаква кървениста слуз.....Нормално ли е ?Моля ви за съвет,какво трябва да направи?

# 1
  • Мнения: X
Случва се при новородени момиченца да има псевдо менструация, дължаща се на майчините хормони. Да се консултира с педиатъра си, той би трябвало да я е предупредил.

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз така съм чувала, че е възможно да тече малко кръв от влагалището или някаква течност от гърдичките на бебчето. Не се случва често, но, ако се случи, се дължи на това, че бебенцето се чисти от майчините хормони.

# 3
  • Мнения: 31
аз имам момиченце на 1г и бях чела в списание девет месеца че може да се очаква нещо такова при момиченцата няма страшно но все пак за успокоение на майката нека я заведе при педиатър  Hug

# 4
  • Мнения: 1 195
И аз така съм чувала, че е възможно да тече малко кръв от влагалището или някаква течност от гърдичките на бебчето. Не се случва често, но, ако се случи, се дължи на това, че бебенцето се чисти от майчините хормони.
Peace
Все пак майката нека се консултира с педиатър!

# 5
  • Мнения: 1 062
Моето бебе имаше такова течение, но то си започна от самото раждане и продължи до около 20-тия  ден. Нека се консултира както са те посъветвали момичетата.

# 6
  • Мнения: 1 671
И аз знам, че е нормално, но нека си пита все пак педиатъра.

# 7
  • Мнения: 317
И аз смятам, че е от хормоните, но все пак една консултация с педиатър никога не е излишна, а и майката ще е по-спокойна! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 521
Моето момиченце беше така като се роди. Споделих с педиатърката /даже й показах 2 памперса/ и тя каза, че е от майчините хормони. Мисля, че след около седмица изчезна течението. Нормално е!

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
консулт с педито  Peace
иначе също съм чувала, че е нормално хормонална криза изживяват момиченцата

# 10
  • Мнения: 825
И аз съм чела че може да има няколко капки кръв. Но нека се консултира с лекар за по-сигурно.

# 11
  • Мнения: 527
За всеки случай да се консултира с педиатър! Аз знам, че тези течения от влагалището (при нас имаше само веднъж, но бяло) и секретирането на гърдичките, означава, че тези органи функционират нормално  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И аз знам, че е нормално, но нека си пита все пак педиатъра.
Peace

# 13
  • Мнения: 4 753
И аз смятам, че е от хормоните, но все пак една консултация с педиатър никога не е излишна, а и майката ще е по-спокойна! Peace

 Peace

# 14
  • Мнения: 135
Една приятелка скоро роди момиченце(вече е на 12 дни) и от влагалището на бебето от ден тече някаква кървениста слуз.....Нормално ли е ?Моля ви за съвет,какво трябва да направи?
О,Боже мили,ама защо са лекарите? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт