Тромбофилия

  • 1 366
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Здравейте! Имам тромбофилия и антифосфолипиден синдром и 4 спонтанни аборта в 5-6 месец като последния бях на клексан от 9-та гестационна седмица.Ако има някой от Бургас с този проблем моля да ми пише!

# 1
  • Мнения: 547
Аз съм с АФС и съм от Бургас.Изкарах цялата бременност /от 2-я ден след овулацията до 2 седмици преди секциото/ на аспирин протект 1 таблетка вечер.За огромна изненада на доц.Конова аспирина сам свърши добра работа и контролните ми изследвания през 15 и 30 г.с. бяха по-добри от тези направени в самото начало на бременността.Ако мога с нещо да помогна питай.Успех при следващата бременност ти желая!

# 2
  • Мнения: 694
Може ли да се видим ако ти  е възможно?

# 3
  • Мнения: 382
Здравей, аз съм от Айтос и имам генотип 4G/4G за PAI, хетерозиготен носител съм на хаплотип А2 и АФА- анти-бета 2 гликопротеин I антитела. Правени са ми три вливания на имуновенин в първите месеци на бременността и съм на терапия с аспирин протект и фраксипарин. Ако искаш нещо повече да знаеш, пиши.

# 4
  • Мнения: 547
Мариса,кутията ти е с изчерпан лимит,затова отговарям тук на въпроса ти.В Бургас ме следеше Калчева и бях на женска консултация при една от нейните акушерки.Раждах в Майчин дом Варна.Оперира ме д-р Максим Яков и като сравнявам как се възстановявах след операцията,която ми правиха в София и след секциото мога да кажа че е добър лекар.Теб кой те следи и къде смяташ да раждаш

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Веси, предполагам освен че търсиш приятели от Бургас, търсиш начини е да се лекуваш. А най-добрия избор е доцент Конова от Плевен.

# 6
  • Мнения: 694
]
Здравейте! Имам тромбофилия и антифосфолипиден синдром и 4 спонтанни аборта в 5-6 месец като последния бях на клексан от 9-та гестационна седмица.Ако има някой от Бургас и страната хетерозиготен носител на 20210GA и е успял с терапия моля да ми пише!

Общи условия

Активация на акаунт