ПОМАГАЙТЕ,,,

  • 1 809
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
аз съм майка на две деца на 1г и на 6г имам проблем с малката толкова е лоша и буйна че немога дори да зготвя за да я облека задължително трябва някой по принцип баткото да се прави на палячо тя се трашка вика крещи  Mr. Greenи аз направо откачам иска постоянно да си играя с нея и да и говоря сами живеем нямам никой при мен помагайте кой с каквото може че ще превартя #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Освен със съчувствие, не виждам кой  с какво може да ти помогне.

# 2
  • Мнения: 1 195
ох и сина ми от сега е много буен  ooooh!
преобуването и смяната на памперс е направо война, а ако го оставя сам без да ме вижда почва  направо да крещи  ooooh!
Варианта който помага за сега при нас е да го затрупам с играчки и така има поне 5 мин спокойствие или да го оставя да гледа нещо по ТВ-то. Вколичката също се забавлява. За съжаление активната гимнастика изобщо не го вълнува.
Но гледам дъщеричката ти е на годинка Simple Smile ако не ходи сигурно един от вариантите е да я оставяш в проходилка или бънджи Simple Smile Племенника на мъжа ми е долу горе на тази възраст и хаби доста енергия в бънджито  Mr. Green там беснее на воля а мама  спокойно готви  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 641
Аз готвя докато малката спи.
Когато е будна я слагам в паяка и тя сама се занимава докато свърша нещо.
Също когато каката играе на компютъра малката се заглежда и кротува.
Понякога моля каката да й говори и тя я занимава с  удоволствие.

Намери начин да се забавлява сама: някоя книжка, кубчета, играчка, а баткото само да я наглежда отстрани.

# 4
  • Мнения: 31
не ходи още а няма и желание започва да се пъчи и вдига краката в проходилката вече и еомръзнало защото и там неиска като излезнем навън с количката се чувства в свои води няма да се чуе звук ама може да висим по цял ден навънка виж това за бънджи идеята ми се струва добра леле мамчета откачих няма ли да порасне вече  Twisted Evil в момента баткото и пее песнички а аз имам възможността да почина малко но ме лови жал за бате Sick

# 5
  • Мнения: 953
Сложи я да погледа телевизия за 20-30 минути, ако не издържаш. Има детски филмчета за деца около 3 годинки - бебе Айнщаин, Телетъбис и т.н.
Тя на 1г. трябва да може да се заиграва сама - не проявява ли интерес към играчки, или ако имаш кошара я сложи да те наблюдава какво правиш, или пък я сложи в столчето за хранене и й обяснявай какво правиш докато готвиш.
Постепенно трябва да я научиш да бъде малко по -самостоятелна, остави я сама да се заиграе 5-6 минутки, ако реве и се показвай периодично и й говори.
Това е някакъв период явно, моето дете ме изгони с крясъци от стаята когато се опитвах да я приспивам преди няколко седмици и започна да си заспива съвсем самичка от тогава. Сега вече може да я оставя и 30 мин сама - няма да  забележи липсата ми, играе, говори си. Много се промени за няма и месец.

# 6
  • Мнения: 31
здравейте реших да търся бънджи да и купя дано мирне но не намерих в ПрОДАВАм ПОДАрЯВАм имаше няколко обяви но са продадени или подарени някой знае ли по колко вървят и от каде да си купя  Sad

# 7
  • Мнения: 1 008
здравейте реших да търся бънджи да и купя дано мирне но не намерих в ПрОДАВАм ПОДАрЯВАм имаше няколко обяви но са продадени или подарени някой знае ли по колко вървят и от каде да си купя  Sad
При моето дете бънджито "помаг" за не повече от 10 минути.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Не й позволявай да ти се качва на главата и особено не допускай да бъде ощетено по-голямото ти детенце заради капризите й. Бънджито няма да помага за дълго, голямка е... Просто трябва да стиснеш зъби и да удържиш победа в сблъсъка на волите.

# 9
  • Мнения: 4 753
Чакаш я да порасне, но и тогава ще е същото... Не знам какво ще правиш, но определено не трябва да й позволяваш да ти се качва на главата.... В противен случай баткото вечно ще е бавачка, а ти ще си нервна...  Rolling Eyes

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Освен със съчувствие, не виждам кой  с какво може да ти помогне.
Peace


..... бъди строга но справедлива  Wink  *шегичка


Дребчовците са голями манипулатори  Crazy  понякога трябва да им загатнем/покажем до къде е допустимата граница  newsm78

# 11
  • Мнения: 9 973
дано е период,който бързо отмине

# 12
  • Мнения: 31
мами с баткото съм нямала никакви проблеми нито за игра нито за заспиване а така да се тръшка и да няма угодия просто не е имало такъв проблем все едно нямаше дете вкъщи а с нея е нещо страшно винаги трябва да има някой да я занимава все пак благодаря за съветите ви много човек като сподели малко му олеква и има кураж да се бори с проблема  Praynig

# 13
  • Мнения: 953
Бънджито го дават за деца до 10м / бях го чела някъде  newsm78/ и не е подходящо за деца които стъпват стабилно предполагам  за да изскочат от него или да се ударят.

# 14
  • Мнения: 625
Бъди малко по-строга,така детето постепенно ще разбере,кога е време за игри и кога не.Според мен тя си мисли,че е време да си поиграе с баткото и това абсолютно я устройва.

Общи условия

Активация на акаунт